Skocz do zawartości

Garnitur 3. częściowy (Żukowski)


Misza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, jestem zadowolony z mojego pierwszego zamówionego garnituru i ze współpracy z pracownią krawiecką S. Żukowskiego. :)

Materiał jest tak delikatny, że na marynarce widać załamania koszuli ;). Widać to na plecach. Jestem ciekaw wytrzymałości materiału, szczególnie spodni. Już teraz myślę o uszyciu szarych do marynarki z bardziej trwałego materiału o podobnej fakturze. Ale to najwcześniej w styczniu.

Pierwsze koty za płoty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączyłbym się do gratulacji, ale coś tutaj jest bardzo nie tak. Szkoda, że nie masz zdjęć bez kamizelki, bo to może ona tak psuje całość.

Wydaje mi się, że przez pomieszanie stylów burzy ona wizualnie całość. Jest ciężka, bardzo wysoko zapinana, dobrze komponowałaby się w połączeniu z marynarką na trzy guziki. Tutaj wygląda to tak, jakby kamizelka była z jednej epoki, marynarka z innej.

Sama marynarka moim zdaniem ma za wąskie wyłogi i zbyt małe wcięcie z przodu dla Twojej postury i dla takiego dopasowania. Bez kamizelki może ten efekt będzie znacząco złagodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączyłbym się do gratulacji, ale coś tutaj jest bardzo nie tak. Szkoda, że nie masz zdjęć bez kamizelki, bo to może ona tak psuje całość.

Wydaje mi się, że przez pomieszanie stylów burzy ona wizualnie całość. Jest ciężka, bardzo wysoko zapinana, dobrze komponowałaby się w połączeniu z marynarką na trzy guziki. Tutaj wygląda to tak, jakby kamizelka była z jednej epoki, marynarka z innej.

Sama marynarka moim zdaniem ma za wąskie wyłogi i zbyt małe wcięcie z przodu dla Twojej postury i dla takiego dopasowania. Bez kamizelki może ten efekt będzie znacząco złagodzony.

Nie śmiałem wyrywać się przed szereg, ale odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, jak Capo.

Sama kamizelka bardzo fajna, ale w zestawie z tą marynarką (zwłaszcza zapiętą) - nie 'gra'.

Nie do końca przekonuje też szerokość spodni (po całej długości) - zwłaszcza w zestawieniu z dopasowaniem marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym tu nikogo urazić, ale nie jest dobrze słuchać się bezwarunkowo nieznajomych kolegów z forum i traktować ich jak wyrocznię.

Trzeba było twardo iść z pierwszą koncepcją, tj. dwurzędówką. Od razu widać, że nie chciałeś "zwyczajnego" garnituru.

Widziałem Twoje inne zestawy i żaden nie był nudny, a ten - poza kamizelką - jest nudny do bólu.

W dwurzędówce w prążki i jednorzędowej kamizelce wyglądałbyś jak dostojny mobster, teraz jak mobster wyglądasz tylko w zestawie z rozpiętą marynarką i odsłoniętą kamizelką, która jest wręcz niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, zastanawiam się nad uszyciem do garnituru szarych spodni i ew. szarej kamizelki. Myślałem nad tym, żeby materiał był podobny do zaprezentowanego garnituru (gładki), ale nie tak delikatny. Zobaczyłem jednak takie zestawienie, jak na zdjęciu i bardzo mi się spodobało. Co myślicie o stworzeniu zestawu marynarka od S. Żukowskiego, spodnie i kamizelka szara z wzorem krata księcia walii? Wydaje mi się, że może to pasować. Będę zobowiązany za wynikające z doświadczenia uwagi.

Większa fotka tutaj:

http://www.noveporte.it/eventi/lab_rice ... Rid.15.jpg

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od materiału marynarki, nikt niestety Ci tego nie wyrokuje ze zdjęcia, bo na zdjęciu nie widać, jak materiał pracuje, jak odbija światło itp.

Samo łączenie w teorii nie jest zgrzytem. Najlepiej pójść do krawca w marynarce, do której chcesz dorobić spodnie, wziąć próbnik i po kolei sobie przykładać do uda kolejne próbniki, patrząc w lustrze jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.