-
Postów
3 532 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez White Haven
-
Daj spokój Michał każdy musi przez to przejść Swoją drogą sam jestem ciekaw jak to będzie w przypadku taniego zamszu - licówkę mam już w tym względzie nieco obcykaną
-
I powodzenia z maskowaniem producenta w przypadku obuwia. Chociaż może jakby spróbować wypalić podeszwę lutownicą ?
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
@Kadam - Pani chyba sama nie wie co sprzedaje - Białe koszule: http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73488 http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73464 -Niebieskie koszule: http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73280 http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73465 Chyba, że chodziło ci o całkowicie gładkie - takich Lambertów faktycznie aktualnie nie ma w ofercie. -
Od siebie dodam, że w Zielonej takowego nie ma, a przynajmniej ja nie znam.
-
Ja bym jednak proponował odpuścić takie używki.
-
Trochę w dziwnym miejscu ta żabka
-
W Poznaniu w TK ciekawych butów niestety nie ma, ale udało mi się nabyć granatową, sportową marynarkę marki Tom Rusborg z cienkiej wełenki na półpodszewce Osobiście pierwszy raz spotkałem się z wełnianą marynarką o tak luźnym splocie.
-
Obawiam się, że to już było pół numeru większe (miałem luz z tyłu buta). No nic, pozostaje spróbować z szerszym kopytem.
-
Miałem okazję przymierzyć double monki Yanko na tym wąskim kopycie: http://patine.pl/yanko-style-306-goodyear-welted-cuero.html Niestety nie byłem w stanie ich zapiąć - wyższy rzemyk dopiął się co prawda na ostatnią dziurkę, ale drugiego już nie szło zapiąć. Zastanawiam się czy dorobienie dodatkowych dziurek w paskach jest sensownym pomysłem? A może odpuścić i zamówić monki na szerszym kopycie?
-
Bo za każdym razem jak byłem w tych butach prąd mnie kopał przy otwieraniu drzwi biura.
-
Chyba sobie jajka wielkanocne robią
-
Z Bytomiem bym tak drastycznie nie uogólniał - obok szrotu sprzedają również dobre koszule. Kupno przez neta to w ich przypadku faktycznie ruletka, polecam wybrać się do sklepu i pomacać materiały. Spokojnie na dotyk idzie z miejsca odrzucić gorszy sort. Spośród moich (mam kilkanaście sztuk) jestem niezadowolony z dwóch, wykonanych z popeliny, które dość mocno skurczyły się po kilkunastu praniach i ogólnie zdecydowanie za szybko "zeszmaciły". Pozostałe to spokojnie poziom lepszych Lambertów i CT.
-
Całkiem fajna, jak przecenią do ok. 200 - maks 300 zeta to się chyba skuszę. O ile kolor na żywo nie będzie znacząco ciemniejszy niż na tej fotce.
-
Podeszwę zawsze można wymienić na skórzaną. Ja właśnie czekam na zwrot dwóch par od Rafała po takiej przeróbce - loafersy Loake fabrycznie na topornej gumie i chukka Herringa na jakimś wynalazku w stylu crepe sole.
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Również byłbym za button down. -
Ok dzięki.
-
Pamiętasz po ile były te brązowe loafersy Lobba?
-
Podomki, pidżamy, bielizna, elegancja w domowym zaciszu
White Haven odpowiedział(a) na Brzydalllo temat w Męska elegancja
A po czym odróżnić basic od premium? Na Zalando wpadł mi w oko ten model w wersji krótkiej i długiej: https://www.zalando.pl/schiesser-pizama-dunkelblau-s5982b00l-k11.html https://www.zalando.pl/schiesser-pizama-niebieski-s5982b00k-k11.html -
Podomki, pidżamy, bielizna, elegancja w domowym zaciszu
White Haven odpowiedział(a) na Brzydalllo temat w Męska elegancja
Trochę odkurzę temat. Muszę uzupełnić swoją nocną "garderobę", a do tej pory kupowałem pidżamy w Atlanticu, którego niestety już nie ma Czy ktoś użytkuje może produkty Schiessera? Na Zalando trochę tego jest, a i wygląda całkiem porządnie, ale nie znam kompletnie tej marki. Ewentualnie może coś polecicie innego w cenie do 200-250 zł ? -
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Jakie wymiary ma mieć ta torba ? Planujecie też czarną wersję ? -
Generalnie kontaktu z wysoką półką pasków (np.: Yanko) nie mam, ale nosiłem wcześniej paski od Wólczanki, Vistulii i Bytomia i te, które kupiłem w "stylowych paskach" są bez porównania bardziej wytrzymałe. Na tamtych szybko pojawiały się zagięcia, które później po roku - dwóch pękały, skóra tak jakby rozdwajała się na warstwy, który odłaziły od siebie. Tu tego problemu nie mam, ledwo widać jakiekolwiek zagięcia w miejscu zapięcia po trzech latach. Nie wiem co rozumiesz przez tani wygląd? Faktem jest, że te ze "stylowych" są matowe, bez połysku, z niekorygowaną fakturą skóry, ale do wad bym tego osobiście nie zaliczył. Jedyne co mnie trochę wkurzało to ścieranie się farby, wykończenie faktycznie mogłoby być trwalsze.
-
A co jest w nich takiego okropnego ? Po trzech latach użytkowania na brązowym (który zakładam w zasadzie codziennie), jedynie farba z wierzchu miejscami się lekko przetarła.
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Tomek tak wracając do festiwalu chciałem dopytać trochę o szczegóły co do waszej oferty - w zakresie whisky. Będzie coś dostępne w ramach otwartej degustacji (tj. w ramach biletu wstępu)? Z przyjemnością zakupię kilka drobiazgów (w końcu zaopatrzę się w te wasze "szkła" ) i pewnie dokupiłbym coś większego do późniejszego spożycia, ale doświadczenie w świecie single maltów mam raczej niewielkie i przydałoby się to nadrobić -
Na Asosie trafiają się dość często mocno przecenione boaty od Sperry i Sebago. Ja swoje kupowałem tam po 250 -300 zł. Aktualnie na przecenie jest niestety tylko taki trochę udziwniony mix: http://www.asos.com/sperry/sperry-lug-sole-3-eye-boat-shoes/prod/pgeproduct.aspx?iid=5624530&clr=Brown&SearchQuery=sperry&pgesize=2&pge=0&totalstyles=2&gridsize=3&gridrow=1&gridcolumn=2
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Kolega puścił mi właśnie info o festiwalu whisky w Poznaniu (Poznań Whisky Show 4 -3 kwietnia) Będziecie może brać w nim udział?
