Skocz do zawartości

Loafers - Zdjęcia, Komentarze/Jakie Kupić?


max

Rekomendowane odpowiedzi

Aron: A mierzyłeś w skarpetkach, czy bez? Mi stopa w loafersach Yanko delikatnie lata, jeżeli zakładam je bez skarpetek, w skarpetkach nie ma żadnego problemu. Mi to nie przeszkadza, bo i tak nie lubię mieć gołych kostek. Rozwiązaniem dla Ciebie mogą być "niewidzialne" skarpetki albo zapiętki.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem w skarpetach, takich wysokich nawet. To nie jest kwestia lekkiego luzu, buty zachowują się jak klapki. :) Zastanawiałem się nad zejściem o 0,5 rozmiaru, czy 1 rozmiar, ale wtedy w palcach robi się za wąsko, a stopa nadal nie siedzi solidnie. Tak było w przypadku Loake (tęgość F). Dzięki za opinie (kolejne mile widziane), może to będzie kwestia doboru kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Słońce za oknem, wiosna pełną gębą i lato za pasem ;)

Poszukuje penny loafers ( zamsz lub licówka), ale nie w standardowych klasycznym kopycie, tylko w lekko unowocześnionym bardziej dynamicznym.

Jak narazie nic konkretnego nie wpadło mi w oko.

 

zdj. poglądowe:

 

zIJKaBy.jpg?1  S6RknRj.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crockett Jones ma sporo ładnych dynamicznych loafersów.

Oj ma... ;) 

Szukałem na popularnych stronach na forum takich jak Patine, Klasycznebuty, Shoepassion, ze względu na jasną mi politykę zakupów/zwrotów jak i rozmiarówki - niestety bieda w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ma... ;)

Szukałem na popularnych stronach na forum takich jak Patine, Klasycznebuty, Shoepassion, ze względu na jasną mi politykę zakupów/zwrotów jak i rozmiarówki - niestety bieda w tym temacie.

A co jest nie tak z kopytem w loafersach Yanko? Według mnie są całkiem smukłe i dynamiczne.

IMG_1580.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo ja Twojego posta zrozumiałem w ten sposób, że kształt kopyta Ci nie odpowiada. Zdaje się że można te loafersy zamówić w MTO? Trochę droższą opcją ( ale wciąż tańszą niż C&J) jest Carmina. Z marek bardziej budżetowych chyba Scarosso ma całkiem ładne loafersy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu podejdą kokardki (mi się podobają, ale słyszałem już takie opinie)  :) Mam jedną parę loafersów Velasca (zamsz, z frędzlami) i po jednosezonowym użytkowaniu chwalę (radzę też trzymać się zasady "numer-pół w dół", przy wyborze rozmiaru).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu podejdą kokardki (mi się podobają, ale słyszałem już takie opinie) :) Mam jedną parę loafersów Velasca (zamsz, z frędzlami) i po jednosezonowym użytkowaniu chwalę (radzę też trzymać się zasady "numer-pół w dół", przy wyborze rozmiaru).

Należę do osób którym kokardki nie podchodzą...przynajmniej narazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie kokardek użytkownik mógłby spotkać się z "niezrozumieniem" większej części męskiej populacji

 

Może to kwestia czasu. A może nie. Chociaż chyba nawet najwięksi prawilniacy osiedlowi noszą buty (z tym że ze sznurówkami) zawiązanymi na kokardkę ;-)  Chyba, że coś mnie ominęło i teraz symbolem męskiej męskości są buty na rzepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herring Charlton (slight second) w dobrej cenie http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=3792

 

Niestety tylko rozmiar 8,5

 

tutaj cala rozmiarówka ,ale już bez "second" http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?colset=1&styleid=822&shoeid=2768&brandid=6&catid=42&oldcolid=1483&stype=0&colourid=1485

 

ps. podobają mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Przymierzałem się do tassel loafersów z MD, niestety nie zgrywam się z ich rozmiarówką i 41 jest przyciasne, a 42 (które zwykle noszę) za luźne, szczególnie na szerokość w okolicach pięty. W związku z tym się zastanawiam, jest dla nich jakaś alternatywa w przedziale cenowym do powiedzmy 400 zł? Z góry mówię, że odpada dołożenie kwoty ponad to. Nie zdziwię się, jeżeli nic takiego nie będzie, ale pytam się, bo może akurat ktoś zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.