Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

@Aron: odpisz im może, że ten problem występuje u innych użytkowników. Hudson SS2016 na 100% jest węższy niż dwa inne posiadane przeze mnie (FW2014 i SS2015). Wczoraj pierwsze poszerzenie okazało się niewystarczające i poszedł do dalszego poszerzania. Różnica jest na moje oko drastyczna - w okolicach jednego rozmiaru. Być może coś w fabryce popieprzyli z oznaczeniem rozmiarów. Żałuję, że nie pomierzyłem po dostawie w porównaniu z tabelą rozmiarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym w kolejnym mailu. Zapytałem czy mogą w jakiś sposób wybrać najszerszy egzemplarz przy następnym zamówieniu, więc odpowiedź głównie dotyczyła tego pytania. Przed chwilą wysłałem jeszcze jednego maila z prośbą o sprawdzenie tego problemu. Nie spodziewam się jednak żadnej konkretnej odpowiedzi.

 

Z tym poszerzaniem to też może być problem, bo przecież zapas materiału jest ograniczony i to jest najgorsze, bo sam fakt, że muszę dopasować marynarkę nie przeszkadza mi tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje na jakiej zasadzie SuSu dodaje graris opakowanie premium do wysyłki?

Jak ostatnim razem rozmawiałem garnitur to miałem gratis. Teraz jak zamawiałem drugi to już było po 10euro.

Jak sprawdzałem zamówienie w przypadku nowego klienta również było gratis. Ciekawe:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że nie miałeś pokrowca. Gdy ja zamawiałem pierwsze produkty to było tylko jedno opakowanie - obecnie określane jako premium, bezpłatne. W każdym opakowaniu był złożony pokrowiec. Gdy pojawiły się prostsze opakowania, a tamte stały się odpłatne, to garnitury, czy marynarki są zapakowane w pokrowiec i włożone do pudełka. Nic nie trzeba dopisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opakowaniu premium nie miałam pokrowca. Czy aby go otrzymać trzeba coś wypełnić?

Zamówiłem zwykłe opakowanie. Nie będę płacić 50zl za karton który wyrzuce:-)

W opakowaniu premium pokrowiec jest zwykle schowany pod którymś z pudeł, które są wsuwane z góry w wycięcia wierzchniej warstwy kartonu - może poprostu nie wyjąłeś tego pudła i nie zauważyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opakowaniu premium pokrowiec jest zwykle schowany pod którymś z pudeł, które są wsuwane z góry w wycięcia wierzchniej warstwy kartonu - może poprostu nie wyjąłeś tego pudła i nie zauważyłeś?

W kartonie mialem jedno pudło z magnesem puste w środku. W pozostałych częściach kartonu nic nie widziałem. Jak wrócę po świętach to sprawdze jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dan: miałbyś możliwość pomiaru w kluczowych wymiarach obu modeli?

Niestety Havana została wczoraj przed południem odesłana. Nie wiem czy coś to pomoże, ale mam Hudson z kolekcji zimowej, teraz zamówiłem z letniej i obie marynarki trzymają mniej więcej ten sam rozmiar. Natomiast Havana wyraźnie była większa, trochę jak worek. Oczywiście mogło to być spowodowane mimo wszystko innym krojem, a nie błędem w procesie produkcji, aczkolwiek w teorii te modele chyba raczej są zbliżone. Może się wypowie ktoś kto ma w szafie oba modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przymierzałem się do lnianych garniturów. Mierzylem havane 54 i byla taka jak inne które mam - nie zauważyłem aby była większa lub mniejsza. Natomiast Lazio, które do tej pory zawsze brałem w rozmiarze 52 było zdecydowanie za ciasne. Lazio w 54 było natomiast trochę za luźne ale w granicach rozsądku i możliwości p. Józefa Mazura, do którego trafiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 176-177 wybieram "short" z uwagi na długość rękawów. W rozmiarówce "normal" musiałbym skracać rękawy górą. Inna sprawa, że "short" = większe obwody :D

No i tu jest "wampir" pogrzebany... Też mam taki wzrost i zamawiam regular, gdyż coś za coś, albo rękawy albo taliowanie marynarki i zwężanie spodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość garniturów SS ma niewielki zapas na skrócenie rękawa od dołu. Z tego, co pamiętam, Havana ma zarówno najkrótsze rękawy, jak i największy zapas. Z pozostałymimodelami może być problem.

 

Oczywiście opcją jest skracanie od góry, ale to są spore koszty i nie zawsze się da (np. przy rozbudowanym bicepsie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.