Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie gryzie się dzięki kamizelce, bez niej faktycznie jest mały zgrzyt :) Koszula to Canali, jedna z moich ulubionych. Jest lekko błękitna w bordowe paski. Marynarka lniana Barutti, Kamizelka z dość grubej bawełny canvas, "bespoke" - uszyta na wzór i wymiary innej :) Poszetka Michaelis z Van Thorn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ataman - nie obraź się, bo jesteś nowym użytkownikiem na forum i jak sam napisałeś "pracujesz nad tym".

 

Chcąc uporządkować problem to zacznijmy od tego, że trampki są obuwiem "wakacyjnym" w sportowo/plażowym wydaniu. Trampek elegancki dorosły facet nie zakłada do pracy (no chyba, że jest sportowcem/nauczycielem WF). Elegancki facet nie założy też trampek do garnituru. To jest rodzaj mody - i nie ma nic wspólnego ze stylem ponadczasowym. Owszem widziałem kilka dobrze wyglądających stylizacji z jednolitym sportowym garniturem i białymi trampkami - ale to nadal zdjęcia modela, a użytkowa wartość zestawu skrajnie niska. 

 

Do tego pasiasto/grochowe skarpety ... przesuwamy się niebezpiecznie z poziomu gimnazjum w stronę przedszkola. Swojego synka ubieram do przedszkola w podobne wzory, aby wyglądał wesoło :) Jednak czy dorosłemu facetowi pasuje? "Śmieszne skarpetki" są dobre wtedy, gdy idealnie je dopasujemy do reszty. U ciebie wzornictwo i sposób noszenia dramatyczny. 

 

Góra jakoś się broni, jak na pierwsze próby. Choć zdecydowana większość debiutów była lepsza na tym forum. Całkowicie jednak nie gra z dołem. Marynarka chyba jest na ciebie zbyt duża, a "poszetka" chyba udaje poszetkę? 

 

Generalnie słabiutko i dużo do doskonalenia. Być może lepiej spróbuj z bardziej klasycznymi zestawami - casual choć pojemny, nie mieści każdego wytworu wyobraźni. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

@Hargin - podoba mi się Twoja konstruktywna krytyka. Czasami coś próbuję, na zasadzie a dlaczego by nie. Wyłożyłeś temat, że lepiej się nie da.

Człowiek ogląda telewizję i widzi celebrytów w trampkach, chinosach i marynarkach to myśli, że będzie modny, a tu skucha. 

PS

Nie obrażam się, ale z przedszkolem to mi pojechałeś ;)

Bronił się nie będę, bo napisałeś że nic dodać, ani ująć zgadzam się, ale może chociaż trochę. 

Całość szara, dzień szary, koszula w białe pasy to i skarpety w pasy na ożywienie (do zdjęcia podciągnąłem spodnie, tak to grochów nie widać).

Marynarka ciut większa, bo kupowana na chłodniejsze dni na sweter (przez lato uciekło mi parę kilo).

A poszetkę będę reklamował, bo jak ma ją udawać.... http://recman24.com/sklep/pl/recman/akcesoria/dodatki-eleganckie/poszetka/poszetka-elegant-grafit-100-poszetka-elegant-grafit-100

Tak po prostu chciałem się trochę wytłumaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą Hargin. Poszetka jest ładna, ale góra jest totalnym zaprzeczeniem dołu - dwa światy, a trampki... tutaj chyba gorzej być nie może :) Jeśli miałbym się odnieść subiektywnie, to góra jest trochę ciężka, a przy tym bez polotu. Bordowa poszetka i bordowy krawat ożywiłyby ten zestaw, w połączeniu z bordowymi (jak przypuszczam) chinosami dałoby to całkiem fajny rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Z tym przedszkolem to oczywiście przenośnia (z synkiem cała prawda :) ), ale jak widzę użyta skutecznie, bo trafiła do Twojej wyobraźni. 

 

Warto studiować to forum, blogi, pinterest, instagram czy tumblr. Z polskich gazet czy telewizji niczego wartościowego się nie dowiesz. 

 

Natomiast zanim cokolwiek kupisz, to zapytaj na forum. Unikniesz wyrzucania pieniędzy w błoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.