Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

jakie to ważne jak ustawisz się do zdjęcia.. :) na pierwszym wyszło świetnie! Dla mnie im smuklejsze tym lepsze:)

To prawda :) Mi smuklejsze też bardziej podobają się na fotkach, ale nie zawsze udaje mi się w nie wsunąć, więc tylko sobie na nie patrzę ... :P

 

 

dla mnie im wygodniejsze tym lepsze :)

... i jak przychodzi bezcenna chwila refleksji łapię się tej samej myśli :P

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zamówienie indywidualne - pomysł na buty zamawiającego i muszę przyznać, że byłem sceptyczny, ale jak otworzyłem po kilku tygodniach przesyłkę z Majorki to :wub:

Poniżej zamieszczam kilka ujęć w świetle dziennym.

 

Została jeszcze jedna para w rozmiarze UK7, a gdyby ktoś mocno chciał inne rozmiary to dostępne w opcji "na zamówienie"  :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

post-17-0-89594400-1378756458_thumb.jpg

post-17-0-62824500-1378756459_thumb.jpg

post-17-0-35138200-1378756460_thumb.jpg

post-17-0-12715600-1378756461_thumb.jpg

post-17-0-84862700-1378756461_thumb.jpg

post-17-0-57270600-1378756462_thumb.jpg

post-17-0-25884900-1378756463_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego byłeś sceptyczny?

Nie dopuszczałem do siebie myśli, że się pomyliłem :) Ułożyłem sobie listę modeli, które będą cieszyły się największym zainteresowaniem, a tu już drugi klient pyta mnie o ten właśnie model (na liście priorytetów był nieco dalej). A do tego pytanie dotyczyło odcienia brązu, który pominęliśmy przy zamówieniach. No, ale klient sobie życzy, to proszę bardzo.  Po otwarciu pudła uświadomiłem sobie, że to ja tkwiłem w nieświadomości, bo wybór był doskonały - bardzo fajne kształty i kolor, który zwłaszcza w dziennym świetle, prezentuje się po prostu zjawiskowo. Ciężko pogodzić się z faktem, że popełniło się podwójny błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Na wyraźne życzenie Klientów, uszyły się właśnie modele w jakże pożądanych burgundowych odcieniach ... nie to jeszcze nie Cordovan, ale całkiem podobnie :)

http://patine.pl/yanko-style-525-trzewiki-bordowe.html

http://patine.pl/yanko-style-653-trzewiki-bordowe.html

 

 

Trochę dziwnie wyprofilowana jest podeszwa w okolicach szwa na nosku (lepiej widać na zdjęciach tego pierwszego modelu na stronie) - po stronie zewnętrznej bardzo blisko gruntu, od wewnątrz wyraźnie uniesiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to foto-złudzenie :)

Te fotki były robione w mały namiocie bezcieniowym, którego podłoże nie jest płaskie, lecz opada. Przednia część jest umiejscowiona nad przepaścią. Może stąd  efekt :)

Ale zwrócę na nie uwagę jak będę na miejscu by się upewnić :)

 

Edit:

Już mi fotograf właśnie wytłumaczył. Wina nierównego podłoża. Fotki do poprawki i czas na nowy sprzęt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.