Skocz do zawartości

Cafardini czy VanThorn garnitur MTM ? Gdzie iść?


Petr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poradźcie proszę

 

Jako że stać mnie na wydatek rzędu max 4-5tys zł w której z wymienionych firm lepiej zamówić garnitur?

Cos w miare prostego klasycznego bez ekstrawagancji :-)

raczej na kilka lat niz na 2 sezony

A moze jeszce inna firme polecacie?

Dziekuje za fachową pomoc i opinie :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej nie polecę gdyż z żadnej nie korzystałem. Wiem, że odpowiedź jest nie do końca na temat, przynajmniej jeśli chodzi o pytanie nr 1 ;)

Poziom cenowy, który wskazałeś jest taki, że jest sens rozważać obstalowanie garnituru na miarę u krawca. Adresy pracowni znajdziesz w 'Przewodniku miejskim'. Najlepiej będzie jak podzwonisz, odwiedzisz, porozmawiasz.

 

Ze swej strony tj. własnego doświadczenia mogę polecić (to czy mieszczą się we wskazanym przedziale musisz sam sprawdzić  ;) ):

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/786-warszawa-piotr-kami%C5%84ski-mistrz-krawiecki/

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/36-pozna%C5%84-henryk-krupa-krawiec-ul-%C5%82%C4%85kowa-204/

 

Ponadto popularny wśród kolegów jest: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/446-warszawa-sebastian-%C5%BCukowski-krawiec/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Piotr powyżej + Panowie Błoński i Żukowski (stosowne wątki w przewodniku miejskim), również sprawdzeni i rekomendowani przez forumowiczów. W tym zakresie cenowym swoje usługi oferuje jeszcze MS Fashions (MTM), który obecnie przeniósł się z Plater na aleje Jerozolimskie (parter hotelu Marriot) - nie mniej jednak odradzam jako pierwszą przygodę z zamawianiem garnituru..

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie "robienia" garnituru na ślub u Cafardiniego. Z racji mojej nieznajomości tematu - a wręcz ignorancji - odpuściłem sobie krawca. Może inną razą.

Czekam już na odbiór po poprawkach, do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Miło, gościnnie i profesjonalnie.

Wybrałem prostą, klasyczną opcję w granacie 140's. Pierwsze mierzenie bardzo obiecujące.

Trafiłem na korzystną opcję - garnitur, koszula mtm plus jedwabny krawat - 3690zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że firma Cafardini udostępnia obie opcje, w standardzie jest klejonka.

 

Asystowałem ostatnio koledze w składaniu zamówienia w Cafardinim, z firm z którymi miałem kontakt ta wykazała się największym wyborem i możliwościami modernizacji zamówień. Brzydko się wyrażę, że jest tu najbliżej do zamówienia spersonalizowanego typu bespoke, bez porównania z Bytomem czy Vistulą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozmowa dotycząca różnicy cen u Piotra Kamińskiego została usunięta, ponieaż nie wnosiła żadej sensownej wartości dodanej do forum. Proszę w tej sprawie kontaktować się z samym krawcem

 

Dlaczego nie wnosiła? To forum powinno pełnić rolę informacyjną, a stawki u krawca, to jest to co interesują wiele osób. Tym bardziej jeśli z tej rozmowy wynika, że krawiec prowadzi dość "specyficzną" politykę cenową.

 

Rozumiem, że ten wątek, to może nie jest właściwe miejsce na taką dyskusję, ale mój pierwszy post był w 100% odpowiedzią na pytanie.

 

Poproszę o przeniesienie naszej dyskusji do wątku o Panu Kamińskim w Przewodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z moja prośba o przeniesieniem dyskusji do wątku o p. Kaminskim? Czy mogę Cię prosić, żebyś sie do niej odniósł

Jest mi bardzo niezręcznie, ale jaki jest sens omawiać rzeczy oczywiste dla każdego. Ceny zmieniały się w ciągu dwóch lat i miałem prawo to zrobić jak każdy, kto prowadzi swój biznes. Wszystkie informacje i ceny są widoczne na mojej stronie www.  Nie jestem najdroższym krawcem w Warszawie. Uważam tak samo jak administrator forum, że dyskusja na ten temat nie ma sensu. Jeśli ma Pan jakieś pytania to zapraszam do mnie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Piotr Kamińsk

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo niezręcznie, ale jaki jest sens omawiać rzeczy oczywiste dla każdego. Ceny zmieniały się w ciągu dwóch lat i miałem prawo to zrobić jak każdy, kto prowadzi swój biznes. Wszystkie informacje i ceny są widoczne na mojej stronie www.  Nie jestem najdroższym krawcem w Warszawie. Uważam tak samo jak administrator forum, że dyskusja na ten temat nie ma sensu. Jeśli ma Pan jakieś pytania to zapraszam do mnie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Piotr Kamińsk

 

Panie Piotrze,

 

ale nikt Panu nie zabrania zmieniać cen. Może Pan zwiększać je i o 200% i jeśli znajdzie Pan popyt na taką usługę to super.

 

Tak samo jak Pan czy moderatorzy tego forum nie powinni zabraniać (cenzurować) dyskusji nt. ich wzrostu. Tym bardziej, jeśli wzrost jest tak duży. Sam Pan rozdmuchał sprawę sugerując, że horyzont czasowy zmian był dłuższy niż ja napisałem.

 

Jeśli użytkownicy wrzucają zdjęcia udanych zamówień i opisują je to super - darmowy marketing. Jeśli ktoś stwierdzi, że ceny wzrosły o 60% przez rok, to już nie można o tym mówić, bo to jest bez sensu / nieładnie itp.

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Jako, że Cafardini nie ma osobnego wątku - na pewno ktoś z forum u nich zamawiał garnitury MTM, jakieś refleksje, na coś zwrócić szczególną uwagę, czy jesteście zadowoleni etc? Ogólnie - prosiłbym o podzielenie się wrażeniami, a najlepiej - również zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ślubny nosi się dobrze (granatowy 140s VBC, fotkę da się znaleźć na forum), nie mam zarzutów. Zapomniałem wspomnieć przy zamawianiu o krzywych nogach, więc kant w spodniach trochę ucieka. Rękawy też na ostatnią chwilę przed ślubem musiałem skracać.

Będę teraz szył..tfu! tobił u nich smoking. Na pewno będę lepiej przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.