Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Odnośnie koszul z CT - non iron to faktycznie non iron - tuż po praniu myślałem, że jest względnie ok, ale i tak będę musiał je lekko przeprasować. Po wyschnięciu nie było czego prasować
  2. White Haven

    Dysputy ekonomiczne

    Mi to generalnie zwisa bo i tak czytam głownie ebooki z Amazona (po angielsku) na Kindlu, ale branża sama sobie strzela w tym momencie samobója. Biorąc pod uwagę specyfikę polskiego rynku (spadek czytelnictwa co do zasady przy stosunkowo mocnej pozycji internautów), sztywne ceny = wyższa cena dla końcowego klienta = spadek sprzedaży kosztem wzrostu obrotów "Chomika" itp. źródeł.
  3. Dobrze rozumiem, że twoim zdaniem wyższe linie marynarek MD odpowiadają jakościowo SS? Najbliższy salon MD mam w Poznaniu, ale wstyd się przyznać jeszcze jakoś nigdy nie miałem czasu żeby go odwiedzić.
  4. 1-2 kafle za samą skórę O kurde... Generalnie mógłbym (naginając do granic możliwości budżet) zaakceptować cenę za teczkę na poziomie 2500 - 2800 zł, ale w przypadku wyższej ceny ja odpadam.
  5. Czekaj zaraz powróżę z fusów
  6. Ty tak na poważnie? Na chyba, że garnitur sportowy - z bawełny, albo lnu, to wówczas trochę inna sprawa. Generalnie nie jestem zwolennikiem łączenia zamszowych butów z typowym oficjalnym, gładkim, wełnianym garniturem - jakoś mi się to gryzie ze sobą. W każdym razie jeżeli chcesz iść w brązy to z budżetowych rozwiązań możesz zerknąć na ofertę tego sklepu: http://krolewskiherb.pl/pl/c/Buty-meskie/63 Ewentualnie rozejrzeć się na Zalando albo w tym sklepie (http://www.sklep.klasycznebuty.pl/index.html) za butami marki Gordon&Bros.
  7. White Haven

    Dysputy ekonomiczne

    Kolejny idiotyzm, który niestety pewnie przejdzie...
  8. Tak z ciekawości - planujesz na początek brać tylko jeden kolor?
  9. Zalży co rozumiesz przez znacznie. Generalnie jeżeli przed praniem jest na styk to "po" mogą być kłopoty. Musiałem przez to przerabiać kilka koszul na button-down.
  10. Dlatego zawsze trzeba najpierw prać - ja nowe koszule wrzucam od razu do pralki na 40 C (zresztą wszystkie piorę w takiej temperaturze). Rekordzistą były chyba koszule z Wólczanki - cały trzypak solidarnie skurczył się o 3-4 cm w talii, klatce i rękawach. Plus jest taki, że nie muszę już skracać rękawów, minus, że niestety już się w nie nie dopinam
  11. A ja mam czarno-granatową torbę sportową i czarną "mecenaskę" w planach
  12. Nie wiem czemu, ale dzisiaj mars za mną chodzi
  13. White Haven

    Sneakers - czy juz klasyka?

    Generalnie celuję w granat (tak wiem że po mojej dotychczasowej twórczości to istna niespodzianka ) A tak z ciekawości - dlaczego kierujesz się raczej w stronę grubszych pedszw ?
  14. White Haven

    Sneakers - czy juz klasyka?

    O właśnie minimalizm - możliwie żadnych oznaczeń firmowych, "ozdobnych" szwów - zwyczajna prostota. Przyznaję, że trochę inspirowałem się twoim blogiem, a akurat na podeszwę nie zwróciłem uwagi. Generalnie to by był tylko dodatek do mojej zwyczajowej kolekcji - mam masę butów, ale brakuje mi czegoś czysto casualowego (boat shoes i driving mocs mam, ale to nie do końca to). Chcę kupić coś co zakładam powiedzmy na "chamską" popijawę z kumplami budowlańcami
  15. Oba pikne - dzięki za linki Kyle.
  16. White Haven

    Sneakers - czy juz klasyka?

    Kurde taki dobry gin mam odstawić - nie godzi się. Aczkolwiek przyznaję, że mógłbym go nie uzupełniać Jim Beanem A poważnie, Michał nie wmówisz mi, że od czasu od czasu nie wbijasz się w sneakersy. Samemu ostatnimi czasy noszę się nieco bardziej casualowo - głównie zamsz + chinosy/jeansy i akurat te buty mi się wizualnie podobają (za prostotę).
  17. White Haven

    Trench

    Krótkie są, ale jak szukasz kurtki nawiązującej klimatem do trenczy to generalnie oki. Z Mango mam trochę nieprzyjemne wspomnienia - wzornictwo ciekawe, ale wykonanie i materiały kiepskiej jakości. Zresztą nawet po tych zajęciach widać od razu, że Mango odpada w przedbiegach
  18. Kurde to mi zabiłeś ćwieka... Na żywo to ja tego nie zobaczę - chyba, że zamówię i odeślę jeżeli mi nie podejdzie. Piramidę prestiżu i tym podobne bzdety mam generalnie w szerokim poważaniu, ale jak już wydaję kafla na zegarek (dla mnie to dużo) to chciałbym coś porządnego - pod względem wykonania i użytych materiałów.
  19. Ja wychodzę z założenia, że lepiej zelować nietkniętą podeszwę, ubytki przy zelowaniu trzeba uzupełniać, a w przypadku zielonogórskich "speców" wypełnienie wykrusza się błyskawicznie (kwestia 2-3 miesięcy) . Być może lepiej to działa przy fachowym wykończeniu,ale nie ma mam do takiego bezpośredniego dostępu. Z usług naszego forumowego kolegi jeszcze nie korzystałem ,ale zamierzam nadrobić to w niedalekiej przyszłości
  20. White Haven

    Sneakers - czy juz klasyka?

    Odkurzę trochę temat Chciałbym uzupełnić garderobę o jakieś maksymalnie nieformalne buty. Przy czym jak ognia unikam przekombinowania, zbędnych szwów, znaczków firmowych itp. "upiększaczy". Co myślicie o czymś takim? Wierzch z nubuku, środek ze skóry licowej.
  21. Też kibicuję, tylko patrząc po cenach SABa nie wiem czy będzie mnie na ten interes stać
  22. Dzięki
  23. Akurat 40mm to dla mnie maks, większe zaczynają wyglądać trochę nieproporcjonalnie przy moich nadgarstkach. Tak swoją drogą to warto dać tyle za Orienta? Ta firma jakoś zawsze kojarzyła mi się z tanimi zegarkami naśladującymi wzornictwem wyższą półkę, ale akurat ten bardzo mi się podoba. Zaczynam się zastanawiać nad zakupem pierwszego mechanika (póki co mam same kwarce) i nie chciałbym przejechać się na mechanizmie.
  24. U kolegi szwc24.pl ?
  25. Jak dla mnie ciekawy (niebieskie wskazówki mnie urzekły) - jaki to konkretnie model? Za jakąś rozsądną kwotę dołożyłbym do kolekcji. EDIT Znalazłem, tylko trochę drogo jak za Orienta. http://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-automatic-sun-moon-fet0p003w0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.