-
Postów
3 532 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez White Haven
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Tak się tylko nieśmiało przypomnę -
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Szkoda, że granatowych nie ma. Żeby załapać się na ceny z preorderu wystarczy złożyć zamówienie do tego 26 kwietnia czy też trzeba uiścić do tego czasu wpłatę ? Zamówiłbym trzypak, ale wypłatę będę miał jakoś w okolicach 28-29 kwietnia. A i czy mógłbyś podać jaka jest wysokość stanu dla rozmiaru 54 i 56 ? -
Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes
White Haven odpowiedział(a) na Wostok temat w Buty
Na żółto i na niebiesko -
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Kyle - a mógłbyś zmierzyć szerokość tej lnianej koszuli w talii (na wysokości drugiego guzika od dołu)? -
Coś w ten deseń, dzięki.
-
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
White Haven odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Brakuje mi trochę zdjęcia na wprost obrazującego całą sylwetkę. Ogólnie płaszcz piękny, ale jakoś nieodparcie kojarzy mi się ze szpiegiem z krainy deszczowców -
Ma ktoś może namiary na porządne karafki do whisky? Potrzebuję na prezent, cenowo tak do 200-300 zł maks.
-
Do świtu jeszcze daleko
-
Bardzo wygodne są te chukka Bexleya: http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/greenwichgommecity/suede_nubuck?coloris=velours_havane Mam je już ponad 4 lata i po całym dniu łażenia nie odczuwam dyskomfortu, a odwiedzały już ze mną lasy, kopalnie, bunkry i góry
-
Jasne. Zresztą również do garnituru przy mniej formalnych okazjach.
-
Jakby co to widziałem ostatnio ich wyroby (chyba 4 rodzaje piw) w zielonogórskiej Almie. Wszystkie butelki były z tym charakterystycznym zamknięciem i kosztowały ok. 5 zeta. Następnym razem przetestuję skoro tak zachwalacie
-
Pytanie czego kolega poszukuje - jeżeli butów o wyglądzie w zasadzie formalnym, ale na sportowej podeszwie to powyższe propozycje jak najbardziej pasują. Od siebie dodałbym jeszcze typowe country shoes - przykładowo coś takiego: http://www.sklep.klasycznebuty.pl/351,gordon-and-bros-2318-brown-sw.html
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Ok dzięki. -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Mocno taliowane? -
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Czarny, ewentualnie granat (jeżeli będzie ), ale musiałbym najpierw zobaczyć zdjęcia. 1. Zdecydowanie w ręce - to byłaby potencjalnie moja druga teczka (obok tej od mistrza Donata) do sądu, na spotkania z klientami itd. 2. Szczerze mówiąc wolałbym wersję całkowicie bez paska. Jeżeli już musi być to mocowanie do boków. 3. Na ramieniu noszę casualową torbę, z przyczyn estetycznych nie wyobrażam sobie noszenia w ten sposób eleganckiej teczki. I jak koledzy wyżej noszenie teczki na ramieniu deformuje ramiona marynarki. 4. Szczerze mówiąc do czarnej teczki tego nie widzę i osobiście wybrałbym okucia w kolorze srebrnym. -
Dla mnie ciekawe buty do jeansów - osobiście poszedłbym w te drugie.
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Wiadomo już może kiedy ruszą zamówienia na teczki? Interesowałaby mnie ta dwukomorowa. -
Domowymi środkami raczej się nie da. Ja bym oddał do szewca. W ostateczności, jakby nie dało się zreperować to u Rafała (Szewc24) możesz stosunkowo tanio wymienić podeszwę (o ile w końcu wygrzebie się spod zaległych zamówień )
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ale akurat ściany naprawdę mi się podobają. Trzy chabrowe + jedna wyłożona białymi cegiełkami i pokój finalnie wcale nie jest ciemny i smutny - w dzień przez okna wpada mi masa światła, a w nocy mam aż za dużo halogenów (z reguły ograniczam się do oświetlenia kanapy i biurka nie uruchamiając głównej baterii). Ten chaber na żywo pięknie się prezentuje i już jak mam coś zmieniać to prędzej przeboleję i wymienię panele na miodowy brąz żeby ograniczyć tą wszechobecną biel i dodać trochę przytulności, bo teraz czuję się momentami jak w jakimś laboratorium
-
A ja poważnie mówiłem - jestem ciekaw jak będzie wyglądał tak tani zamsz po kilku miesiącach użytkowania. Moje zamszowe Bexleye po 4 latach intensywnego łażenia dalej trzymają formę (i są przy tym niesamowicie wygodne), a to w zasadzie najniższa "forumowa" półka.
-
Akurat z koloru ścian jestem bardzo zadowolony - odcień w mieszalniku wyszedł dokładnie taki jaki chciałem. Roślinki pewnie będą, moja stara palma niestety nie przeżyła remontu
-
Mieszkanie i domowe biuro (klientów nie zamierzam tu zapraszać ). Co do koloru to zwyczajnie lubię niebieski i zawsze chciałem sobie takie sprawić. @Klapouch - na podłodze są białe panele. Co do wymiany drzwi to myślałem o tym, ale to poniemiecki zabytek, mają dobrze ponad 100 lat i wolałbym się ich nie pozbywać. Odmalowałem je przy okazji remontu na kolor zbliżony do fotela żeby się aż tak nie gryzły, ale nadal trochę odstają od reszty koncepcji. @djmakus - dzięki, o szarym akurat nie pomyślałem - wrócę z roboty to wypróbuję Generalnie wydaje mi się, że przesadziłem instalując białe panele (pierwotnie miały być miodowe, ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie).
-
Panowie taka trochę nietypowa sprawa - mam problem z kolorystyką wnętrza. Zasadniczo skończyłem remont, ale ewidentnie przesadziłem z ilością bieli w swoim pokoju - muszę to trochę ocieplić. Zostały mi jeszcze do kupienia zasłony (i firany), jakieś grafiki na ściany, ozdobny dywan i pufa (podnóżek) do fotela, bo obecny futrzak jak widać poniżej średnio wpisuje się w konwencję W stosunku do zdjęć doszło jeszcze białe stojące lustro z Ikei między oknami. Kanapa docelowo ma zostać zastąpiona przez łóżko. Początkowo planowałem dobrać te dodatki pod kolor fotela (koniak wpadający w pomarańcz), ale nie mogę znaleźć niczego w tym kolorze. Zastanawiam się nad żółtym, ale nie jestem pewien czy wprowadzenie kolejnego mocnego koloru nie będzie już lekką przesadą? Doradzicie coś ?
