Skocz do zawartości

[Warszawa] Golden Dog Denim


pirat

Rekomendowane odpowiedzi

Golden Dog Denim pojawił się już w wątku o dżinsach ale w zasadzie tu też jest dla niego miejsce. Strona http://www.goldendogdenim.com/ odsyła na profil na FB.

 

Zamawiając można wybierać z:

  • kilku bel dżinsu sprowadzanego z USA i Japonii, różne gramatury;
  • stopnia sprania od raw aż po bardzo jasny (coś jak słynne przed laty "piramidy" ;));
  • poza tym zabawa w szczegóły jak ze zwykłym obstalunkiem spodni: krój, wykończenie, "okucia", szwy, przeszycia i inne bajery.

Jako ciekawostkę po raz pierwszy podczas miary (a kilka par spodni już mam za sobą) badano "wypukłość pośladków" :D Z niecierpliwością czekam na przymiarkę.

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się skusiłem (podkreśliłem, że to Twoja zasługa, Piracie) i zamówiłem dziś parę z japońskiego denimu z kilkoma dyskretnymi bajerami. Z zastrzeżeniem, że nie znam na dżinsie, materiały robią bardzo dobre wrażenie jakościowe. Proces zdejmowania miary był znacznie dokładniejszy niż u krawców, u których dotychczas zamawiałem spodnie i mam nadzieję, że będzie to odzwierciedlone w dopasowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że nakręcamy popyt:), ale dobrze, bo właściciel na to zapracował i naprawdę wkłada w to całe serce. Oby utrzymał taki poziom.

 

Ja zamówiłem jakiś miesiąc temu i już odebrałem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Kilka rzeczy być może zrobiłbym inaczej, ale to był mój wybór. Ostateczną opinię będę mógł wrzucić jak ponoszę je 4-5 razy i wypiorę w pralce, bo raczej nie będę wietrzył lub mroził jak denim geeks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do grona zadowolonych. Pracownię na Alei 3 Maja 2 przy moście Poniatowskiego od strony Wisłostrady otwarto przed Bożym Narodzeniem 2013 r. Obecnie na stanie jest 13 denimów od 10 do 16 uncji z bawełny z Zimbabwe i Tennessee. Dla "cyniarzy" możliwość starzenia i wybielania. Najważniejsze dla mnie jest to, że właściciel NIE JEST PAZERNY i skalkulował rozsądną cenę w przeciwieństwie do wielu naciągaczy / resellerów na bispołkową i parabispołkową modę w Wawie. Firma jest transparentna, ponieważ proces szycia odbywa się za przeszklonymi drzwiami, gdzie można zobaczyć maszynę vintage Special Union oraz precyzyjne, japońskie Juki oraz panią krawcową! MADE IN POLAND!

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil

 

chodzę po Wawie i wielu innych miastach w PL w swoich rzeczach, nie wypożyczanych na sesje zdjęciowe. :-P  Fotografie aktualnie wychodzących z pracowni modeli można obserwować na fb:

 

https://www.facebook.com/GoldenDogDenim

 

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to dżins japoński z afrykańskiej bawełny wg słów właściciela pochodzi z tej samej fabryki, co słynny i drogi Momotaro* jeans.

 

http://www.momotarojeans.net/

 

* Momotarō (桃太郎, Momotarou) - ludowy heros z baśni japońskich. :ugeek:

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A kto powiedział o kalesonach? Bespose nie jest celem samym w sobie. Dla mnie głównie chodzi o dobre dopasowanie. Jeśli od początku musisz zostawić dobrych 6-7 cm w pasie, które nie koniecznie się skurczą o dokładnie te 6-7 cm i spodnie i tak będą spadały, to dla mnie nie ma to sensu. Jest tak dużo firm produkujących dobre jeansy w najróżniejszej stylistyce, że nie wierzę, w lepszy wynik w przypadku spodni na miarę niż z wieszaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział o kalesonach? Bespose nie jest celem samym w sobie. Dla mnie głównie chodzi o dobre dopasowanie. Jeśli od początku musisz zostawić dobrych 6-7 cm w pasie, które nie koniecznie się skurczą o dokładnie te 6-7 cm i spodnie i tak będą spadały, to dla mnie nie ma to sensu. Jest tak dużo firm produkujących dobre jeansy w najróżniejszej stylistyce, że nie wierzę, w lepszy wynik w przypadku spodni na miarę niż z wieszaka.

Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że jest tyle gotowych garniturów czy marynarek, że po co szyć. Ja przetestowałem większość dopasowanych dżinsów i zawsze mam ten sam problem - albo za szerokie w pasie albo za ciasne w udach.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.