Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Tak się tylko nieśmiało przypomnę
  2. Szkoda, że granatowych nie ma. Żeby załapać się na ceny z preorderu wystarczy złożyć zamówienie do tego 26 kwietnia czy też trzeba uiścić do tego czasu wpłatę ? Zamówiłbym trzypak, ale wypłatę będę miał jakoś w okolicach 28-29 kwietnia. A i czy mógłbyś podać jaka jest wysokość stanu dla rozmiaru 54 i 56 ?
  3. Na żółto i na niebiesko
  4. Moim zdaniem są dość szerokie. Mam je zresztą teraz na stopach - może to ujęcie ci jakoś pomoże.
  5. Kyle - a mógłbyś zmierzyć szerokość tej lnianej koszuli w talii (na wysokości drugiego guzika od dołu)?
  6. Coś w ten deseń, dzięki.
  7. A ja dzisiaj tak
  8. Brakuje mi trochę zdjęcia na wprost obrazującego całą sylwetkę. Ogólnie płaszcz piękny, ale jakoś nieodparcie kojarzy mi się ze szpiegiem z krainy deszczowców
  9. Ma ktoś może namiary na porządne karafki do whisky? Potrzebuję na prezent, cenowo tak do 200-300 zł maks.
  10. White Haven

    Humor

    Do świtu jeszcze daleko
  11. Bardzo wygodne są te chukka Bexleya: http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/greenwichgommecity/suede_nubuck?coloris=velours_havane Mam je już ponad 4 lata i po całym dniu łażenia nie odczuwam dyskomfortu, a odwiedzały już ze mną lasy, kopalnie, bunkry i góry
  12. Jasne. Zresztą również do garnituru przy mniej formalnych okazjach.
  13. Jakby co to widziałem ostatnio ich wyroby (chyba 4 rodzaje piw) w zielonogórskiej Almie. Wszystkie butelki były z tym charakterystycznym zamknięciem i kosztowały ok. 5 zeta. Następnym razem przetestuję skoro tak zachwalacie
  14. Pytanie czego kolega poszukuje - jeżeli butów o wyglądzie w zasadzie formalnym, ale na sportowej podeszwie to powyższe propozycje jak najbardziej pasują. Od siebie dodałbym jeszcze typowe country shoes - przykładowo coś takiego: http://www.sklep.klasycznebuty.pl/351,gordon-and-bros-2318-brown-sw.html
  15. Czarny, ewentualnie granat (jeżeli będzie ), ale musiałbym najpierw zobaczyć zdjęcia. 1. Zdecydowanie w ręce - to byłaby potencjalnie moja druga teczka (obok tej od mistrza Donata) do sądu, na spotkania z klientami itd. 2. Szczerze mówiąc wolałbym wersję całkowicie bez paska. Jeżeli już musi być to mocowanie do boków. 3. Na ramieniu noszę casualową torbę, z przyczyn estetycznych nie wyobrażam sobie noszenia w ten sposób eleganckiej teczki. I jak koledzy wyżej noszenie teczki na ramieniu deformuje ramiona marynarki. 4. Szczerze mówiąc do czarnej teczki tego nie widzę i osobiście wybrałbym okucia w kolorze srebrnym.
  16. Dla mnie ciekawe buty do jeansów - osobiście poszedłbym w te drugie.
  17. Wiadomo już może kiedy ruszą zamówienia na teczki? Interesowałaby mnie ta dwukomorowa.
  18. White Haven

    Mała renowacja

    Domowymi środkami raczej się nie da. Ja bym oddał do szewca. W ostateczności, jakby nie dało się zreperować to u Rafała (Szewc24) możesz stosunkowo tanio wymienić podeszwę (o ile w końcu wygrzebie się spod zaległych zamówień )
  19. Ale akurat ściany naprawdę mi się podobają. Trzy chabrowe + jedna wyłożona białymi cegiełkami i pokój finalnie wcale nie jest ciemny i smutny - w dzień przez okna wpada mi masa światła, a w nocy mam aż za dużo halogenów (z reguły ograniczam się do oświetlenia kanapy i biurka nie uruchamiając głównej baterii). Ten chaber na żywo pięknie się prezentuje i już jak mam coś zmieniać to prędzej przeboleję i wymienię panele na miodowy brąz żeby ograniczyć tą wszechobecną biel i dodać trochę przytulności, bo teraz czuję się momentami jak w jakimś laboratorium
  20. White Haven

    Buty, trochę taniej

    A ja poważnie mówiłem - jestem ciekaw jak będzie wyglądał tak tani zamsz po kilku miesiącach użytkowania. Moje zamszowe Bexleye po 4 latach intensywnego łażenia dalej trzymają formę (i są przy tym niesamowicie wygodne), a to w zasadzie najniższa "forumowa" półka.
  21. Akurat z koloru ścian jestem bardzo zadowolony - odcień w mieszalniku wyszedł dokładnie taki jaki chciałem. Roślinki pewnie będą, moja stara palma niestety nie przeżyła remontu
  22. Mieszkanie i domowe biuro (klientów nie zamierzam tu zapraszać ). Co do koloru to zwyczajnie lubię niebieski i zawsze chciałem sobie takie sprawić. @Klapouch - na podłodze są białe panele. Co do wymiany drzwi to myślałem o tym, ale to poniemiecki zabytek, mają dobrze ponad 100 lat i wolałbym się ich nie pozbywać. Odmalowałem je przy okazji remontu na kolor zbliżony do fotela żeby się aż tak nie gryzły, ale nadal trochę odstają od reszty koncepcji. @djmakus - dzięki, o szarym akurat nie pomyślałem - wrócę z roboty to wypróbuję Generalnie wydaje mi się, że przesadziłem instalując białe panele (pierwotnie miały być miodowe, ale w ostatniej chwili zmieniłem zdanie).
  23. Panowie taka trochę nietypowa sprawa - mam problem z kolorystyką wnętrza. Zasadniczo skończyłem remont, ale ewidentnie przesadziłem z ilością bieli w swoim pokoju - muszę to trochę ocieplić. Zostały mi jeszcze do kupienia zasłony (i firany), jakieś grafiki na ściany, ozdobny dywan i pufa (podnóżek) do fotela, bo obecny futrzak jak widać poniżej średnio wpisuje się w konwencję W stosunku do zdjęć doszło jeszcze białe stojące lustro z Ikei między oknami. Kanapa docelowo ma zostać zastąpiona przez łóżko. Początkowo planowałem dobrać te dodatki pod kolor fotela (koniak wpadający w pomarańcz), ale nie mogę znaleźć niczego w tym kolorze. Zastanawiam się nad żółtym, ale nie jestem pewien czy wprowadzenie kolejnego mocnego koloru nie będzie już lekką przesadą? Doradzicie coś ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.