Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek_W:

Spodnie są jaśniejsze niż na zdjęciu, zdjęcie w słabym świetle i trochę przekłamuje kolory (chyba robiąc drugie zdjęcie stanąłem tyłem do lampy). Tutaj te same spodnie i płaszcz w świetle dziennym (wyszły z kolei odrobinę jaśniejsze niż w rzeczywistości, niestety mój telefon nie robi wybitnych zdjęć): https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4-co-mam-dziś-na-sobie/?p=182569

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spodnie są zielone, na tych zdjęciach faktycznie mogą zlewać się z szarym swetrem (dodałem lepsze zdjęcie spodni). Masz rację, że może sweter albo spodnie mogłyby być ciemniejsze. Granatowe jak najbardziej, szczególnie jeans'y, ale fioletowe z czerwoną koszulą raczej by mi nie pasowały :) Ciemniejsze buty też oczywiście będą pasować, tylko, że podoba mi się połączenie koniakowych butów z zielenią spodni. Dziękuję za opinię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. W takim razie możliwe zmiany:

1. Brązowy (ciemny krawat), tylko nie za bardzo lubię połączenie brązu z czerwienią.

2. Taka sama koszula, tylko błękitna + brązowy (ciemny) lub bordowy krawat.

3. Błękitny krawat, reszta bez zmian.

4. Krawat w kolorze butelkowej zieleni, reszta bez zmian.

5. Beżowy/jasnobrązowy krawat, ale mógłby zlać się ze swetrem.

 

Trochę wyszedłem w tych propozycjach poza wspomniane kolory ziemi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron ogólnie mi się to podoba. Jeśli już coś miałoby wzbudzać wątpliwości to koszula. Tyle, że jak się patrzy na zdjęcia samej góry, to jest wporzo. Czyli nie gra albo ze spodniami, albo, i tu skłaniał bym się bardziej, z butami. A może z tym i z tym? Ja zamieniłbym koszulę na taką jak piszesz w pkt 2 wyżej i zostawił ten krawat co maszna zdjeciu. Tylko, że wtedy mogło by braknąć tego mocniejszego akcentu, no chyba że sam wzór vichy za taki by wystarczył. Ewentualnie bordowy krawat, ale sam nie lubię bordowego krawatu do butów w koniakowym czy tan.   

    Powyższe daje za to obraz, jak spore są możliwości po prostu zabawy w zw. z ubiorem, i o to też przecież chodzi.

A może zrobisz i wrzucisz kolejne naście zestawów/wariacji powyższego. Na koniec ustalimy która kombinacja najlepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aron. Znam te strony, ale jak sobie coś ubzduram to chcę tu i teraz. Jak szukałem bordowej muchy to albo we wzory, albo połysk, albo nie ten odcień, albo jeszcze nie dojrzałem do muchy za 100zeta, albo coś innego itp.

Teraz tak mam ze spodniami w kratkę i znowu widzę HM, albo Recmana ceny do 200zł.

400zł jest dla mnie do przyjęcia, ale 600 (szyte na miarę) jeszcze mnie przerasta. Oferta Benevento "milczy". W tkmaxx nie trafiam. W Peek i Mark Spenser nie widziałem.

Przy intensywnym niszeniu 2-3razy w tygodniu spodnie mam na góra dwa sezony (grube uda i spodnie się przecierają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.