Skocz do zawartości

bodzixon

Użytkownik
  • Postów

    650
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez bodzixon

  1. Ty tak na serio?
  2. 1. Miler miał wcześniej granatowego "Onyksa", który kosztował w regularnej cenie 2500,00 zł. Był to garnitur podobny do tego od Szarmanta (z tym że to trochę niższa półka). Może ma go jeszcze na stanie w sklepie stacjonarnym. Macaroni Tomato ma w ofercie ładny garnitur RTW w cenie 2300,00 zł, tyle że z otwartymi klapami. 2. Zaremba ma MTM od 4300 zł, a Macaroni Tomato od 3300 zł. 3. W cenie do 1500 zł masz Carlos Santos (np. w klasycznebuty.pl; www.skoaktiebolaget.se), do 2000 zł masz Carminę (np. u Milera, w www.skoaktiebolaget.se), a lekko ponad 2000 zł masz Crockett&Jones w Emanuel Berg. Powyższe propozycje co do garniturów nie piszę opierając się na swoich doświadczeniach, ale w oparciu o własne plany co do przyszłych zakupów na taką okazję jak Twoja. Poszukiwania rozpocząłbym od Macaroni Tomato - ze względu na dobre opinie; relatywnie niską cenę za MTM + ładne kamizelki "ślubne" w ofercie RTW. Z tymże, w kwestii butów postawiłbym na T. Januszkiewicza, ew. Kielmana. Raz, że okazja sama w sobie jest doniosła. Dwa, dla osób ubierających czarne wiedenki 10-20 razy w roku to praktycznie może być "inwestycja" na całe życie.
  3. Naprawdę ładny but. Podpisuje się pod słowami ZającaPoziomki. Pewnie to ten model: https://sklep.klasycznebuty.pl/1404,carlos-santos-9114-guimaraes.html
  4. Mi ten kolor do końca nie podchodzi. W słońcu jak dla mnie jest już za bardzo jaskrawy, ale za 400 zł głupio było nie brać - zawsze to urozmaicenie garderoby Za zostawieniem marynarki przemówiło również to, że to moja pierwsza Havana, a już wiem, iż nie ostatnia - bardzo podoba mi się ten krój.
  5. Popularne ostatnio rzeczy na forum: Havana z outletu SS i krawat lniany z poszetki.com.
  6. Bardzo ładnie powiedziane, a w kontekście Powstania Warszawskiego - bardzo mądrze.
  7. Milera paski są mierzone od początku klamry do 3 dziurki (mają 7 dziurek). Za długim paskiem bym się nie przejmował, bo te paski można łatwo skrócić. Mają około 3,5 cm szerokości.
  8. Czy napisałem, że 3 cm pasek do jeansów nie może być i czy polecałem paski 4-5 cm, bądź szersze? Żałosna próba docinki
  9. IMO 3 cm pasek jest za wąski do spodni jeansowych. W casualu bym za bardzo nie przejmował się odcieniem paska. Ma on być zbliżony kolorem do butów, a nie identyczny. Ja polecam paski od Milera: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski Koledzy z forum sobie też chwalą: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski. A oprawki okularów też w kolorze sprzączki paska? Jak wyżej - koledze chodzi o casual, więc tu takie zasady nie muszą być rygorystycznie stosowane.
  10. Santoni
  11. Rozejrzyj się za Persolami. Mi one niestety nie pasują, ale to ładne są okulary, bez widocznego loga. Ostatnio, w swoich rodzinnych stronach wyczaiłem taki o to sklep: optyline.pl. Milion oprawek; ceny uważam, że bardzo konkurencyjne. Ja po przymierzeniu tysięcy oprawek, rozważam zakup któryś z tych: 1. http://optyline.pl/product/Ray-Ban+RB+3530 2. http://optyline.pl/product/Ray-Ban+RB+3543 3. http://optyline.pl/product/Persol+PO+2420+S Te dwie pierwsze pary mierzyłem i pasują na mnie. Te trzecie dopiero będę mierzył. W tej drugiej parze logo RB jest mikroskopijne.
  12. Bardzo ładne. Co to za model?
  13. Yohei Fukuda - i derby może być piękne:
  14. A to już nieformalnych marynarek kupić nie można? A kardigan, a v-neck? Buty ładne, spodnie ładne, koszula ok, krawat fajny... i ta kurtka - jak wół do karety Mi się to nie podoba, taki casual na siłę, ale jak lubisz to noś
  15. Nie wiem, co to ostatnio za moda: krawat do kurtki dżinsowej. Ani to eleganckie, ani ładne, ani też pewnie wygodne. A, że widzę już któreś z kolei takie zestawienie, również nie oryginalne...
  16. Niby tak, ale kolega ma to szczęście, że wchodzi w 915. Jakbym tak miał to na inne kopyta bym nie patrzył
  17. Słusznie. Rozdaję znajomym teraz kremy BDC, by "zracjonalizować" zakup M'Dor Mirror gloss jest genialny! Bierz nie pożałujesz.
  18. Ale Saphira BDC, czy M'Dor? Dzięki woskowaniu jest wysoka szansa, że jak kiedyś depnie Cię blondyna obcasem to naruszy wosk, a nie lico EDIT Tak z innej beczki, ostatnio na multirenowacji odkryłem fajną rzecz: https://multirenowacja.pl/tarrago-heel-sole-restorer-35ml.html Woskowania u szewca nie zastąpi, ale w codziennej pielęgnacji spisuje się naprawdę super.
  19. Tak jak Aron Ci napisał tłuszcz sobie daruj, a jak chcesz wydać już parę złotych więcej to zainwestuj w https://multirenowacja.pl/pasta-do-butow-wosk-saphir-medaille-d-or-50ml.html zamiast w pastę Tarrago. Starczy Ci na lata, a różnica kolosalna. Eee szkoda pasty Jedna warstwa nic nie da do ochrony, a jak sam zauważyłeś, po samym kremie cholewka jest ładniejsza, bym powiedział - bardziej "mięsista". Taka jak powinna być. Na pięty, jak jesteś leniwy to proponuje krem, a później samego Mirror Glaze Efekty super, a ile mniej "machania".
  20. Też bym optował za 814 cuero https://patine.pl/yanko-814y-cuero.html W dalszej kolejności - 780 cuero https://patine.pl/yanko-780-cuero.html
  21. Kilku moich kolegów, którzy na aplikację wyemigrowali do ZG szyło tam koszule. Nie wiem, czy w Marlonie czy gdzie indziej, bo widziałem jedną i już nie dopytywałem, bo 200 zł (o ile dobrze kojarzę) za tą koszulą "na miarę" wydało mi się dużo za dużo. Z innej beczki. Miler dał w preorderze koszule lniane. Podobają mi się. Zastanawiam się na białą i bengal stripes. Miał ktoś len od niego? Jak się sprawuje? EDIT Miler jaki wypozycjonowany w Google. Wrzuciłem "koszula bengal stripes", a na 9 pozycji 4 to Miler (w tym 2 pierwsze).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.