Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2024 o 22:32, mosze napisał:

Ostatnio dostałem info o promo 25%, SS nie było wyłączone, ale kod nie działał, odp supportu, że niektóre kraje są wyłączone. Może coś ściemniają, nie wiem.

Taka ciekawostka- jak się zmieni język, to SS znika z wyszukiwarki.

Możliwe, że zablokowali czasowo bo zauważyli, że sporo adresów z PL się dubluje na nowych kontach aby korzystać z promocji -15% dla nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ta promocja jest dla każdego. Jeśli się wejdzie na Otrium bez logowania, np. w trybie prywatnym, i doda rzeczy do koszyka, to kod -15% działa. A potem już można podać dowolne dane, nawet zarejestrowanego klienta i do tej pory rabat się nie cofał.

Wg mnie tutaj wystąpił jakiś błąd, ale zamiast się przyznać, to coś ściemniają, że nie wysyłają do Polski, a wygląda na to, że ... wysyłają tylko do Polski. Jak się zmieni język, to SS znika z wyszukiwań. Tak, jakby SS nie chciało sobie robić konkurencji na głównych rynkach zachodnich i upłynniało zalegający towar u nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otrium.pl/product/navy-havana-suit-26?utm_source=share button&utm_medium=user generated&utm_campaign=android app

Czy ktoś posiada taki garnitur SuSu z Otrium? Pytam, bo opis jest dość lakoniczny, chciałem ustalić czy jest to pełna podszewka, półpodszewka, jaki typ materiału jeżeli chodzi o chwyt itd, może jakieś real foto jak ktoś jest dumnym posiadaczem :)? Nie chce mi się zamawiać żeby odsyłać, a już parę razy tu widziałem, że ktoś pytał i się okazywało, że już jakiś Forumowicz ma dany produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te 10-15% to jest zniżka na dzień dobry, zawsze i dla każdego.

Natomiast dzisiaj przy artykułach SS pojawiła się informacja o przecenie o 25% (kod SPECIAL), ale nie działa na SS, za to działa np. na Tommy Hilfiger, przy którego artykułach info o promocji nie ma :) Tak, jakby było odwrotnie. Mają jakiś bałagan.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moszeDzięki.

Ktoś może zamawiał ten model havany i może podzielić się wrażeniami? Szukam granatowego, nieformalnego blazera, bez podszewki, lub z półpodszewką do smart casualu.

https://www.otrium.pl/product/blue-havana-blazer-10

//Edit

Zamówiłem, w tej cenie to żadne ryzyko, najwyżej odeślę.

Edytowane przez dragonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 22:53, tryhp3 napisał:

Strzelam, że Lazio. 

Havana przeważnie jest na pół podszewce a Lazio na pełnej.

Potwierdzam, że Lazio. Byłoby OK (szczerze to nie widzę różnicy w porównaniu z już posiadaną Sienną), gdyby nie to, że spodnie są w innym rozmiarze, więc do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dragonek napisał:

Pierwszy mało udany zakup na Otrium. Marynarka pachnie lekko stęchlizną. Nie wiem czy w pralni uda się raz na zawsze usunąć zapach, więc chyba pójdzie do zwrotu.

Która?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta o którą pytałem się post wyżej:

https://www.otrium.pl/product/blue-havana-blazer-10

Zagadka super niskiej ceny wyjaśniona. Zostały już tylko 42 i 44. Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemu ze zwrotem bo pierwszy raz mi się zdarzyło, że marynarka nie ma oryginalnych "zszyć" z tyłu na rozcięciu i rękawach.

Szkoda bo marynarka naprawdę fajna, idealna na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.