Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może zamawiał w SS rozmiar marynarki 94? Zastanawiam się, czy będzie na mnie dobry. Zgodnie z ich wskazówkami pomiaru u mnie to 190/105/86.

 

Czy osoby o podobnych proporcjach, które są klientami SS, mogłyby się wypowiedzieć, jak w praktyce wygląda dopasowanie danych rozmiarów do danych wymiarów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś wie ,Czy strona internetowa uzupełnia brakujące rozmiary np marynarek ?,.Czy raczej nie ma co liczyć że pojawi się nowy towar obecnej kolekcji.

Z tego co zaobserwowałem, to jednak rozmiary często wracają. Przez jakiś czas monitorowałem kilka modeli (było to ze 2 miesiące temu). Może warto dodać ,że to były raczej przedmiotu z zakresu, który można by określić jako "basic" tj. granatowe garnitury czy dwurzędowa dyplomatka w tym samym kolorze. Prawdopodobnie to kwestia zwrotów od klientów. IMO w przypadku modeli całorocznych nowe partie jednak pojawiają się w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% uzupełniają - na początku obecnego sezonu zgapiłem się i uciekł mi mój rozmiar z nowej kolekcji - ustawiłem powiadomienie o rozmiarze i kilka dni później dostałem maila. Inna sprawa jeśli dany model znika ze strony - przez ostatnie 3 lata nie doświadczyłem ponowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem się dokładnie, ale mam polski garnitur na 188/104 i zamówiony 94 z SuitSupply był za mały. Czekam teraz na 98, więc mogę dać znać, jak wypada, gdy dojedzie.

 

Hmm, właśnie mierząc ubrania raz jest na mnie dobry 94, innym razem 98, zależy jak szyte, jaka firma. Jaką firmą wysyłałeś zwrot i ile Cię to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% uzupełniają - na początku obecnego sezonu zgapiłem się i uciekł mi mój rozmiar z nowej kolekcji - ustawiłem powiadomienie o rozmiarze i kilka dni później dostałem maila. Inna sprawa jeśli dany model znika ze strony - przez ostatnie 3 lata nie doświadczyłem ponowienia. 

A gdzie ustawić to powiadomienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, właśnie mierząc ubrania raz jest na mnie dobry 94, innym razem 98, zależy jak szyte, jaka firma. Jaką firmą wysyłałeś zwrot i ile Cię to kosztowało?

 

SuitSupply wysyła i zamawia odbiór przez UPS. Zamówienie powyżej 100 euro ma darmową wysyłkę i zwrot.

 

 

Nie jestem pewien, ale mozna było zaznaczyć niedostępny rozmiar i pojawiała się opcja o subskrypcji powiadomienia. Nie mogę tego teraz potwierdzić, bo na safari z iOS nie ma takiej możliwości.

 

Ja widziałem taką opcję tylko przy modelu zdjętym z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok faktycznie coś pokręciłem, z powiadomieniem. Jednak na 100% rozmiar wrócił do oferty, ale w zbyt krótkim czasie, aby mógł pochodzić ze zwrotu. Być może jak wprowadzali nową kolekcję, to mieli jeszcze nie nasycone "stocki". Przepraszam, za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Prawie 40 stron watku i widze, ze coraz wiecej osob mialo do czynienia z produktami SS. Ja mam do tej pory tyko 2 kardigany (b.dobre) i jedna pare srednich spodni.

 Jak to w koncu jest? Warto? Jest sens doplacac drugie tyle za ta marynarke: http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-blue-plain/C794.html?start=55&cgid=Jackets&start=43&sz=43, czy lepiej isc do Bytomia/Vistuli, kupic RTW i dopasowac za 200-300zl u jakiegos krawca? Juz jakis czas bije sie z myslami i nie moge dojsc do ladu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto postawić na SS ze względu na ciekawsze materiały (kolory i wzory), czy bardziej nieformalny charakter ubrań. Dla przykładu w Vistuli/Bytomiu ciężko spotkać marynarkę 100% len bez podszewki. Marynarka Havana, którą podałeś jako przykład jest świetna ze względu na brak konstrukcji, właściwie nie czuć, że ma się na sobie marynarkę :). W skrócie w SS znajdziesz to, czego nie ma w Vistuli//Bytomiu, czy jesteś w stanie dopłacić za tą "inność" to już chyba sam musisz odpowiedzieć :). W końcu sam się przełamałem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto postawić na SS ze względu na ciekawsze materiały (kolory i wzory), czy bardziej nieformalny charakter ubrań. Dla przykładu w Vistuli/Bytomiu ciężko spotkać marynarkę 100% len bez podszewki. Marynarka Havana, którą podałeś jako przykład jest świetna ze względu na brak konstrukcji, właściwie nie czuć, że ma się na sobie marynarkę :). W skrócie w SS znajdziesz to, czego nie ma w Vistuli//Bytomiu, czy jesteś w stanie dopłacić za tą "inność" to już chyba sam musisz odpowiedzieć :). W końcu sam się przełamałem i jestem zadowolony.

A co powiesz na uszycie na miarę choćby w Vistula czy Bytom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert_mal - a co powiesz na poczytanie stosownych wątków na forum na temat ich "szycia na miarę"? :)

 

Mając obecnie 5 garniturów z SS i porównując je do Lantiera/Vistuli (kolejne 4), to uważam... że nie ma sensu porównywać. Inna półka (w SS lepsze wykończenie, lepsze kroje, markowe tkaniny).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na uszycie na miarę choćby w Vistula czy Bytom ?

Nigdy nie korzystałem z tej usługi, więc nie wypowiem się.

 

@robert_mal - a co powiesz na poczytanie stosownych wątków na forum na temat ich "szycia na miarę"? :)

 

Mając obecnie 5 garniturów z SS i porównując je do Lantiera/Vistuli (kolejne 4), to uważam... że nie ma sensu porównywać. Inna półka (w SS lepsze wykończenie, lepsze kroje, markowe tkaniny).

Jeżeli chodzi o kroje, to zależy od osoby. W tym wątku wypowiadali się koledzy, którzy nie znaleźli nic w SS dla siebie. W moim przypadku zgadza się to, że lepiej leży SS. Vistula/Bytom też mają markowe tkaniny w większości garniturów, np. Bytom podobnie jak SS ma tkaniny od Barberis. Nie przekreślałbym żadnej z tych 3 firm, zależy co w danym momencie jest potrzebne, bo asortyment jest dość różny.

 

Jak w praktyce wygląda proces zwrotu w SS?

Odpiszę raz na zawsze :)

 

1. W paczce, którą otrzymuje się z SS jest naklejka UPS z numerem przesyłki zwrotnej. Przykleja się ją na pudełko, w którym dostarczone były ubrania.

2. Dzwoni się do polskiego UPS i zamawia się kuriera.

3. Kurier przyjeżdża i odbiera paczkę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.