eye_lip Opublikowano 17 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 17 Maja 2013 Mam podobne zdanie. Cieszę się, że wybrałem ten model. Ma coś w sobie i jest to chyba najzgrabniejszy but Yanko. Cytuj
damiance Opublikowano 17 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 17 Maja 2013 jeżeli to jest box to może się ostatecznie zdecyduję na w 100% czarne buty btw - jest szansa, że "producent" skóry nas odwiedzi w Warszawie ... temat in progress ... Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Kilka fotek z Majorki od zaplecza. Niestety był wolny dzień (puste miejsca pracy), a czas gonił, zatem to takie trochę fotki "japońskiego turysty" Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 I trochę fotek, które udało się strzelić podczas negocjacji Zarówno nowe jak i stare modele. Jeżeli coś wartego uwagi wpadnie w oko - proszę sygnalizować pozdrawiam Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 18 Maja 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 No, że tych czarnych lotników (i innych kolorów tego modelu) i Double monków (model z 2 zdjęcia od góry, czarne) nie ma w aktualnej ofercie Patine, to jest już moim zdaniem po prostu zbrodnia 2 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Wiem i prawie udusiłem się jak je zobaczyłem Pierwsze zamówienia robione były w oparciu o ofertę, którą otrzymaliśmy droga elektroniczną i tam ich nie było. Dobrze, że się "przejechaliśmy" Będą, będą Cytuj
eye_lip Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Jest tam parę perełek Czy mają na stanie coś z cordovanu? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Na stanie nie, ale jak nad nimi popracujemy to będą opcje Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym modelem z cordovanu, daj znać - poproszę o wycenę i podrzucę info zwrotne - czy w ogóle (bo nie każdy model z tej skóry Yanko szyje) i za ile. Czas oczekiwania jednak może być dość długi, bo Horween ponoć zazwyczaj każe sporo czekać na zamówione skóry. Cytuj
White Haven Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Niektóre z trzewików wyglądają ciekawie Planujecie włączyć je do oferty? Cytuj
Kyle Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Double monks są na tym samym kopycie co pojedyncze, które były na Wielkiej Impregnacji? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Niektóre z trzewików wyglądają ciekawie Planujecie włączyć je do oferty? Tak. Jeżeli będziecie wskazywać konkretne modele - również Wasze sugestie weźmiemy pod uwagę planując kolejne zamówienia. Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Double monks są na tym samym kopycie co pojedyncze, które były na Wielkiej Impregnacji? Spróbuję potwierdzić u źródła i dam znać. Cytuj
kamil Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Czy jest szansa na pasek do spodni z wiśniowego cordovanu? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 18 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 18 Maja 2013 Nie wiem, ale się dowiem i dam znać Cytuj
saphir.pl Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Double monks są na tym samym kopycie co pojedyncze, które były na Wielkiej Impregnacji? Sprawa przedstawia się tak: Pozdrawiam Cytuj
saphir.pl Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Jeszcze kilka z innego aparatu mi podesłano Cytuj
Remy Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Kopyto 915 zwraca uwagę. Rozumiem że to są te same czarne double monki (lewy but): http://forum.butwbutonierce.pl/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=7009 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Tak - ten sam model. Na fotkach faktycznie może to wyglądać skrajnie różnie Cytuj
maciato Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na jakim kopycie jest model 552. Cytuj
maciato Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Faktycznie; jest w tabeli Przydałaby się fotka zbiorcza różnych kopyt. 1 Cytuj
saphir.pl Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Dzięki za przypomnienie ... mam taki punkt na liście ! Cytuj
eye_lip Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Mam pytanie - czy modele "nie ze strony", czyli te z wątku z fabryki mają podobnie ładnie profilowane podeszwy, jak aktualna kolekcja? Cytuj
saphir.pl Opublikowano 20 Maja 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Maja 2013 Zależy od modelu. Z informacji, jakie udało mi się uzyskać - w większości przypadków tak. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.