Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Chodzi mi o te 6 otworków ustawionych w półksiężyc na czubku podeszwy. Są widoczne na sklepowych zdjęciach - min. tutaj: http://patine.pl/patine-p002.html
  2. Ciekawie się zapowiada - ja osobiście czekam na monki Daniel, co to za otworki na czubku podeszwy - element konstrukcji ?
  3. Też polecam odpuścić wirowanie.
  4. Różnie - poza pół-formalnymi okazjami to do sądu i na spotkania z klientami. Z kilkoma dodatkami pełni funkcje power suit
  5. Jak szukasz czegoś uniwersalnego polecałbym jednak ciemny granat. Ten kolor faktycznie piękny (zresztą sam się na niego skusiłem), ale nie wszędzie będzie adekwatny. Nosząc go do roboty dorobiłem się ksywki niebieski ptak EDIT Ten drugi, wrzucony przez ciebie powinien być ok.
  6. Jako jedyny garnitur może być zbyt jasny. Sam mam taki (nie ten model, ale zbliżony kolorystycznie), ale to mój czwarty garniak na mniej formalne okazje.
  7. White Haven

    Lustrzany połysk

    Na chrome wystarczy kliknąć na górnym pasku w ikonkę wczytaj niezabezpieczone skrypty.
  8. Są tutaj, niestety nawet z kodem rabatowym wyjdzie ci 582 zł. http://www.spartoo.pl/Sebago-DOCKSIDES-x19040.php
  9. Wie ktoś może czym usunąć ze skóry ślady po popiele ? W trakcie imprezy trochę popiołu z fajek spadło mi na skórzany fotel i zostały takie pozostałości:
  10. Wystarczy chwilę potrzeć intensywnie szmatką/skarpetką i nakładać. Faktycznie dużo szybciej osiąga się połysk.
  11. Jeżeli nie masz oporów to spróbuj jeszcze z tzw. jednorazowego emaila.
  12. Ja bym już wnosił o zwrot kasy.
  13. Przyłączam się do prośby. U mnie na iPadzie ten problem występuje głównie przy przechodzeniu do postu znalezionego przez wyszukiwarkę.
  14. Wysyłka 4 par prawideł z Francji (Bexley) kosztuje ok. 14,5 euro.
  15. Na stylowepaski.pl są takie, ale niestety chyba wszystkie modele ze złotymi klamrami mają ok. 4 cm szerokości.
  16. Prośba do posiadaczy koszul Massimo Dutti krój casual - czy moglibyście podać ile te koszule mają w talii (dla rozmiarów M i L) ?
  17. A u mnie dzisiaj Lodingi. Ostrość niestety poszła na grzyby do lasu
  18. Tak swoją drogą - dobrze widzę, że Królewski Herb ma w ofercie produkty z multirenowacji? Jakaś oficjalna współpraca z Danielem?
  19. Ktoś coś słyszał o tej firmie? Pracownia rodzinna, robią torby casualowe, hand made. Osobiście kusi mnie ta (koszt 600 zł): http://www.dudobags.com/photogallery.php?album_id=8 Z tym, że brałbym ją w ichnim kolorze crazy blue (takim jak tu: http://dudobagscom.shoparena.pl/pl/p/Big-Globetrotter-K1-crazy-blue/156 )
  20. To do dna i powodzenia
  21. Dobra Panowie, za poważnie ostatnimi czasy było Ostatnio kolega z Izby (wbrew pozorom radców, a nie wytrzeźwień ) podesłał mi coś takiego - uwaga ta konkretna twórczość wymaga przy odbiorze wspomagania promilami:
  22. Ja przy rękawach wspomagam się gumkami -taki tani odpowiedni suspenderów
  23. No to chlup za powodzenie patynacji
  24. To masz już w sumie dwa sygnały W super slim się niestety nie mieszczę w talii, a classic będzie na mnie wisiał jak worek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.