Skocz do zawartości

Loafers - Zdjęcia, Komentarze/Jakie Kupić?


max

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla rozwiązania sprawy z loafersami MD, dzisiaj wymieniłem te z brązowej licówki na te z granatowego zamszu. Z powodu miękkości skóry są mniej ciasne (i pewnie bardziej się rozejdą), tak więc jak ktoś jest pomiędzy rozmiarami w MD to polecam raczej brać mniejszy rozmiar z zamszu. Ta ich licówka jest dość sztywna i dużo mniej wygodna przy przymierzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpadły mi w oko już jakiś czas temu, czekam na rabat, bo na mid season się nie załapały.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyglądzie tych butów Massimo Dutti?

http://www.massimodutti.com/pl/pl/mężczyzna/buty/plecione-mokasyny-limited-edition-c1313028p7053520.html?colorId=709&categoryNav=1313029

Załączam zdjęcie, bo link pewnie za jakiś czas będzie nieaktywny.

Bardzo ładne. Niestety maja dziwne kopyto i przy rozmiarach powyżej 44 sa bardzo luźne w pięcie.

Sa tez podobne espadrylie, ale maja ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi pochwałami, bo te buty rabatów się nie doczekają!;-)

 

Dodam jedynie, że mam dwie pary zamszowych loafersów MD z dwóch poprzednich sezonów, kupione w trakcie wyprzedaży - pierwsze, granatowe (alias "skrzypiąca podeszwa"), szybko i bardzo mocno się rozbiły, a właściwie rozczłapały, bo nawet przestały trzymać stopę, więc na kolejny sezon zaopatrzyłem się w zapiętki; drugie, brązowe, kupiłem wysyłkowo o rozmiar mniejsze, okazały się baaardzo ciasne, więc w ich przypadku mam ogromną nadzieję, że wezmą przykład z poprzedniej pary i znacząco się rozbiją. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kilka dni temu wraz z innymi rzeczami z Suitsupply penny loafers w zamszu.

Pierwszy kontakt: kolor idealny, leciutkie, miekkie...takie kapcie na lato.

 

8JgVYJd.jpg?2

 

Nie był bym sobą gdybym je dokładnie nie obejrzał.

Cholewka od wewnątrz niechlujnie złapana szwem tylko w niektórych miejscach (pijany operator maszyny?):

 

ihbhYWQ.jpg?2

 

W tych gdzie nie złapana po podwinięciu skory ujawnia się jakiś klej który lepi palce.

 

PgGLaCR.jpg?3

 

Nie brzydkie z zewnątrz te "kapciuszki" , ale 200 euro to stanowczo za dużo , a tym bardziej po takich rewelacjach jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.