Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Raczej lepsza gatunkowo bawełna Z reguły te bardziej mięsiste łatwiej się prasują i mniej gniotą.
  2. Też czekam od 31 stycznia na paczkę z ich sklepu internetowego i zamówienie cały czas wisi w realizacji. Wysłałem rano zapytanie - póki co cisza. Telefonu niestety nie odbierają (albo ja mam pecha).
  3. Torba niesamowita Wszystko przetuptałem na remont chaty ale wiem już na co pójdą nowe zaskórniaki.
  4. Dzięki wszystkim za sugestie
  5. Kończy się właśnie remont mojego lokum i mam mały dylemat. Wnętrze będzie finalnie w minimalistycznym, raczej nowoczesnym stylu w kolorystyce biało - chabrowej z elementami koniakowymi. Zasadniczo meble już się robią u stolarza, ale potrzebuję jeszcze sensownego łóżka. Myślałem o czymś tapicerowanych skórą naturalną, ale remont wydrenował mi kieszenie. Trafiłem przypadkiem przekopując google na producenta, który ma w ofercie zarówno syntetyki jak i skóry naturalne, a także wersję łączoną, w której ze skóry naturalnej wykonane są zagłówki. Pod względem czysto wizualnym (kolorystykę można dowolnie dopasowywać) podoba mi się np. ten model: http://www.tapicerowane-lozka.pl/files/lozko-stilo2-biale.jpg Domyślam się, że syntetyk wprawdzie łatwiej się przeciera i pęka, ale dotyczy to tylko części narażonych na bezpośredni kontakt z ciałem ? Dobrze kombinuję, że w takim wypadku nie ma sensu dopłacać tych kilku tysięcy za prawdziwą skórę na całości łóżka i wystarczy skupić się na zagłówkach ?
  6. Mierzyłem w salonie i niestety potwierdzam. Mi w XXL było ciasnawo
  7. Deszcz wam padał w trakcie zdjęć ?
  8. Ja akurat koszule miałem okazje pomacać i materiały faktycznie są super, ale niestety z zakupem kolekcji firmowanej przez Michała się póki co wstrzymuje i czekam na wprowadzenie classic fit. W taliowane się nijak nie zmieszczę.
  9. White Haven

    Buty, trochę taniej

    To by się zgadzało. Mam lekkie płaskostopie i w życiu nie miałem wygodniejszych butów. Oczywiście abstrahując od jakości użytej skóry itp.
  10. Lambertem też się można niestety rozczarować. Materiał potrafi być bardzo cienki i gniotliwy. Przy czym odnoszę się tu do ich "zwykłych" koszul (bez wszywek z pochodzeniem tkaniny).
  11. Zresztą samą koszulę też można przecież skrócić
  12. Ile się w ten sposób da uzyskać ? Z 1 cm? Moja marynarka garniturowa ostatnio jakoś się opornie zapina i zastanawiam się czy jest sens się w to bawić. Przy czym jakoś szczególnie mocno taliowana to ona nie jest.
  13. Ok tak też myślałem - dzięki.
  14. Panowie prośba o rozwianie ewentualnych wątpliwości - w lombardzie na wystawie wypatrzyłem coś takiego - panerai luminor marina automatic. Słusznie myślę, że to chamska podróba?
  15. Niestety na PC też występuje.
  16. Problem znany od dawna - niestety sądząc po tym, że nadal występuje chyba nie da się tego rozwiązać od strony forum. Nie wiem jakiej przeglądarki używasz - na chrome wystarczy kliknąć na tarczę w prawym, górnym rogu paska adresowego i wybrać opcję "wczytaj niezabezpieczone skrypty". Z tego co pamiętam da się to jakoś ustawić na stałe - poszperaj w tym temacie.
  17. Może to kwestia użytego środka do prania? Dość często piorę jeansy ze skórzanymi wstawkami i nic się złego z nimi nie dzieje. Używam kapsułek do prania (na zmianę różnych firm).
  18. Poważnie? - wydawało mi się, że mój wchodzi, ale nie wychodziłem poza etap wklepania kodu w koszyk. W sumie tylko dlatego mam dylemat co do wyboru butów. Osobiście skłaniam się do nieprzecenionych (ze względu na kolor którego nie mam jeszcze w kolekcji), ale muszę się się z tym fantem przespać
  19. Zerknij też do outletu Yanko (na stronie patine.pl) - może się okazać, że w zasadzie nie musisz nic dokładać (regularnie rozdawane rabaty działają też na produkty z outletu)
  20. Powiedziałbym, że rękawy na tą chwilę są na długość dobre. Faktycznie może być problem jeżeli pójdą w górę o więcej niż 1 - max 2cm.
  21. Kolor faktycznie piękny Kurcze muszę pomyśleć. Niby mam już 5 par butów w granacie (wliczając w to jeszcze 3 pary zamszaków i Yanki z cordovanu), ale cena kusi.
  22. Mała prośba do posiadaczy Yanków w kolorze blue (szczególnie mile widziane monki) - moglibyście wrzucić na forum zdjęcia swoich butów? Przymierzam się właśnie do zakupu moich pierwszych monków i już miałem brać od dawna upatrzony kolor cuero, ale zauważyłem w outlecie wersję blue i mam teraz nielichy dylemat Wiem, że w temacie są zdjęcia od Daniela, ale chciałbym zobaczyć jak wyglądają buty w tym kolorze po dłuższym okresie użytkowania. Co prawda niby mam już niebiesko-granatowe buty (angielki), ale to "trochę" inna liga jakościowa (Ryłko).
  23. Ogranicz ten tłuszcz - to z powodu jego nadmiernego stosowania buty się kleją. Tłuszcz nie służy do codziennej pielęgnacji obuwia tylko do impregnacji. Wystarczy położyć ze 2 warstwy (powiedzmy że w odstępach dziennych żeby porządnie się wchłonął) raz - góra dwa razy na rok. Tak na marginesie mydło do skór to także środek do okazyjnego stosowania - dogłębnego oczyszczenia butów np. po sezonie zimowym. Jeżeli nie zależy ci na połysku to krem (i to też stosowany z umiarem) w zupełności powinien wystarczyć. Dokup ewentualnie jeszcze renowator albo creme universelle z multirenowacji.
  24. White Haven

    Buty, trochę taniej

    Kopyto jest jak na mój gust zbyt szerokie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.