-
Postów
650 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez bodzixon
-
Ty tak na serio?
-
Ślub studniówka chrzciny i inne - dyskusja i porady
bodzixon odpowiedział(a) na PrzemoC temat w Męska elegancja
1. Miler miał wcześniej granatowego "Onyksa", który kosztował w regularnej cenie 2500,00 zł. Był to garnitur podobny do tego od Szarmanta (z tym że to trochę niższa półka). Może ma go jeszcze na stanie w sklepie stacjonarnym. Macaroni Tomato ma w ofercie ładny garnitur RTW w cenie 2300,00 zł, tyle że z otwartymi klapami. 2. Zaremba ma MTM od 4300 zł, a Macaroni Tomato od 3300 zł. 3. W cenie do 1500 zł masz Carlos Santos (np. w klasycznebuty.pl; www.skoaktiebolaget.se), do 2000 zł masz Carminę (np. u Milera, w www.skoaktiebolaget.se), a lekko ponad 2000 zł masz Crockett&Jones w Emanuel Berg. Powyższe propozycje co do garniturów nie piszę opierając się na swoich doświadczeniach, ale w oparciu o własne plany co do przyszłych zakupów na taką okazję jak Twoja. Poszukiwania rozpocząłbym od Macaroni Tomato - ze względu na dobre opinie; relatywnie niską cenę za MTM + ładne kamizelki "ślubne" w ofercie RTW. Z tymże, w kwestii butów postawiłbym na T. Januszkiewicza, ew. Kielmana. Raz, że okazja sama w sobie jest doniosła. Dwa, dla osób ubierających czarne wiedenki 10-20 razy w roku to praktycznie może być "inwestycja" na całe życie. -
Naprawdę ładny but. Podpisuje się pod słowami ZającaPoziomki. Pewnie to ten model: https://sklep.klasycznebuty.pl/1404,carlos-santos-9114-guimaraes.html
-
Mi ten kolor do końca nie podchodzi. W słońcu jak dla mnie jest już za bardzo jaskrawy, ale za 400 zł głupio było nie brać - zawsze to urozmaicenie garderoby Za zostawieniem marynarki przemówiło również to, że to moja pierwsza Havana, a już wiem, iż nie ostatnia - bardzo podoba mi się ten krój.
-
-
Bardzo ładnie powiedziane, a w kontekście Powstania Warszawskiego - bardzo mądrze.
-
Milera paski są mierzone od początku klamry do 3 dziurki (mają 7 dziurek). Za długim paskiem bym się nie przejmował, bo te paski można łatwo skrócić. Mają około 3,5 cm szerokości.
-
Czy napisałem, że 3 cm pasek do jeansów nie może być i czy polecałem paski 4-5 cm, bądź szersze? Żałosna próba docinki
-
IMO 3 cm pasek jest za wąski do spodni jeansowych. W casualu bym za bardzo nie przejmował się odcieniem paska. Ma on być zbliżony kolorem do butów, a nie identyczny. Ja polecam paski od Milera: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski Koledzy z forum sobie też chwalą: https://shopmiler.com/pl/akcesoria/paski. A oprawki okularów też w kolorze sprzączki paska? Jak wyżej - koledze chodzi o casual, więc tu takie zasady nie muszą być rygorystycznie stosowane.
-
-
-
Rozejrzyj się za Persolami. Mi one niestety nie pasują, ale to ładne są okulary, bez widocznego loga. Ostatnio, w swoich rodzinnych stronach wyczaiłem taki o to sklep: optyline.pl. Milion oprawek; ceny uważam, że bardzo konkurencyjne. Ja po przymierzeniu tysięcy oprawek, rozważam zakup któryś z tych: 1. http://optyline.pl/product/Ray-Ban+RB+3530 2. http://optyline.pl/product/Ray-Ban+RB+3543 3. http://optyline.pl/product/Persol+PO+2420+S Te dwie pierwsze pary mierzyłem i pasują na mnie. Te trzecie dopiero będę mierzył. W tej drugiej parze logo RB jest mikroskopijne.
-
Bardzo ładne. Co to za model?
-
-
Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów
bodzixon odpowiedział(a) na Friq temat w Testy i recenzje produktów
No to nieźle... -
A to już nieformalnych marynarek kupić nie można? A kardigan, a v-neck? Buty ładne, spodnie ładne, koszula ok, krawat fajny... i ta kurtka - jak wół do karety Mi się to nie podoba, taki casual na siłę, ale jak lubisz to noś
-
Nie wiem, co to ostatnio za moda: krawat do kurtki dżinsowej. Ani to eleganckie, ani ładne, ani też pewnie wygodne. A, że widzę już któreś z kolei takie zestawienie, również nie oryginalne...
-
Niby tak, ale kolega ma to szczęście, że wchodzi w 915. Jakbym tak miał to na inne kopyta bym nie patrzył
-
Słusznie. Rozdaję znajomym teraz kremy BDC, by "zracjonalizować" zakup M'Dor Mirror gloss jest genialny! Bierz nie pożałujesz.
-
Ale Saphira BDC, czy M'Dor? Dzięki woskowaniu jest wysoka szansa, że jak kiedyś depnie Cię blondyna obcasem to naruszy wosk, a nie lico EDIT Tak z innej beczki, ostatnio na multirenowacji odkryłem fajną rzecz: https://multirenowacja.pl/tarrago-heel-sole-restorer-35ml.html Woskowania u szewca nie zastąpi, ale w codziennej pielęgnacji spisuje się naprawdę super.
-
Tak jak Aron Ci napisał tłuszcz sobie daruj, a jak chcesz wydać już parę złotych więcej to zainwestuj w https://multirenowacja.pl/pasta-do-butow-wosk-saphir-medaille-d-or-50ml.html zamiast w pastę Tarrago. Starczy Ci na lata, a różnica kolosalna. Eee szkoda pasty Jedna warstwa nic nie da do ochrony, a jak sam zauważyłeś, po samym kremie cholewka jest ładniejsza, bym powiedział - bardziej "mięsista". Taka jak powinna być. Na pięty, jak jesteś leniwy to proponuje krem, a później samego Mirror Glaze Efekty super, a ile mniej "machania".
-
Też bym optował za 814 cuero https://patine.pl/yanko-814y-cuero.html W dalszej kolejności - 780 cuero https://patine.pl/yanko-780-cuero.html
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
bodzixon odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Kilku moich kolegów, którzy na aplikację wyemigrowali do ZG szyło tam koszule. Nie wiem, czy w Marlonie czy gdzie indziej, bo widziałem jedną i już nie dopytywałem, bo 200 zł (o ile dobrze kojarzę) za tą koszulą "na miarę" wydało mi się dużo za dużo. Z innej beczki. Miler dał w preorderze koszule lniane. Podobają mi się. Zastanawiam się na białą i bengal stripes. Miał ktoś len od niego? Jak się sprawuje? EDIT Miler jaki wypozycjonowany w Google. Wrzuciłem "koszula bengal stripes", a na 9 pozycji 4 to Miler (w tym 2 pierwsze).
