Skocz do zawartości

Florencja, Pitti Uomo 85


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka nieziemska marynarka w niebiesko zieloną kratę. Zastanawiałem się kogo to jest i pierwsze co mi wpadło do głowy to "na pewno Thom Browne". Chwilę potem dojrzałem paski wewnątrz rękawów.

Czy to jednak nie Tom Browne i się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej razi męska teczka (mała, przezroczysta po prawej).
Na forum dyskutujemy o portfelach, kieszeniach na przydatne rzeczy, teczkach mniejszych i większych a tu proszę - najbardziej modne jest mieć wszystko luzem.

Ktoś widział Panów spacerujących? Jestem ciakwy gdzie upchnięto smartfona i portfel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

 

ja to wiem, że zdjęcia to iluzja, bo zwiedzających "normalsów" jest 5x więcej od wyrychtowanych konsultantów, blogerów i biznesmenów modowych. Na zdjęciu poniżej Alessandro Squarzi w świetnym płaszczu w kratę, który jednak na co dzień chodzi sobie w dżinsach i koszulkach, ale na potrzeby "eventów" robi ciuszkowe szoł.  :)

 

Każdy aspirant modowy powinien koniecznie zaopatrzyć się w monki, zapinane na dwie klamerki. :lol:

 

 

post-202-0-80943100-1389285787_thumb.jpg

 

post-202-0-90377800-1389286123_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wooster jak zwykle pojechał po bandzie.

 

Więcej zdjęć z "mody ulicznej" na blogu:

http://wimiry.blogspot.it/2014/01/florence-pitti-uomo-day01.html

 

attachicon.gifNick_Wooster.jpg

 

 

Dzisiaj słabo. Wczoraj śmigał w szortach:

http://www.gq.com/images/copilot/style/fashion/201401/1389194054802_street-style-fall-winter-2014-pitti-uomo-19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec niedawne bożyszcze amatorów włoskiego stylu nad Wisłą - Luca Rubinacci, który tym razem olał garnitury i wybrał każual. Prawda jest taka, że z seniorem zaczęli na poważnie kręcić biznes z własnymi stoiskami i sklepami w Londynie czy Seulu.

 

Więcej fotek: http://www.marianorubinacci.net/club/

 

post-202-0-24139200-1389304636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olgierd

Jak patrzę na te zdjęcia z Pitti, to mam nieodparte wrażenie, że wkrótce objawi się tam Sacha Baron Cohen w jakimś nowym wcieleniu ala  BORAT...

(a może już tam był i pozostaje czekać na premierę nowego filmu).

 

Prędzej Bruno ;-)

 

 

bruno.jpg

 

no ale trudno się nie zgodzić, że coś się niektórym pierniczy.

 

 

PS ile trwa ta impreza? ile walizek biorą ze sobą tacy celebryci? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.