-
Postów
3 532 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez White Haven
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Raczej lepsza gatunkowo bawełna Z reguły te bardziej mięsiste łatwiej się prasują i mniej gniotą. -
Też czekam od 31 stycznia na paczkę z ich sklepu internetowego i zamówienie cały czas wisi w realizacji. Wysłałem rano zapytanie - póki co cisza. Telefonu niestety nie odbierają (albo ja mam pecha).
-
Niestroj leatherwork- ręcznie wykonywana galanteria skórzana
White Haven odpowiedział(a) na Skalpel temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Torba niesamowita Wszystko przetuptałem na remont chaty ale wiem już na co pójdą nowe zaskórniaki. -
Dzięki wszystkim za sugestie
-
Kończy się właśnie remont mojego lokum i mam mały dylemat. Wnętrze będzie finalnie w minimalistycznym, raczej nowoczesnym stylu w kolorystyce biało - chabrowej z elementami koniakowymi. Zasadniczo meble już się robią u stolarza, ale potrzebuję jeszcze sensownego łóżka. Myślałem o czymś tapicerowanych skórą naturalną, ale remont wydrenował mi kieszenie. Trafiłem przypadkiem przekopując google na producenta, który ma w ofercie zarówno syntetyki jak i skóry naturalne, a także wersję łączoną, w której ze skóry naturalnej wykonane są zagłówki. Pod względem czysto wizualnym (kolorystykę można dowolnie dopasowywać) podoba mi się np. ten model: http://www.tapicerowane-lozka.pl/files/lozko-stilo2-biale.jpg Domyślam się, że syntetyk wprawdzie łatwiej się przeciera i pęka, ale dotyczy to tylko części narażonych na bezpośredni kontakt z ciałem ? Dobrze kombinuję, że w takim wypadku nie ma sensu dopłacać tych kilku tysięcy za prawdziwą skórę na całości łóżka i wystarczy skupić się na zagłówkach ?
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
White Haven odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Mierzyłem w salonie i niestety potwierdzam. Mi w XXL było ciasnawo -
Deszcz wam padał w trakcie zdjęć ?
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Ja akurat koszule miałem okazje pomacać i materiały faktycznie są super, ale niestety z zakupem kolekcji firmowanej przez Michała się póki co wstrzymuje i czekam na wprowadzenie classic fit. W taliowane się nijak nie zmieszczę. -
Ale po czym na zdjęciu wnosicie że to damskie? Swoją drogą piękne buty.
- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
To by się zgadzało. Mam lekkie płaskostopie i w życiu nie miałem wygodniejszych butów. Oczywiście abstrahując od jakości użytej skóry itp.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Lambertem też się można niestety rozczarować. Materiał potrafi być bardzo cienki i gniotliwy. Przy czym odnoszę się tu do ich "zwykłych" koszul (bez wszywek z pochodzeniem tkaniny). -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Zresztą samą koszulę też można przecież skrócić -
Ile się w ten sposób da uzyskać ? Z 1 cm? Moja marynarka garniturowa ostatnio jakoś się opornie zapina i zastanawiam się czy jest sens się w to bawić. Przy czym jakoś szczególnie mocno taliowana to ona nie jest.
-
Ok tak też myślałem - dzięki.
-
Panowie prośba o rozwianie ewentualnych wątpliwości - w lombardzie na wystawie wypatrzyłem coś takiego - panerai luminor marina automatic. Słusznie myślę, że to chamska podróba?
-
Niestety na PC też występuje.
-
Problem znany od dawna - niestety sądząc po tym, że nadal występuje chyba nie da się tego rozwiązać od strony forum. Nie wiem jakiej przeglądarki używasz - na chrome wystarczy kliknąć na tarczę w prawym, górnym rogu paska adresowego i wybrać opcję "wczytaj niezabezpieczone skrypty". Z tego co pamiętam da się to jakoś ustawić na stałe - poszperaj w tym temacie.
-
Czyszczenie, pranie, prasowanie, mole, pielęgnacja, itd.
White Haven odpowiedział(a) na wx1440 temat w Męska elegancja
Może to kwestia użytego środka do prania? Dość często piorę jeansy ze skórzanymi wstawkami i nic się złego z nimi nie dzieje. Używam kapsułek do prania (na zmianę różnych firm). -
Poważnie? - wydawało mi się, że mój wchodzi, ale nie wychodziłem poza etap wklepania kodu w koszyk. W sumie tylko dlatego mam dylemat co do wyboru butów. Osobiście skłaniam się do nieprzecenionych (ze względu na kolor którego nie mam jeszcze w kolekcji), ale muszę się się z tym fantem przespać
-
Zerknij też do outletu Yanko (na stronie patine.pl) - może się okazać, że w zasadzie nie musisz nic dokładać (regularnie rozdawane rabaty działają też na produkty z outletu)
-
Płaszcz znaleziony w szafie - dać mu szansę?
White Haven odpowiedział(a) na Hush temat w Męska elegancja
Powiedziałbym, że rękawy na tą chwilę są na długość dobre. Faktycznie może być problem jeżeli pójdą w górę o więcej niż 1 - max 2cm. -
Kolor faktycznie piękny Kurcze muszę pomyśleć. Niby mam już 5 par butów w granacie (wliczając w to jeszcze 3 pary zamszaków i Yanki z cordovanu), ale cena kusi.
-
Mała prośba do posiadaczy Yanków w kolorze blue (szczególnie mile widziane monki) - moglibyście wrzucić na forum zdjęcia swoich butów? Przymierzam się właśnie do zakupu moich pierwszych monków i już miałem brać od dawna upatrzony kolor cuero, ale zauważyłem w outlecie wersję blue i mam teraz nielichy dylemat Wiem, że w temacie są zdjęcia od Daniela, ale chciałbym zobaczyć jak wyglądają buty w tym kolorze po dłuższym okresie użytkowania. Co prawda niby mam już niebiesko-granatowe buty (angielki), ale to "trochę" inna liga jakościowa (Ryłko).
-
Ogranicz ten tłuszcz - to z powodu jego nadmiernego stosowania buty się kleją. Tłuszcz nie służy do codziennej pielęgnacji obuwia tylko do impregnacji. Wystarczy położyć ze 2 warstwy (powiedzmy że w odstępach dziennych żeby porządnie się wchłonął) raz - góra dwa razy na rok. Tak na marginesie mydło do skór to także środek do okazyjnego stosowania - dogłębnego oczyszczenia butów np. po sezonie zimowym. Jeżeli nie zależy ci na połysku to krem (i to też stosowany z umiarem) w zupełności powinien wystarczyć. Dokup ewentualnie jeszcze renowator albo creme universelle z multirenowacji.
-
Kopyto jest jak na mój gust zbyt szerokie.
