Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MarianoItaliano napisał:

Odpowiadając samemu sobie na powyższe pytanie, daję znać, że na otrium działa kod Easter25 na SuSu. Przy okazji zapytam czy ktoś z Was miał styczność z jeansami SuSu, zarówno w kontekście jakości, jak i rozmiarówki? W szczególności czy rozmiar 32 w pasie będzie mniej więcej odpowiadał rozmiarowi 48 spodni garniturowych? Wiem, że jest tabela rozmiarów, no ale jednak zawsze to trochę inaczej niż wypada w rzeczywistości

Osobiscie nie nosilem ale widzialem na zywo, bardzo fajny kroj. Ja bym brał.  Stan raczej niższy, dla kogoś z atletyczną sylwetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeansy z Otrium odradzam. Są tam w kroju Alain, który jest wycofany. Tą jest mocny slim (mi ledwo przechodziły przez łydkę), stan określam na niski. De facto do niczego się nie nadają. Oni ich nie mogę wyprzedać od co najmniej mojego pierwszego kontaktu z Otrium czyli blisko roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2024 o 16:46, tryhp3 napisał:

Jeansy z Otrium odradzam. Są tam w kroju Alain, który jest wycofany. Tą jest mocny slim (mi ledwo przechodziły przez łydkę), stan określam na niski. De facto do niczego się nie nadają. Oni ich nie mogę wyprzedać od co najmniej mojego pierwszego kontaktu z Otrium czyli blisko roku.

Jeśli ktoś poszukuje białych jeansów 5 pockets, to polecam Massimo Dutti. Stan może nie wysoki, ale akceptowalny:

IMG_6359.thumb.jpeg.5ae641dd3444cec284d5926bb685766d.jpegIMG_6360.thumb.jpeg.d86e26c7381d1b19369793a02d6ae37f.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Servetch napisał:

Szukam w ofercie Suit Supply Custom Made tkaniny możliwie najbardziej zbliżonej do fresco.

Czy "Pure S120's Tropical Wool" będzie dobrym zamiennikiem?

Chodzi mi przede wszystkim o fakturę i przewiewność.

Mam 540.901/4. Spodnie, kupione trochę przypadkiem, założone też trochę przypadkiem raz w styczniu w czasie wietrznej pogody. Także jak na razie przewiewność oceniam na wysoką :)

Tkanina na żywo jest raczej matowa ale zarazem elegancka, taki vintage. Moim zdaniem nadaję się na garnitur jak i na stosunkowo elegancki blezer.

Mają RTW, spodnie z tej wełny (tylko w odmianie jasno szarej), więc możesz sobie zamówić i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według SuSu Brescia to slim.

Mierzyłem po kilka modeli z różnych lat (rozmiarówka nie jest stała), fasony Brescia, Soho i Vigo (te pamiętam i mam na stanie).

Brescia z tych trzech to największy slim. W SuSu jestem gdzieś pomiędzy rozmiarami 52 (102) i 54 (106), ale jakbym kupował to 56 (110) i zwęził w pasie, wtedy byłoby w miarę prawilnie jak na mnie (czyli był spad i nigdzie nie ściskało).

Vigo jest obszerne na górze i mocno zwężone na dole. Jak dla mnie najlepsze jest 106 Soho, zostaje tylko skrócić na dole.

Z tego co pamiętam ich spodnie z lnem mogą być też obszerniejsze.

 

image.thumb.png.d39f91873ceb115025e6b410339bdbed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zobaczyć sobie upatrzone itemy na Otrium na stronie w wersji niemieckiej otrium.de Udało mi się w ten sposób upolować Susu Lazio 400zl taniej niż w polskiej wersji sklepu. Działaja te same kody rabatowe np welcome15 Wysyłka jedynie na niemiecki adres za 7 euro ale.mozna to obejść korzystając z pośrednika np bodycar1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kryv said:

Polecam zobaczyć sobie upatrzone itemy na Otrium na stronie w wersji niemieckiej otrium.de Udało mi się w ten sposób upolować Susu Lazio 400zl taniej niż w polskiej wersji sklepu. Działaja te same kody rabatowe np welcome15 Wysyłka jedynie na niemiecki adres za 7 euro ale.mozna to obejść korzystając z pośrednika np bodycar1

a jak wtedy ze zwrotami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według SuSu Brescia to slim.
Mierzyłem po kilka modeli z różnych lat (rozmiarówka nie jest stała), fasony Brescia, Soho i Vigo (te pamiętam i mam na stanie).
Brescia z tych trzech to największy slim. W SuSu jestem gdzieś pomiędzy rozmiarami 52 (102) i 54 (106), ale jakbym kupował to 56 (110) i zwęził w pasie, wtedy byłoby w miarę prawilnie jak na mnie (czyli był spad i nigdzie nie ściskało).
Vigo jest obszerne na górze i mocno zwężone na dole. Jak dla mnie najlepsze jest 106 Soho, zostaje tylko skrócić na dole.
Z tego co pamiętam ich spodnie z lnem mogą być też obszerniejsze.
 
image.thumb.png.d39f91873ceb115025e6b410339bdbed.png
Mea culpa.
Cos musieli zmienić.
Mam kilka par modelu Brescia z czego część oznaczona jako Brescia SF ( Slim fit), co by wskazywało, że samo Brescia to Regular i tak w rzeczywistości wypadały, ale to może starsze wydania.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 5.05.2024 o 22:18, Karol G. napisał:

Kto robi sneakersy dla SuitSupply?
Na Otrium piszą, że produkcja portugalska, ale to delikatnie mówiąc bardzo małe zawężenie.
 

Nie wiem jak sneakersy ale ogólnie  odradzam buty suitsupply, nie za te pieniądze. Szycie blake, skóry papierowe. Produkują je we Włoszech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś klasycznego na ślub. Odwiedziłem większość sieciówek i prawie wszędzie mam ten sam problem - marynarka w "odpowiednim" rozmiarze jest za wąska w ramionach - klapy się łamią. W Giacomo Conti było co prawda ok, ale garnitur wyglądał źle pod innymi względami. Czy z waszego doświadczenia Suitsupply może mieć pod tym względem lepszy krój, czy raczej lepiej się pogodzić z wydatkiem na MTM? Przed zamawianiem w ciemno trochę mnie zniechęca wizja nie trafienia w rozmiar, poprawek krawieckich na własną rękę itp. Jeśli to pomoże - klatka piersiowa 98, pas 84, wzrost 182. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radcki napisał:

zy z waszego doświadczenia Suitsupply może mieć pod tym względem lepszy krój

Tak

2 minuty temu, radcki napisał:

Przed zamawianiem w ciemno trochę mnie zniechęca wizja nie trafienia w rozmiar

Masz dokładną tabelę wymiarów, proponuje się o nią oprzeć

 

2 minuty temu, radcki napisał:

poprawek krawieckich na własną rękę

Nie ma czego się obawiać, to lepsze rozwiązanie niż zostawianie garnituru od razu w salonie, który ci go sprzedał. Nie widzisz nawet kto będzie go przerabiał i musisz polegać na kompetencji zbierania miary przez pracownika sprzedaży, którzy często kompetentni nie są... 

6 minut temu, radcki napisał:

klatka piersiowa 98, pas 84, wzrost 182.

Celowałbym w 48 lub 50. Zamów oba i zobacz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.