Krzysiek_W Opublikowano 19 Września 2017 Zgłoś Opublikowano 19 Września 2017 szarpnąć się na cedrowe, czy lepiej bukowe? trochę drogo... 1 Cytuj
zimmermann Opublikowano 19 Września 2017 Zgłoś Opublikowano 19 Września 2017 szarpnąć się na cedrowe, czy lepiej bukowe? trochę drogo... Też właśnie widziałem tą aukcje, a nawet te prawidła z kulką zamiast pięty w podobnej cenie. Ktoś wie o co w tym chodzi? Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka Cytuj
Pepo Opublikowano 19 Września 2017 Zgłoś Opublikowano 19 Września 2017 Sprzedawcy skończył się towar, ale chce utrzymać popularną aukcje, więc dał taką cenę. Jak już uzupełni zapasy to cena pewnie wróci do normalnego poziomu 2 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 28 Września 2017 Zgłoś Opublikowano 28 Września 2017 Też sposób na prezentację butów https://instagram.com/p/BZmHxgUjWme/ 3 1 Cytuj
Blondas Opublikowano 29 Września 2017 Zgłoś Opublikowano 29 Września 2017 Tylko jak sobie w takiej sytuacji selfie strzelić? Cytuj
Bacio Opublikowano 2 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 2 Października 2017 Tymczasem okazuje się, że ktoś może bardzo chcieć nowe buty... 1 Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 7 Października 2017 Autor Zgłoś Opublikowano 7 Października 2017 10 godzin temu, lubo69 napisał: Kolega wymienił trzy modele amplitunerów wielokanałowych, a Ty polecasz mu streamer ze Spotify. Kiedy ktoś szuka butów, czy polecasz mu krawaty Embassy of Elegance? Polecasz także piec, czyli jak rozumiem wzmacniacz stereo, ew. monobloki? Jeśli tak, patrz wyżej. Jeśli nie, dlaczego amplituner wielokanałowy do Spotify? Poza tym, skoro teraz nie robi się porządnej elektroniki, dlaczego w ogóle polecasz streamer, nie np. gramofon? 15 lat temu (2002) disposable society i planned obsolescence już istniały i - uogólniając -elektronika z tego okresu różni się od dzisiejszej nie tym że jest porządna, ale tym że jest przestarzała. Dbałość o jakość produktu rzeczywiście kiedyś była większa, ale to w czasach o których z kolei ja pisałem, czyli 30 lat temu. Tak w kwestii tej dyskusji przypominał mi się jeden z moich ulubionych skeczy (oczywiście to nie jest picie do kolegi ): 4 2 Cytuj
lubo69 Opublikowano 8 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 8 Października 2017 Za to ta herbata i zrolowana gazeta były made in UK:-) Cytuj
dublekil Opublikowano 13 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 13 Października 2017 mokasyno - chodaki https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/buty/zobacz-wszystko/mokasyny-z-czarnej-skóry-z-poprzecznym-paskiem-c1313029p7928012.html?colorId=800 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 14 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 14 Października 2017 Ni to pies ni wydra, ale ma swoją cenę (655€) 2 1 Cytuj
JakubAnderwald Opublikowano 15 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2017 O, widziałem tego zwierzaka w Garmisch-Partenkirchen Cytuj
lubo69 Opublikowano 15 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2017 Którego, rogatego nietoperza na haju, czy reżysera Botoksu? 3 3 Cytuj
Wuj Opublikowano 15 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2017 To wolfpentinger- bajkowy stwór z Bawarii i Szwajcarii. Ichni bazyliszek lub smok wawelski. 2 3 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 15 Października 2017 Zgłoś Opublikowano 15 Października 2017 3 godziny temu, Wuj napisał: To wolfpentinger- bajkowy stwór z Bawarii i Szwajcarii. Ichni bazyliszek lub smok wawelski. A tu jeszcze wersja soft: Cytuj
Beny23 Opublikowano 7 Listopada 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Listopada 2017 Za(mszowe)? Nie! Za swoje... Cytuj
Dar Opublikowano 7 Listopada 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Listopada 2017 8 godzin temu, Beny23 napisał: Za(mszowe)? Nie! Za swoje... 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.