Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kirol napisał:

A jest ktoś w stanie porównać kopyto 87 Alfred Sargent z kopytami Yanko 915/960/TLB ALAN ?

Na zdjęciach kopyto 87 wydaje się dosyć szerokie więc problemu z szerokością być nie powinno.

Prawie mnie trafiłeś, bo mam oba kopyta, ale 915tki od Yanko leżą jeszcze nierozpakowane w domu :(

87 jest kopytem o proporcjonalnej budowie, nieprzesadnie wysokim podbiciu, ale ma sporo miejsca na palce na szerokość. Z tego co widzę na papierze to jest na pewno szersze od 915.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kirol napisał:

A jest ktoś w stanie porównać kopyto 87 Alfred Sargent z kopytami Yanko 915/960/TLB ALAN ?

Mam w tym samym rozmiarze monki dla J. Crew kopyto 87 i yanko na 960, 962. Kopyto 87 jest rzeczywiście stosunkowo obszerne, tzn. szersze niż 915 yanko (zdecydowanie za ciasne dla mnie), ale węższe niż 960, 962 yanko. Poza tym 87 jest krótkie (to moje najkrótsze buty) i ma niezbyt dużo miejsca w palcach na wysokość. Z perspektywy użytkowania uważam, że AS na kopycie 87 F powinienem wziąć o pół rozmiaru większe niż dla szerokich kopyt yanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan_dobrego_buta, dzięki wielkie, świetna robota !! Jeśli te czarne monki mają jedyną wadę w postaci tych kropeczek na lewej stronie pięty lewego buta to wchodzę w to ! 

Proszę mnie dopisać z jedną parą:

STxxK 20573 - 7 BLACK CALF DOUBLE MONK SHOE RAMSEY 9UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o kopytach, a nuż komuś się przyda w przyszłości. Fabryka powiedziała mi, że 19F w porównaniu do 99F jest odrobinę węższe w talii ale także dłuższe o kilka mm. Do jutra mam mieć dokładniejsze dane po zmierzeniu obu kopyt. Polecam kontakt telefoniczny w razie pytań - obsługa jest wyjątkowo uprzejma i pomocna.

EDIT: jeśli brać 99F jako punkt odniesienia dla kopyta 19, to odpowiada ono wymiarami kopycie 19G wg działu produkcji AS. Dla potomności :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Może i ja dopisałbym się do listy tylko proszę o Waszą pomoc.

W sumie interesuje mnie model Armfield tylko nie jestem pewny jaki rozmiar będzie odpowiedni i czy w ogóle kopyto będzie dla mnie ok. Gdzieś w wątku wcześniej przeczytałem że jest wąskie.

Mam tylko doświadczenie z Cheaney który mam w rozmiarze UK 7 ale są delikatnie za duże ( to but zimowy więc mi to nie przeszkadza)

Stopy 25,8 :) w związku z czym powinienem myśleć o rozmiarze 6,5 czy 7 (skórzana podeszwa) i w końcu czy taki rozmiar jest jeszcze dostępny.

Starałem się prześledzić wątek ale nie znalazłem. Jakie są uszkodzenia pasującej dla mnie pary. Z góry dziękuję za Waszą życzliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie byłbym zdecydowany na 

20192 - 20 BLACK CALF CHELSEA BOOT  UK10,5/US11 growth marks r/ft

ale bardzo bym prosił jeszcze fan_dobrego_buta o zapytanie czy to faktycznie jest UK 10,5 w ocenie fabryki. Czytałem opisy na stronie amerykańskiego dystrybutora jak wypada wielkość buta względem normy, i to dodatkowo komplikuje sprawę.

Z drugiej pary - tzw. cherry rezygnuję, kolor i sposób brogowania odbiega od wcześniejszych oczekiwań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michal911 napisał:

Mam tylko doświadczenie z Cheaney który mam w rozmiarze UK 7 ale są delikatnie za duże ( to but zimowy więc mi to nie przeszkadza)

Stopy 25,8 :) w związku z czym powinienem myśleć o rozmiarze 6,5 czy 7 (skórzana podeszwa) i w końcu czy taki rozmiar jest jeszcze dostępny.

Raczej 6,5 UK. Moja stopa mierzy równe 26 cm i prawie zawsze mam buty 6,5 UK. Chyba, że masz szeroką stopę.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję organizatorowi, [mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention] , za tę kolejną szansę. W świetle zmiany kierunku biznesowego obranego przez AS tym bardziej się cieszę, że nadal mogę nabywać ich buty ze zniżką. Doceniam też, że fan poświęca swój czas na przesyłanie naszych zapytań i na nie odpowiedzi między nami a fabryką. Za każdym razem pomaga mi to podejmować decyzje, a kolejne pary butów nabierają coraz to głębszej patyny. I oby tak jak najdłużej!

[mention=6611]Nowoanglik[/mention] sekundować dla [mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention] to dla mnie zaszczyt. A tak serio, przeczytałem cały tutejszy wątek (naprawdę kopalnia wiedzy), a że lubię buty AS to także pogrzebałem gdzieniegdzie i chętnie dzielę się tym co wiem. A nuż komuś to pomoże. Sam kilka lat temu zadawałem podobne pytania i miałem nadzieję na odpowiedzi, które pozwolą rozwiać moje wątpliwości. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem to po numerze modelu jest to Bloomsbury. Tutaj widnieje jako kopyto 574, szerokość E więc chyba węższe niż normalnie. http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=201688487381&category=53120&pm=1&ds=0&t=1476238053000&ver=0&cspheader=1

AS:6.5 7wk, 7F 87, 99, 104, 109
Cheaney : 7F 125, 7.5F 205, 7.5G 1973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan_dobrego_buta potwierdzam, zdjęcia oglądałem kilkadziesiąt razy, decyzja jest na tak. Dane do przelewu bez zmian?

To było dla mnie edukujące doświadczenie, które poszerzyło moją wiedzę o butach AS oraz o stopach Szanownych Kolegów.

@Żorż Ponimorski ja też mam już plan na wiosenne zamówienie :)

AS:6.5 7wk, 7F 87, 99, 104, 109
Cheaney : 7F 125, 7.5F 205, 7.5G 1973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.