Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z mojej strony dwa pytania:

Czy w sklepach stacjonarnych CT i TM Lewin w Londynie ceny są takie jak na stronie internetowej?

Czy można na miejscu przymierzyć koszulę?

Wybieram się do Londka więc sklep internetowy mógłbym pominąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ceny sa takie same.

mozna przymierzyc - jest pelna rozmiarowka do wyboru

wybor ulatwia uklad polek - ulozone rozmiarami

polecam jermyn street - to sa najwieksze sklepy zarowno ct jak i tm lewina

dodatkowo:

- w tm lewinie - ogromny wybor krawatow i koszul dla pan

- w ct - cala sekcja (smart) casual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ceny sa takie same.

mozna przymierzyc - jest pelna rozmiarowka do wyboru

wybor ulatwia uklad polek - ulozone rozmiarami

polecam jermyn street - to sa najwieksze sklepy zarowno ct jak i tm lewina

dodatkowo:

- w tm lewinie - ogromny wybor krawatow i koszul dla pan

- w ct - cala sekcja (smart) casual

Dzięki za odp. Na pewno tam się udam.

Przeszukuję jeszcze forum może jeszcze jakieś ciekawe sklepy w Londynie będą polecane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również otrzymałem koszulę z Orchidei, wraz z próbnikiem.

Co do rzeczonej koszuli - również nie mam wyjmowanych fiszbinów, co może na dłuższą metę okazać się problemem. Jakość wykonania - dobra, nie zauważyłem większych błędów, koszulę szyto na wzór wysłanej im innej koszuli, dopasowanie wzorowe, jeszcze przed pierwszym praniem, więc zobaczymy czy materiał się skurczy. Wybrałem koszulę w niebieską kratę, materiał jest miły w dotyku, ale mi osobiście kojarzy się z obrusem.

Widzę jednak po próbniku, że są dość miłe w dotyku bawełny bardziej koszulowe. Dla mnie ciekawa opcja na przyszłość, zwłaszcza, że nieczęsto bywam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również otrzymałem koszulę z Orchidei, wraz z próbnikiem.

Co do rzeczonej koszuli - również nie mam wyjmowanych fiszbinów, co może na dłuższą metę okazać się problemem. .

Wszystkie moje koszule szyte na miarę, tam w daVinci, jak i Balthazarze, zamawiam z wszytymi na stałe fiszbinami. Mimo wielokrotnych prań i intensywnego użytkowania tych koszul, nigdy nie miałem z tym problemu. Więc myślę, że powinno być ok :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również otrzymałem koszulę z Orchidei, wraz z próbnikiem.

Co do rzeczonej koszuli - również nie mam wyjmowanych fiszbinów, co może na dłuższą metę okazać się problemem. .

Wszystkie moje koszule szyte na miarę, tam w daVinci, jak i Balthazarze, zamawiam z wszytymi na stałe fiszbinami. Mimo wielokrotnych prań i intensywnego użytkowania tych koszul, nigdy nie miałem z tym problemu. Więc myślę, że powinno być ok :).

Mam identyczne doświadczenia, przedtem również z koszulami Stolarka - zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula nosiła się wygodnie, ogólne wrażenia pozytywne. Kołnierzyk sztywny, trzyma się dobrze.

Co do prania - aktualnie mam remont i niestety kolejka do prania przebiega trochę inaczej, staram się raczej używać koszule czyste i obejść się bez prania. Jak tylko ją wypiorę - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie kurczy, chociaż jeżeli chodzi o koszule, to trzeba raczej mówić o 3-4 praniach, bo świeżo zakupiona koszula i tak ląduje od razu w pralce.

Przy drugim zamówieniu i zwróceniu uwagi na te elementy, kolejna koszula już posiada łamany karczek, kołnierzyk na wyjmowane fiszbinki oraz "przyszytą" plisę (nawet o wiele staranniej zrobione niż moderntailor to robi). Teraz z czystym sumieniem mogę polecić koszule tej firmy w cenie 260zł. Poza tym polecam poproszenie ich o próbnik materiałów, najlepiej samemu pomacać i ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat będę kopiował swoja ulubiona koszule, ale pewne zmiany wprowadzam w stosunku do oryginału. Na pewno sztywny kołnierzyk, wymienne fiszbiny i dłuższe rękawy o centymetr wstępnie skalkulowali mi to z wybraną tkaniną na 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.