Skocz do zawartości

Klasyczne auto moich marzen


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od kierowcy ;) Co nie zmienia faktu, że auto jest przepiękne.

 

Jak "Prosiak" to tylko 365 speedster w oryginalnym lakierze "monte blanco".

 

Kolejny klasyk moich marzeń niedocenione w swoich czasach Subaru 360 z 1958r.

dwucylindrowe rzędowe 356 cm3|

40 sekund do paczki. ^^

 

 

No i jeszcze jedno marzenie które spełni się lada chwila (o ile znajdę gdzieś egzemplarz ze zdrową blachą ) to Triumph Spitfire z 1962r w wersji produkowanej na rynek brytyjski.

Rasowy roadster zjadający E-Type którym wszyscy się zachwycają. Kolor oczywiście Rosso Red z palety Ferrari.

 

 

 

 

post-4765-0-56955300-1387198812_thumb.jp

post-4765-0-59773000-1387199244_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to mialem na mysli.

Moze chociaz uda Ci sie znalezc, jak wygladal mityczny lakier "monte blanco"?

Bartku ale to wynika z Twojej niewiedzy!

 

Szukasz lakieru "monte blanco" dla Porsche 356, tymczasem gawel mówił o Porsche 365.

 

swoją drogą ciekawe że człowiek który niedawno chciał kupować Jaga i "lakier do wymiany" teraz tak hołduje lakiery fabryczne...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku ale to wynika z Twojej niewiedzy!

 

Szukasz lakieru "monte blanco" dla Porsche 356, tymczasem gawel mówił o Porsche 365.

 

swoją drogą ciekawe że człowiek który niedawno chciał kupować Jaga i "lakier do wymiany" teraz tak hołduje lakiery fabryczne...

 

Lakiery fabryczne z tego powodu, że odrestaurowane klasyki z nowym lakierem nie mają praktycznie żadnej wartości kolekcjonerskiej.

Co do Jaga którego chciałem brać to chyba wiadome jest to, że inny kolor niż British Racing Green na Jagach wygląda tragicznie. 

No i ten Jag nie ma żadnej wartości kolekcjonerskiej. Chciałem samochód którego nie będzie mi szkoda w momencie kiedy go skasuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Kilka fotek z wczorajszego minizlotu:

 

B7B5lzO.jpg

 

2qFRnjE.jpg

 

alt7238.jpg

 

X1/9 zawsze mi się podobał, nawet ostatnio zdałem sobię sprawę, że mój zakupiony w latach 80 w składnicy harcerskiej resorak, to był żółty fiat x1/9 marki Corgi - miał nawet otwierany z tyłu bagażnik :)

 

Na naszej ostatniej imprezie BWB dwóch uczestników przyjechało ładnym X1/9 - są może na forum?

 

9L8OGKH.jpg

 

A0Lnb14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.