Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

.Kupiłem kiedyś pasek skórzany .Po tygodniu odpadła sprzączka ,pękła przy zakładaniu.Nauczony .jak chcesz kupić pasek idź tam gdzie faktycznie się specjalizują  w paskach . Analogicznie chcesz buty kup je tam gdzie je robią   https://www.meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=359# 

 

 

2. Co sądzicie o zakupie butów laofer marki SuSu?:

 

http://eu.suitsupply.com/en/shoes/brown-loafer/FW161261.html?cgid=Shoes

 

Jestem świadomy tego, że można za te pieniądze kupić GYW i pewnie lepszej jakości, ale według mnie te są wyjątkowo zgrabne i po prostu podobają mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, ale tylko w części. Miałem Meerminy 2 tygodnie. Pierwsza wada ujawniła się po pierwszym kremowaniu - sklep się wypiął. Po dwóch tygodniach w butach pojawiła się pleśń, a później okazało się, że między lewym a prawym butem jest 0,5 rozm. różnicy. Teraz są w okolicach Madrytu w drodze powrotnej. Mam również pasek z MD, który użytkuję od dwóch lat codziennie, i jeszcze nigdy z żadnego paska nie byłem tak zadowolony. Tak więc z jednej strony zgadzam się z Tobą, ale z drugiej nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro:

 

Jestem świadomy tego, że można za te pieniądze kupić GYW i pewnie lepszej jakości, ale według mnie te są wyjątkowo zgrabne i po prostu podobają mi się.

 

to w zasadzie już wiesz co zrobić. ( a za samą informację o metodzie szycia należy się SuSu +)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wpadnie @szewc24 i obali tą teorię o niewymienialności podeszw w blake :)

 

I tak jak napisał @Aron - buty mogą okazać się wygodniejsze w cieplejsze dni, a ryzyko wynikające z ewentualnego przemoczenia podeszwy jest do udźwignięcia latem. 

 

Mam Crownhille szyte blake i parę par loafersów - nic im nie nie mogę zarzucić. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie. Szczerze pisząc ma to być moja pierwsza para butów tego typu i o ile wyobrażam sobie jak mogę je wykorzystać po godzinach, to już nie bardzo wyobrażam sobie jak mogę je wykorzystać w czasie pracy. Gdzie mogę poczytać na ten temat? tzn. do czego zakładamy takie buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając Panowie na moment do tematu płaszcza, z całego serca mogę polecić SuSu!
W moim całkiem subiektywnym odczuciu, w tej cenie nie ma lepszego odzienia wierzchniego, a przepaść między znanymi popularnymi markami jest jeszcze większa na korzyść SuSu niż w przypadku garniturów. Nie jestem jakimś sklepoholikiem, ale nie widziałem tak dobrych płaszczy u nas nigdzie! Zwłaszcza polecam dwurzędówki :)

pozdrawiam poznańsko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze.

 

Do tej pory kupowałem wyłącznie Havany i Hudsony, więc pomyślałem że czas na odmianę.

Niestety opcja nr 2 na ten moment odpada ze względu na brak rozmiaru. Skłaniałem się ku nr 1, ale Wasze typy trochę mój zapał ostudziły.

Chyba jednak z krojem Washington poczekam na kolejną kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika jeśli chodzi o zakupy internetowe. Proszę o wskazówki.

 

Chciałem zakupić garnitur na SS. Przeliczyłem sobie po kursie w banku (4,55zł) przy zamówieniu. Jeśli bym zwracał to już kurs jest 4,11 co daje jakieś 130zł straty jeśli się rozmyślę.

Moje pytanie czy są jakieś inne możliwości płatności w SS aby strata kasy była jak najmniejsza?

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika jeśli chodzi o zakupy internetowe. Proszę o wskazówki.

 

Chciałem zakupić garnitur na SS. Przeliczyłem sobie po kursie w banku (4,55zł) przy zamówieniu. Jeśli bym zwracał to już kurs jest 4,11 co daje jakieś 130zł straty jeśli się rozmyślę.

Moje pytanie czy są jakieś inne możliwości płatności w SS aby strata kasy była jak najmniejsza?

Proszę o poradę.

Jak nie chcesz stracić to w grę wchodzi tylko Paypal. Jak będziesz płacić swoją kartą płatniczą to zależy od Twojego banku. Ja np. płacąc a potem zwracając garnitur wyszedłem chyba z 10 zł na plus z uwagi na zmianę kursu, ale mój bank najwyraźniej nie przelicza tego jak robią to kantory, tylko zachowuje jednolitą relację kupna/sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim banku wygląda to niestety tak jak poniżej.

http://www.t-mobilebankowe.pl/kursy-walut

 

Proszę o sprostowanie bo może wygaduje głupoty. Płacąc kartą Mastercard nie obowiązują mnie powyższe kursy a te poniżej?

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html

 

Czy mogę prosić o wyjaśnienie jak wygląda kwestia przewalutowania przy zwrotach na kartę Master Card? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim banku wygląda to niestety tak jak poniżej.

http://www.t-mobilebankowe.pl/kursy-walut

 

Proszę o sprostowanie bo może wygaduje głupoty. Płacąc kartą Mastercard nie obowiązują mnie powyższe kursy a te poniżej?

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html

 

Czy mogę prosić o wyjaśnienie jak wygląda kwestia przewalutowania przy zwrotach na kartę Master Card? 

Przewalutowanie nastąpi oczywiście po kursie bankowym. Jeżeli jednak posiadasz już konto w T-Mobile to założenie konta walutowego zajmie przez internet mniej niż 5 minut. Potem wystarczy skorzystać z któregokolwiek z kantorów internetowych, w których spread wynosi zazwyczaj ok. 2 groszy a nie jak w przypadku banków 10-12. Jedyna opłata to 10zł pod koniec miesiąca pobrane z konta za wydanie karty (w moim przypadku na koniec lutego było to 2,29 euro) a konto otwiera się kodem sms, bez podpisywania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten post bardziej pasuje do innego wątku (okazjowo-zakupowego) to przepraszam i proszę o przeniesienie.

 

Taka ciekawostka - całkiem przypadkiem zajrzałem dziś do secondhandu w W-wie na Świętokrzyskiej i w zalewie ogólnego badziewia wypatrzyłem fajną marynarkę Suit Supply, granat w prążek, wełna VBC, rozmiar EUR52. Dla zainteresowanych zrobiłem fotkę metki (widać też ciut materiał):

 

post-8290-0-12417300-1457559094_thumb.jp

 

Przeglądałem na szybko, bo się spieszyłem, nie widać żadnych poważnych defektów (typu dziury, rozdarcia) ale też światło do oglądania było słabe. Dałem też Pani do "zważenia" dla orientacji cenowej, wyszła zawrotna kwota 58 zł - więc jeśli komuś z Warszawy rozmiar pasuje, to chyba okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.