Skocz do zawartości

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał jako porządek ze starego tematu o nowych nabytkach. W tym proszę umieszczać jedynie nabytki wysokiej klasy lub nietuzinkowe. Wszystkie skarpety albo krawaty z SH będą natychmiast usuwane! To miejsce na podzielenie się radością z posiadania czegoś unikalnego lub zachwytu nad kunsztem producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nowa aktówka, którą wykonał dla mnie Skalpel. Mam ją od dwóch tygodni i używam bardzo często. Korzystam z niej, gdy muszę wziąć ze sobą kila rzeczy, a nie chce mi się taszczyć całej teczki. Polecam kontakt ze Skalpelem w przypadku projektów, które znaleźliśmy na przykład w sieci, a nie chcemy wydawać majątku na prestiżową markę. Można wybrać sobie kolor nici, mizdry itp. :)

No i duzy plus za mały prezent jaki dostałem wraz z aktowką-skórzany wizytownik.

post-3327-0-49284300-1380199638_thumb.jp

post-3327-0-06061200-1380199690_thumb.jp

post-3327-0-48049300-1380199723_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu odebrałem przesyłkę a w niej dwa zamówione modele Barboura: Bedale w kolorze sage i Bristol w odcieniu oliwki. W związku z tym, że wcześniej nie miałem w ręku żadnego modelu kurtki tego producenta zastanawiałem się jak w rzeczywistości wyglądają kolory, którymi byłem zainteresowany. Dlatego też poniżej przesyłam real photo obu modeli. Mam nadzieję, że to niektórym osobom pomoże w podjęciu decyzji. Samych zdjęć modeli nie prezentuję z racji tego, że w sieci jest ich duża ilość.

post-3837-0-13585000-1381336779_thumb.jp

post-3837-0-76442500-1381336848_thumb.jp

post-3837-0-10894300-1381336902_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Buty z Majorki z postu powyżej - kupione "przypadkiem".

Ależ piękne te buty!

 

Mam nadzieję, że się tutaj nada:

Garnitur Lantiera. Szary w drobną krateczkę z czerwonymi wstawkami. Jestem zachwycony stosunkiem ceny do jakości.

W zasadzie pojechałem do outletu celem zakupu granatowego (bo jeszcze nie mam takiego, a co do zasady jest bardziej uniwersalny) - niemniej ten również bardzo mi się spodobał i myślę, że długo posłuży. Oprócz powyższego zakupiłem jeszcze 2 krawaty, ale te są mniej kunsztowne... :-)

 

20131020_163936.jpg

20131020_163954.jpg

20131020_164028.jpg

 

A gdy wróciłem do domu zorientowałem się, że moja historia jest dosyć podobna do tej garniturowej nieadwno opisanej przez mr vintage. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprawiło, że akurat padło na tę markę?

 

Poszukiwania butów w Palmie - salonik/pracownia znaleziona przypadkiem - świetne wrażenie co do jakości, przyzwoita cena (290eur) - wygoda, dopasowanie do stopy.

Skórka miękka, dobrze dopasowująca się, o pięknej mikro-fakturce na licu.

Niezwykła dbałość o dokładność i detal.

Jako że marka nowa, nieznana i nietuzinkowa, zaryzykowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania butów w Palmie - salonik/pracownia znaleziona przypadkiem - świetne wrażenie co do jakości, przyzwoita cena (290eur) - wygoda, dopasowanie do stopy.

Skórka miękka, dobrze dopasowująca się, o pięknej mikro-fakturce na licu.

Niezwykła dbałość o dokładność i detal.

Jako że marka nowa, nieznana i nietuzinkowa, zaryzykowałem.

Czyli zamawiałeś na miejscu, robione były w danym kolorze/wersji na zamówienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proponuję poszukać "paperboy cap", "newsboy cap" lub "eight piece cap". Szukanie można zacząć od https://www.google.co.uk/search?hl=pl&tbm=shop&q=paperboy+cap&oq=paperboy+cap&gs_l=products-cc.3..0.1489.1489.0.1882.1.1.0.0.0.0.78.78.1.1.0...0.0...1ac.1.XfFXkQaX7Hc albo poszperać po znanych producentach/sklepach w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.