Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Lathlaer - to kwestia dość subiektywna i indywidualna. Jeden po przymiarce powie "tak", inny "nie" :) Ciężko o uogólnienia. Osobiście skłaniałbym się lekko na "tak", gdyż kopyto 960 z definicji jest ciut dłuższe. Jeżeli natomiast tak, jak wielu to czyni bierzesz pod uwagę grubsze skarpety wtedy ... ;)

 

@waski - dziękuję za komplement. Przekażę ekipie, bo ja sam to zazwyczaj tylko marudzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - a mógłbyś cyknąć zdjęcie porównujące kopyto w double monkach (tęgość F) i zwykłych monkach (tęgość G) ? Coraz bardziej kusi mnie na monki, ale nie wiem czy się zmieszczę w to wyszczuplane kopyto.

Wedle życzenia :)

 

Yanko Monks 14306 na kopycie 915 F vs YANKO Monks 14561 na kopycie 962 G

post-17-0-69192200-1408622644_thumb.jpgpost-17-0-51675900-1408622645_thumb.jpgpost-17-0-81303000-1408622646_thumb.jpgpost-17-0-83216500-1408622647_thumb.jpg

 

Ten sam rozmiar - UK 9,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - planujecie rozszerzenie oferty internetowej o te i inne modele? Trochę mnie to zdziwiło przy okazji cordovanowych trzewików, ale skoro tamte trzewiki i ten zamszowy loafer można u Was tak czy inaczej zamówić, to co stoi na przeszkodzie żeby je umieścić wszystkie w zakładce "na zamówienie"? Rozumiem, że mógłby być problem z rozszerzeniem linii dostępnej od ręki, ale skoro i tak macie zakładkę "na zamówienie", a miejsce w internecie jest nieograniczone, to czemu z niektórych modeli (a wręcz i kopyt!) robi się "wiedzę tajemną" na zasadzie jak ktoś znajdzie, to jego? ;)

 

Chyba, że to efekt jakichś wewnętrznych ustaleń między Wami a Yanko albo to są jakieś stare modele, które na upartego można zamówić, ale na Majorce woleliby żeby już nie ;)

 

EDIT: chociaż patrząc po numerach, to może coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej ;)

Robimy co możemy, a oferta stopniowo się poszerza. Nasze siły przerobowe oraz możliwości są jednak ograniczone.

 

Ponadto, żeby wstawić dany model do sekcji "na zamówienie" wypadałoby dysponować dobrej jakości, legalnymi fotkami danego modelu. O ile buty Majstrowie z Majorki robią świetne, to (jak to często bywa) marketingowo kuleją i takich fotek nam nie udostępniają niestety. Zatem najczęściej jest w tej sekcji to, co sami w którymś momencie zamówiliśmy i zobrazowaliśmy.

 

Jest progres organizacyjny, ale nie jest to jeszcze optimum i sporo pracy przed nami (i przed YANKO). Sytuację w Yanko porównałbym do działalności Pana Januszkiewicza chociażby - Mistrz wielki, ale gdyby tam ktoś zajął się prawdziwym marketingiem kilkanaście lat temu, to jestem przekonany, że dziś 2-piętrowa pracownia z pięknym salonem zatrudniałaby co najmniej kilkunastu pracowników, którzy mieliby szansę podtrzymywać piękne tradycje przez kolejne pokolenia.

 

Jest również szereg modeli szytych na rynki wschodnie (Japonia, Korea ... ) pod konkretne zamówienie, o których nie zawsze wiemy.

 

Na tym etapie rozwoju i współpracy nie jesteśmy niestety w stanie wszystkiego ogarnąć i udostępnić, co nie znaczy, że robimy naszym Klientom na złość ;)

Zapewniam, że robimy co w naszej mocy i ciężko pracujemy nad tym wspólnie z naszymi Przyjaciółmi z Majorki.

 

Powyższe loafersy dla przykładu sami znaleźliśmy w sieci i pokazaliśmy polskim Klientom ... tak fama poszła i już są pierwsze zapytania. Niestety Majorka szyjąc je i wysyłając na wschód nie powiadomiła nas o tym ... ale ja ich zaraz ustawię ... i żeby mi to było przedostatni raz ;)

 

Dziękuję za sugestię. Myślę, że z czasem sytuacja będzie ulegała poprawie w tym zakresie.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no w sumie czegoś takiego się spodziewałem - takie hiszpańskie podejście majstrów z Majorki :P

 

No cóż, biorąc pod uwagę okoliczności, muszę przyznać że dbacie o ich interesy na rynku RP wzorowo :)

 

EDIT: jakbyście mieli jeszcze jakieś inne zdjęcia trzewików/butów na jesień, których nie ma na stronie, to dajcie cynk, może przed końcem cordovanowej akcji jeszcze zmienię zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dorzucę z pytaniem: czy planujecie może w najbliższym czasie jakąś dostawę innych rozmiarów tego: http://www.patine.pl/yanko-style-433-goodyear-welted.html ?

 

Spoglądam sobie z wielkim wyrzutem sumienia na moje czarne wiedenki Prima Moda i szukam czegoś na smukłym kopycie na podmiankę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielu czy istnieje możliwość zamówienia monków (2 zapęcia) z łączonej skóry Cambridge Cuero oraz koniakowego zamszu?

Hmm ... proszę mailem podesłać nam foto-przykład (co ma być suede, a co smooth) lub wizualizację. Zawsze możemy zapytać :)

 

 

To ja się dorzucę z pytaniem: czy planujecie może w najbliższym czasie jakąś dostawę innych rozmiarów tego: http://www.patine.pl/yanko-style-433-goodyear-welted.html ?

 

Spoglądam sobie z wielkim wyrzutem sumienia na moje czarne wiedenki Prima Moda i szukam czegoś na smukłym kopycie na podmiankę ;)

W najbliższym czasie nie, chyba że pod indywidualne zamówienie. Ale to już kolejne zapytanie o ten model, także myślę, że jest szansa, że z czasem pojawią się w stałej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielu, nie jest to pilna sprawa, gdyż muszę jeszcze uzbierc na zamówine u was 2 pary Yanko. Chetnie wrócę do konkretnego zamóweinia po Nowym Roku. Oczywiście można zasięgnąc języka czy istnieje możliwośc takiego połączenia:

 

1. AS

 

post-3391-0-55983500-1408888552_thumb.jp

post-3391-0-90957800-1408888569_thumb.jp

 

2. J Lobb

 

post-3391-0-12522900-1408888593_thumb.jp

 

3. Saint Crispin - na zdjęciu poniższym są niestety trzweiki, jednak chciałem pokazać rozłożenia skóra- zamsz

 

post-3391-0-94032800-1408888698_thumb.jp

 

 

Najbardziej zainteresowany jestem opcja 1 & 2

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielu to dobra wiadomość - również skłaniam sie ku wersji nr 2.

 

Po Nowym Roku wrócę na 100% do tematu aby złożyć zamówienie. Muszę tylko zastanowić się nad kolorem:

 

 

- zamsz i skóra - cognac

- zamsz i skóra - czerń

- skóra Bordo  i zamsz czerń

 

Każda opcja jest ciekawa ale mogę wybrać tylko jedną  :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie wygląda takie połączenie zamszu i skóry:

 

post-3391-0-48551900-1408905209_thumb.jp

 

post-3391-0-78812000-1408905227_thumb.jp 

 

post-3391-0-66202700-1408905272_thumb.jp

 

@Panie Danielu proszę zanotować również to połaczenie skóry i zamszu. Nie ukrywam, że podoba mi się najbardziej  :-P  Niestety dylemat koloru nadal pozostaje :mrgreen: 

 

Jednak już w tym przypadku łączenie kolorów jednolitych: czarny, lub bordo, lub koniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.