Skocz do zawartości

Mężczyźni ubierają kobiety – damski przyodziewek


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż drodzy Koledzy i tak najważniejsze jest w tym wszystkim która konkretna kobieta na siebie danych ciuszek włoży. Zresztą wydaje mi się, gdy niektórzy generalizują, że kobietom jest ładnie w tym, albo w tamtym, to w rzeczywistości mają przed oczami konkretny typ urody, albo nawet konkretną kobietę ;)

To prawda. Ale ... jezeli jakakolwiek kobieta stylizuje sie na jakis klasyczny okres z przeszlosci (no... nie koniecznie XVI wiek ... wystarczy na lata 30-te, 40-te,50-te) to zawsze wygladac bedzie ciekawie i chyba rowniez ladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cóż drodzy Koledzy i tak najważniejsze jest w tym wszystkim która konkretna kobieta na siebie danych ciuszek włoży. Zresztą wydaje mi się, gdy niektórzy generalizują, że kobietom jest ładnie w tym, albo w tamtym, to w rzeczywistości mają przed oczami konkretny typ urody, albo nawet konkretną kobietę ;)

Jest to, oczywiście prawda, ale z moich skromnych obserwacji wynika, że kobiecy trencz bardzo często wygląda bardzo dobrze. Inną sprawą jest to, że może nie zapamiętałem kontrprzykładów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie synonimem kobiecej elegancji, choć wykreowanej przez kobietę (Coco C.) jest mała czarna. Całe szczęście, że mężczyzna też dołożył cegiełkę do historii popularności tego stroju - mam tutaj na myśli Huberta de Givenchy i jego projekt dla Hepburn na potrzeby filmu "Śniadanie u Tiffany'ego".

Poniżej różne wersje na manekinach i bez udziału modelek, żeby można było skupić się na stroju. 8-)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaszcz+beret i kobieta to Jeane Madou z Łuku tryumfalnego Remarka. Kiedyś śpiesząc się do pracy rano widziałem dziewczynę w takiej stylizacji (czyli Paryż późne lata 30-początek 40-tych). aż przystanąłem z zachwytu.

Notabene stylizacja "na Joannę Madou" zrobiła furorę w Europie. Tyrmand pisze o tym, jak była modna w latach '50 w Polsce.

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie lotniki z pracowni Jan Kielman.

Damskie superlekkie półbuty zwane "lotnikami" z wysokiej jakości, pięknej, delikatnej skóry cielęcej ze Skoczowa. Model "one cut" - wierzch każdego buta wykonany został z jednego kawałka skóry.

Wizytownik skórzany, wykonany w odwróconych kolorach.

Czarne buty z chabrowymi, ekstrawaganckimi, tradycyjnymi szkockimi zdobieniami. Zdobienia przedstawiają kwiat ostu, który jest narodowym kwiatem Szkocji. Oset jest celtyckim symbolem szlachetnego charakteru na zaczepki odpowiadającego srogą karą :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damskie lotniki z pracowni Jan Kielman. Damskie superlekkie półbuty zwane "lotnikami" (...).

Oset jest celtyckim symbolem szlachetnego charakteru na zaczepki odpowiadającego srogą karą :)

mi się w sumie podobają, ale Paniom raczej nie. nigdy nie udało mi się namówić przyjaciółki na buty bespoke. twierdzi, że to 'męskie hobby'.

Tu przykład bardziej rozbudowanego osetu u Edwarda Greena:

post-250-13658920052589_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło o pedały do sterowania statecznikiem...? Z drugiej strony, sądzę, że gładkie męskie buty są starsze, niż awiacja. Chyba już pora skończyć tego offtopa.

brzmi racjonalnie. jeszcze spojrzcie tu:

http://www.shutterstock.com/pic-419302/stock-photo-world-war-two-raf-fighter-pilot-goggles-shoes-and-gloves.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.