Skocz do zawartości

Klasyczne auto moich marzen


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

...a zastanawiałem się, czy sobie wycieczki nie zrobić. Ale poza Astonem to jakoś wielkiego zainteresowania pozostali wystawcy nie budzili.

Troche racji w tym jest...rozczarował mnie brak stoiska ferrari, lamborghini i innych supersportowych brandów :(

NatomIast wystawcy Astona mieli odwiedzających w tak "głębokim poważaniu", iż przestałem żałować, że mnie na niego nie stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wnętrze na pewno fajne i charakterystyczne. Ale ja jakoś wolałbym trochę mocniejszy i ciemniejszy kolor.

 

Jakieś głębokie bordo. Połączenie czarnego z brązem lub czerwonym. Coś w tym stylu.

 

Czuję, że ten kolor mógłby mnie zmęczyć i się znudzić.

 

... ale gdy/jeśli kiedyś będę mógł sobie na niego pozwolić, wybrzydzać nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Styleman

 

Fakt, niestety ciężko to nazwać okazyjnym zakupem. No, ale od czego są marzenia? Teraz tylko zakasać rękawy i może się uda.

 

Z drugiej strony, zawsze jest tańszy niż E-Type z Twojego wpisu na blogu ze spodniami od Zaremby :)

 

Przy okazji, fantastyczne są te spodnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chyba jedyne klasyczne auto FSO, które ma coś wspólnego z bycia ładnym, to klasyczna Warszawa. Jak wygląda jej nowa wersja?

 

Nie jest źle czyli tył

 

post-70-0-42350300-1431787387_thumb.jpg

 

Bok też niczego sobie:

 

post-70-0-59183500-1431787399_thumb.jpg

 

 

I nagle czar pryska - "Zabij mnie, proszę!"

 

post-70-0-85187800-1431787399_thumb.jpg

 

(Zdjęcia pochodzą z http://www4.rp.pl/artykul/1201437-Nadjezdza-nowa-warszawa.html)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to jest totalna porażka, a wręcz wstyd... Przywodzi mi to na myśl zlot miłośników tuningowanych Passatów :( Inicjatywa miała duży potencjał - ale twórcy zamiast zaprojektować stonowany samochód aspirujący do klasy średniej stworzyli tandetny concept car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ten holden to chyba wyłącznie concept w komputerze grafika, a nasza Warszawa jakby po druku w 3D :)

 

Holden_Efijy_top.jpg

 

Holden jest jak najbardziej prawdziwy, ale prawda - to tylko concept. Sęk w tym, że powstał na podwoziu współczesnej Corvetty - zbudowanie takiego Holdena na bazie C6 to tylko i wyłącznie kwestia pieniędzy :)

 

Więcej na temat Holdena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Chcąc uporządkować trochę wątek, podoba Ci się Porsche 911 pierwszej generacji czy to, które pokazałeś nam na fotografiach czyli z początku lat 70?

Historia 911-tki pierwszej serii jest dość złożona. Model ten był tak naprawdę produkowany od 1964 do 1989 roku.

Poniekąd obaj koledzy macie rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.