Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Mam konto w Aliorze i pomijając badziewne lokaty to zasadniczo jest ok. Płacę tylko za kartę 6 zeta. Wszystkie krajowe bankomaty i przelewy darmowe. Jest jakiś wymóg otrzymywania na konto wynagrodzenia, ale bez szaleństw.
  2. Ja bym jednak proponował (o ile budżet ci pozwala) dwie inwestycje - klasyczną teczkę do garnituru i smart casualu oraz coś luźniejszego na inne okazje. Osobiście używam bordowej teczki od mistrza Donata z zamówienia forumowego i grantowej torby na ramię z manufaktury Dudo. (model globus k2 - http://www.dudobags.com/photogallery.php?album_id=8)
  3. Kupiłem marynarkę klubową z rozkloszowanymi mankietami i niestety zwróciłem na to uwagę dopiero teraz. Rękaw ma generalnie dobrą szerokość, ale przy mankietach zaczyna się nazbyt rozszerzać. Jako, że i tak będę skracał rękawy o jakieś 2-3 cm, poprosiłem krawcową o ich zwężenie przy mankietach. Z tego co mi mówiła to z uwagi na rozcięcie przy guzikach można je zwężyć jedynie po wewnętrznej stronie rękawa. Robił już ktoś może podobną przeróbkę? Do tej pory nie zwężałem jeszcze miejscowo rękawów w marynarce i mam obawy o efekt końcowy.
  4. Z mojego póki co nie wychodzą, ale mam go dopiero od dwóch lat (a raczej sezonów bo to kurtka typowo na późną jesień/zimę). Konkretnie ten model: http://www.barbour.com/eu/all-collections/mens/quilted-jackets/barbour-chelsea-sportsquilt-jacket/p/MQU0006NY51
  5. Generalnie dość przyzwoicie, rok temu na spółkę z kolegą korzystałem z tej promocji. Z tej kurtki jestem bardzo zadowolony: http://www.bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,kurtka-alaska-263-k-3860-20028-p Ciepła, a materiał i wykonanie są dobrej jakości. Ale dla równowagi brałem też jesienną kurtkę husky (na przecenie za ok. 150 zł) i po jednym sezonie na pikowanych szwach wychodzą nitki
  6. Lavard ma w kolekcji jesienno-zimowej ciekawy, casualowy jasnoszary płaszcz z ich standardowej mieszanki (wełna/kaszmir/poliamid). Wolałbym co prawda boczne/skośne kieszenie bez patek, ale z braku konkurencji nie będę wybrzydzał
  7. Coraz większy robicie mi apetyt na monki, muszę w końcu kupić chociaż jedną parę. Tylko kurka nie ma gdzie już butów upychać
  8. Miałem kiedyś cienkie swetry z Zary z mieszanki bawełny i jedwabiu (v-neck i golf). Generalnie materiał całkiem przyjemny, bardzo cienki, miękki, elastyczny i dopasowujący się sylwetki (coś jak bawełna z elastanem). Minus - niewielka trwałość. Swetry kulkowały się, pękały na szwach.
  9. White Haven

    Buty, trochę taniej

    Hmm - a skąd informacja że to polerowana skóra? Ja po samych zdjęciach bym nie zgadł.
  10. Wchodzę w tą patynę Mam kilka pomysłów na fajne double monki. Skóra ziarnista, mile widziany rabat rzędu 25 - 30 %.
  11. White Haven

    Buty, trochę taniej

    W sumie podobne pytanie. Kolega szuka wiedenek do ślubu (własnego) za maks 450 -500 zł (nieprzekraczalne). Próbowałem go namówić na dołożenie ale ni hu hu. Macie jakieś typy? Z normalnych butów znalazłem mu coś takiego ale marki nie znam: https://www.zalando.pl/john-white-oxford-oksfordki-czarny-jw412a00n-q11.html Alternatywą są właśnie te w/w Falknery.
  12. Pewnie coś w stylu papieru z recyklingu.
  13. Osobiście jestem bardzo za Aczkolwiek mile widziana miejscówka ulokowana bliżej niż Warszawka.
  14. Ja mam plecionkę wykonaną w całości ze skóry - jakoś nie jestem przekonany do tych wszystkich miksów. Kupowałem ten pasek ze dwa lata temu w Lavardzie za ok.100 zeta, ale w tym roku też je chyba mają.
  15. Gruntowne przyciemnienie wierzchu (czubek z niebieskiego zrobił się ciemnogranatowy, wypolerowany na lustro) połączone z patynacją (na zdjęciach nie do końca widać te przejścia kolorystyczne, ale jest dużo lepiej niż w pierwowzorze) Do tego przemalowanie całej podeszwy i boków, dodanie zelówek pod kolor i wymiana fleków.
  16. Wcześniej wyglądały tak: Moim zdaniem miały trochę za mały pazur i oddałem je do "ulepszenia" koledze Szewc24.pl (szczerze polecam ).
  17. Odkrywam dzisiaj na nowo Franka Kimono
  18. Moje błękitki po lekkim liftingu Jeszcze raz dzięki Rafał.
  19. Ostatnio na blogu MV polecał na lato koszule Ganta oznaczone jako "windblown". Zamówiłem jedną na próbę - ten model, tyle, że z Zalando: http://www.gant.com/mens-shirts/pacificblue-windblown-oxford-shirt/405
  20. Zresztą jesz z talerza, a nie ze stołu
  21. White Haven

    Podkoszulki

    Załączył - to tylko znowu te przeklęte skrypty wymagają ręcznego odblokowania. Swoją drogą nie da się tego jakoś załatwić odgórnie?
  22. Jedna z moich koszul zżółkła (praktycznie cała - chyba po ktorymś praniu ją trafiło, możliwe że zafarbowała). Da się coś takiego jeszcze uratować? Dodam, że koszula nie jest jednolicie biała tylko w szaro-białą kratkę.
  23. White Haven

    Dysputy ekonomiczne

    Oj będzie rzeźnia. Pora przerzucić się na dolary?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.