Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. White Haven

    Buty, trochę taniej

    Daj spokój Michał każdy musi przez to przejść Swoją drogą sam jestem ciekaw jak to będzie w przypadku taniego zamszu - licówkę mam już w tym względzie nieco obcykaną
  2. I powodzenia z maskowaniem producenta w przypadku obuwia. Chociaż może jakby spróbować wypalić podeszwę lutownicą ?
  3. @Kadam - Pani chyba sama nie wie co sprzedaje - Białe koszule: http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73488 http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73464 -Niebieskie koszule: http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73280 http://www.wolczanka.pl/koszule-meskie-lambert/koszula-lambert,id-73465 Chyba, że chodziło ci o całkowicie gładkie - takich Lambertów faktycznie aktualnie nie ma w ofercie.
  4. Od siebie dodam, że w Zielonej takowego nie ma, a przynajmniej ja nie znam.
  5. White Haven

    Używane buty

    Ja bym jednak proponował odpuścić takie używki.
  6. Trochę w dziwnym miejscu ta żabka
  7. White Haven

    TK Maxx

    W Poznaniu w TK ciekawych butów niestety nie ma, ale udało mi się nabyć granatową, sportową marynarkę marki Tom Rusborg z cienkiej wełenki na półpodszewce Osobiście pierwszy raz spotkałem się z wełnianą marynarką o tak luźnym splocie.
  8. Obawiam się, że to już było pół numeru większe (miałem luz z tyłu buta). No nic, pozostaje spróbować z szerszym kopytem.
  9. Miałem okazję przymierzyć double monki Yanko na tym wąskim kopycie: http://patine.pl/yanko-style-306-goodyear-welted-cuero.html Niestety nie byłem w stanie ich zapiąć - wyższy rzemyk dopiął się co prawda na ostatnią dziurkę, ale drugiego już nie szło zapiąć. Zastanawiam się czy dorobienie dodatkowych dziurek w paskach jest sensownym pomysłem? A może odpuścić i zamówić monki na szerszym kopycie?
  10. White Haven

    TK Maxx

    Bo za każdym razem jak byłem w tych butach prąd mnie kopał przy otwieraniu drzwi biura.
  11. Chyba sobie jajka wielkanocne robią
  12. Z Bytomiem bym tak drastycznie nie uogólniał - obok szrotu sprzedają również dobre koszule. Kupno przez neta to w ich przypadku faktycznie ruletka, polecam wybrać się do sklepu i pomacać materiały. Spokojnie na dotyk idzie z miejsca odrzucić gorszy sort. Spośród moich (mam kilkanaście sztuk) jestem niezadowolony z dwóch, wykonanych z popeliny, które dość mocno skurczyły się po kilkunastu praniach i ogólnie zdecydowanie za szybko "zeszmaciły". Pozostałe to spokojnie poziom lepszych Lambertów i CT.
  13. Całkiem fajna, jak przecenią do ok. 200 - maks 300 zeta to się chyba skuszę. O ile kolor na żywo nie będzie znacząco ciemniejszy niż na tej fotce.
  14. White Haven

    TK Maxx

    Podeszwę zawsze można wymienić na skórzaną. Ja właśnie czekam na zwrot dwóch par od Rafała po takiej przeróbce - loafersy Loake fabrycznie na topornej gumie i chukka Herringa na jakimś wynalazku w stylu crepe sole.
  15. Również byłbym za button down.
  16. White Haven

    TK Maxx

    Ok dzięki.
  17. White Haven

    TK Maxx

    Pamiętasz po ile były te brązowe loafersy Lobba?
  18. A po czym odróżnić basic od premium? Na Zalando wpadł mi w oko ten model w wersji krótkiej i długiej: https://www.zalando.pl/schiesser-pizama-dunkelblau-s5982b00l-k11.html https://www.zalando.pl/schiesser-pizama-niebieski-s5982b00k-k11.html
  19. Trochę odkurzę temat. Muszę uzupełnić swoją nocną "garderobę", a do tej pory kupowałem pidżamy w Atlanticu, którego niestety już nie ma Czy ktoś użytkuje może produkty Schiessera? Na Zalando trochę tego jest, a i wygląda całkiem porządnie, ale nie znam kompletnie tej marki. Ewentualnie może coś polecicie innego w cenie do 200-250 zł ?
  20. Jakie wymiary ma mieć ta torba ? Planujecie też czarną wersję ?
  21. Generalnie kontaktu z wysoką półką pasków (np.: Yanko) nie mam, ale nosiłem wcześniej paski od Wólczanki, Vistulii i Bytomia i te, które kupiłem w "stylowych paskach" są bez porównania bardziej wytrzymałe. Na tamtych szybko pojawiały się zagięcia, które później po roku - dwóch pękały, skóra tak jakby rozdwajała się na warstwy, który odłaziły od siebie. Tu tego problemu nie mam, ledwo widać jakiekolwiek zagięcia w miejscu zapięcia po trzech latach. Nie wiem co rozumiesz przez tani wygląd? Faktem jest, że te ze "stylowych" są matowe, bez połysku, z niekorygowaną fakturą skóry, ale do wad bym tego osobiście nie zaliczył. Jedyne co mnie trochę wkurzało to ścieranie się farby, wykończenie faktycznie mogłoby być trwalsze.
  22. A co jest w nich takiego okropnego ? Po trzech latach użytkowania na brązowym (który zakładam w zasadzie codziennie), jedynie farba z wierzchu miejscami się lekko przetarła.
  23. Tomek tak wracając do festiwalu chciałem dopytać trochę o szczegóły co do waszej oferty - w zakresie whisky. Będzie coś dostępne w ramach otwartej degustacji (tj. w ramach biletu wstępu)? Z przyjemnością zakupię kilka drobiazgów (w końcu zaopatrzę się w te wasze "szkła" ) i pewnie dokupiłbym coś większego do późniejszego spożycia, ale doświadczenie w świecie single maltów mam raczej niewielkie i przydałoby się to nadrobić
  24. Na Asosie trafiają się dość często mocno przecenione boaty od Sperry i Sebago. Ja swoje kupowałem tam po 250 -300 zł. Aktualnie na przecenie jest niestety tylko taki trochę udziwniony mix: http://www.asos.com/sperry/sperry-lug-sole-3-eye-boat-shoes/prod/pgeproduct.aspx?iid=5624530&clr=Brown&SearchQuery=sperry&pgesize=2&pge=0&totalstyles=2&gridsize=3&gridrow=1&gridcolumn=2
  25. Kolega puścił mi właśnie info o festiwalu whisky w Poznaniu (Poznań Whisky Show 4 -3 kwietnia) Będziecie może brać w nim udział?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.