Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się: na żywo kolor jest zdecydowanie lepszy, żywszy i bardziej intensywny. Jak przeszedłem się po zielonym dywanie jednej z restauracji w pełnym świetle dziennym, musiałem na chwilę stanąć, tak mi się podobały :)

 

Moje zdjęcia z dzisiaj: dla informacji, nie ruszałem ich niczym od tamtej renowacji (21 lipca) i nosiłem dość intensywnie (średnio co drugi, trzeci dzień).

 

DSC_0091.jpg

 

DSC_0092.jpg

 

DSC_0093.jpg

 

Robione co prawda telefonem, ale przynajmniej widać, że nie są uszkodzone ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam je w F i są na mnie idealne. Rozmiar 7,5. Moja stopa ma długość bodaj 26,5 cm i jest dość wąska (tu się nie mierzyłem, nigdy nie miałem potrzeby). Jak wrócę do domu z pracy to pewnie będę mógł się na spokojnie zmierzyć.

 

G będzie faktycznie trochę szersze, widzę to stawiając te monki obok zamszowych wiedenek Shoepassion, które są w standardowej tęgości (a więc pewnie odpowiednik G).

 

Jeżeli chcesz tęgość G, to będziesz musiał spojrzeć na ten model: http://www.patine.pl/yanko-style-561-goodyear-welted.html

 

No ale to pojedyncza klamra i kilka tygodni czekania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa w sensie medium, to był taki mój skrót myślowy - ani nie szeroka ani nie wąska :) Rozumiem, że tok myślenia może być błędny jeśli jakaś marka specjalizuje się np. tylko w wąskich kopytach i ma dosłownie kilka sztuk na szerszych.

 

A zatem, jak mniemam Shoepassion mam na medium, monki na F. Yanko F to wąskie, G to średnie, a H to szerokie przy czym nie przeglądałem wszystkich po kolei modeli Yanko, ale chyba jeszcze nie trafiłem na H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyniku forumowej motywacji wygenerowaliśmy kilka fotek, które są dość blisko ;)

Oczywiście w różnym oświetleniu ta skóra prezentuje się różnie. Znaczenie ma również ustawienie konkretnego monitora. Odcień skóry i stopień połysku można zmienić stosując odpowiednie kremy i pasty ...

 

YANKO
Rodzaj/Kolor skóry: Cambridge Burdeos
http://patine.pl

post-17-0-98690800-1407760031_thumb.jpg

post-17-0-94841600-1407760032_thumb.jpg

post-17-0-91524200-1407760033_thumb.jpg

post-17-0-65060300-1407760034_thumb.jpg

post-17-0-53136300-1407760035_thumb.jpg

post-17-0-20347000-1407760036_thumb.jpg

post-17-0-56895600-1407760037_thumb.jpg

post-17-0-24423500-1407760038_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już od kilku tygodni robią się lotniki właśnie w tym kolorze ;) Nie mogę się ich doczekać i z jednej strony fajnie, że wszystko można na indywidualne zamówienie zrobić, ale z drugiej - kurczę, minimum 5 tygodni! ;)

 

Chciałem Wam zasugerować, żebyście do oferty standardowej wrzucili chociaż jedną-dwie pozycje z zamszu/nubuku, ale na tę chwilę przy kończącym się sezonie letnim nie wiem czy jest sens. Niby można takie buty nosić później i wiem, że wiele osób tak robi, ale chyba popyt może spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A idź pan, będą mi się w nocy śnić.

Jedne z nich chyba nie muszą ... możesz podotykać w każdej chwili ;)

 

 

Daniel, pytanie osobiste: czy Ty nie masz oporów przed wysłaniem takich butów, jak je komuś sprzedasz? to musi być katorga 

Najbardziej cieszy mnie pozytywny feedback, a bez wysyłki nie sposób na to liczyć ;)

 

 

Tyle ich ma, że się nie łapie ;)

To nie ja ... to ten drugi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - a mógłbyś cyknąć zdjęcie porównujące kopyto w double monkach (tęgość F) i zwykłych monkach (tęgość G) ? Coraz bardziej kusi mnie na monki, ale nie wiem czy się zmieszczę w to wyszczuplane kopyto. Ewentulanie czy jest możliwość zamówienia double monków w tęgości G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - a mógłbyś cyknąć zdjęcie porównujące kopyto w double monkach (tęgość F) i zwykłych monkach (tęgość G) ?

Coś wykombinuję :)

 

 

Coraz bardziej kusi mnie na monki, ale nie wiem czy się zmieszczę w to wyszczuplane kopyto. Ewentulanie czy jest możliwość zamówienia double monków w tęgości G?

Jeżeli pytasz o model YANKO 14306 to niestety nie. To jest kopyto 915 produkowane tylko w szerokości F. Majstrowie twierdzą, że w G nie będą już tak ładne i nie chcą robić (próbowałem).

 

Ewentualnie YANKO 14184 lub YANKO 14663, które w szerokości G są osiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.