Skocz do zawartości

Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes


Wostok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Myślę że są w stanie Ci takie załatwić, tylko musisz z nimi pogadać. To jedna z nielicznych firm która jest tak elastyczna, że to jest aż niewiarygodne

Znasz może organoleptycznie ich monki? 

http://patine.pl/yanko-184-niger.html te są piękne, gdzieś wyczytałem, że monki ze względu na konstrukcję więcej wybaczają niż oxfordy w kwestii szerokiej stopy i wysokiego podbicia. Z drugiej strony wszędzie czytam, że yanko to tylko dla takich, którzy mają wąskie stopy. Może masz jakieś porównanie z innymi? Nie chce mi się za bardzo bawić w zamawianie i odsyłanie bez wstępnego rozeznania.

Są jeszcze te http://patine.pl/yanko-561-marron.html  ale podobają mi się dużo mniej

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pary monków Yanko, ale obie na 915.

Tych pierwszych nie miałem na nogach, drugie tak, ale dla mnie są za ciasne - bardziej opinają moją stopę niż 915, ale to też wynika z konstrukcji, bo otwór do wlozenia nogi jest mniejszy (i subiektywnie również mi się nie podobają :) )

O ile dobrze kojarzę, masz więcej monków. Czy możesz porównać yankowe do innych?I czy faktycznie wg Ciebie monki, ze względu na konstrukcję są hmmm swobodniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Shoepassion 591 8,5UK, będą dobre na szeroką stopę 27,5cm dlugą?

Najlepiej skorzystaj z miarki dostępnej na stronie Shoepassion.

Akurat model 591 dostępny jest w dwóch wariantach tęgości, dlatego nie powinieneś mieć problemu z doborem właściwego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, zapytaj Krzyśka_W i Kreatywnego. Ja mam jedną parę podwójnych SP i intensywnie myślę Yanko TdM  :twisted:

Ja mam od 3 dni jedną parę "budżetowych" monków. Przeszedłem w nich łącznie może 700 metrów. Na mój pierwszy zachwyt zareagowały pogryzieniem mi pięty do krwi i zwisających strzępów skóry. Mimo tego przeglądam właśnie monki w cenach zbliżonych do średniej krajowej.....

Edit: dostałem zniżkę od szewca z kilkudziesięcioletnim stażem za sam fakt,że mam monki....kobiety z mojego otoczenia zareagowały zachwytem, mimo, że wcześniej widziały je na obrazku i stwierdziły, że monki są "dziadkowe". 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.