Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Faktycznie ciekawy i lekko mroczny klimat. Włączyliśmy z kumplami ten film bez czytania recenzji, spodziewając się Marvela bis, a spotkała nas mocna (i w sumie bardzo pozytywna) niespodzianka.
  2. Z Miłosława polecam blonde ale. Fajne piwko na lato. Mogłoby tylko mieć ten 1-2% alkoholu mniej, bo po kilku lekko szumi w głowie Tylko nie ma się co nastawiać na belgijskie klimaty - to nie ta liga.
  3. Hmm jak wrócę z roboty to mogę wrzucić aktualne zdjęcia. Z licówek mam od nich czarne chukka i prawdopodobnie również trzewiki brogue. Piszę prawdopodobnie, bo były kupowane na Ebayu i nie miały oznaczeń producenta, ale fama krążyła że to albo Bexley albo NC. Poniżej zdjęcia obu par zaraz po zakupie - kiedyś je już wstawiałem na forum.
  4. Moje stare żelazko niestety chyba już ostatecznie padło (o ile iskry z kabla przy próbie włączenia mogą być jakimś wyznacznikiem ;)) Koleżanki z pracy polecają tego Philipsa - warto? http://www.eukasa.pl/zelazko-philips-azur-pro-gc4885-30-purpurowa/# Ewentualnie możecie coś polecić do 400 zł maks? Stacji nie potrzebuje - tygodniowo mam ogółem może z 5-7 koszul i 2-3 pary spodni do przeprasowania.
  5. Niestety nie mam akurat tych modeli. Z tych które brałem w ofercie aktualnie są jeszcze tylko te: http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/davies/loafers?coloris=chataigne (brałem wersję granatową z zamszu) Generalnie buty raczej na węższą stopę. Skóra sztywniejsza niż w moich chukka, ale również z bardzo krótkim włosiem.
  6. Warto jeszcze wystawić jakieś szmaty i używane buty na bazarku - a "nóż" chwyci
  7. Hmm. Jak patrzę na tabelę to się i tak nie zmieszczę Pewnie i tak podjadę przy okazji kolejnej wizyty w Poznaniu, ale trochę szkoda. Macie może jakiś niewielki zapas na poszerzenie w talii? Przy mojej szerokości ramion brakuje tak ok. 2 cm w obwodzie.
  8. Polecacie coś z tego zestawu poza Guinnesem? Słabo znam piwa z tego regionu.
  9. Kiedyś (z półtorej roku temu) ich o to pytałem. Wtedy nie robili problemów, ale ostatecznie kupiłem teczkę w innym sklepie. Wyślij im zapytanie to się dowiesz
  10. White Haven

    Buty, trochę taniej

    Z automatu mam alert McAfee
  11. Wystarczy że będzie przyzwoicie i tanio. Poziomu Yanko po butach za taką kwotę się nie spodziewam A tak poważnie - te buty mają przecież konkurować cenowo z Kazarem, Ryłko, Gino i resztą towarzystwa. Innymi słowy zapełnić najniższą półkę czymś co wygląda przyzwoicie i nie rozpadnie się po roku. Nowa seria moim zdaniem przynajmniej pod kątem wizualnym wreszcie te założenia spełnia. Jeżeli wyjdą zamszowe double monki na tym nowym kopycie to chyba samemu z ciekawości przetestuję.
  12. Czy dałoby się jako domyślne ustawić przechodzenie do ostatniego nieczytanego posta zamiast do pierwszej strony wątku? Wiem, że można to sobie załączyć, ale forum uparcie nie zapamiętuje tego ustawienia i trzeba to za każdym odpaleniem ustawiać na nowo.
  13. Ok. Postaram się wpaść jakoś w połowie sierpnia
  14. Do przeżycia. Tomek czy garnitury w pełnej rozmiarówce będą dostępne stacjonarnie w Poznaniu?
  15. Szczególnie ta druga mnie interesuje. W sieciówkach muszę brać garnitury nieproporcjonalnie szerokie w ramionach żeby się zmieścić w talii. Nie mam bladego pojęcia czemu robią garnitury dużo węższe od sprzedawanych osobno marynarek (vide Bytom i Vistula).
  16. Aż chyba do was w końcu zajdę. Tomek, a jak mocno są taliowane marynarki w tych garniturach? Powiedzmy dla rozmiaru 52.
  17. Jej mam ojca chrzestnego. Chyba trzeba będzie zamówić dwa garnitury coby vouchery się nie zmarnowały
  18. Też mam deskę Viledy (inny model). Po ponad roku korzystania, pomijając antenkę, które urwała się po 3 miesiącach (mocowanie było plastikowe, wystarczyło kilka razy mocniej szarpnąć) nie mam uwag. Swoją drogą deski przeciekają wam przy korzystaniu ze stacji parowych? Mam zwykłe żelazko i przy prasowaniu na parze nie zauważyłem żeby cokolwiek ciekło.
  19. @Panam Kosmos - do natychmiastowej reklamacji. Nawet moje lniano-bawełniane koszule z HM za 60 zeta aż tak się jednorazowo nie kurczyły - a nie prałem ich bynajmniej w zimnej wodzie i do tego ręcznie. @Pablo84 Każdy ma trochę inną tolerancję na tego typu materiały. Przymierz ją najpierw, posiedź w niej chwile i sam zdecyduj czy odczuwasz aż taki dyskomfort żeby ją wymienić. Dodam również że mocno pomaga 2-3 krotne przepranie koszuli w pralce. W przypadku moich koszul z CT po kilku praniach przestałem je "czuć", a sam efekt non-iron utrzymuje się do tej pory.
  20. Powodzenia w udowodnieniu tego Przynajmniej na naszym rodzimym rynku. Jak do tej pory miałem do czynienia tylko z jedną taką próbą (nieudaną). Generalnie firma przedsiębiorcy nie może wprowadzać w błąd + reszta zasad z KSH. Nie można tego dobrać kompletnie z przysłowiowej ****, ale jeżeli wprost nie ukierunkujemy daty jako rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej to w mojej ocenie nie będzie problemu. Ja bym szedł w kierunku tradycji, prowadzenia podobnej działalność przez członków rodziny itd.
  21. White Haven

    Buty, trochę taniej

    I po ciul to "inspirowany" . Tak jakby po prostu nie mogli go odwzorować. Generalnie te buty i tak są lepsze wizualnie od większości potworków dostępnych w naszych sieciówkach, ale jakbym już naprawdę musiał sztywno trzymać się budżetu to wybrałbym to: http://www.kh-shoes.com/pl/p/Oxford-Czarne/120 albo przymykając oko na podeszwę (jakoś akurat ten typ nie pasuje mi do czarnych oxfordów) to: http://www.kh-shoes.com/pl/p/Lord-Oxford-Czarne/168 Alternatywa (tak wiem patent leather): http://www.herringshoes.co.uk/herring/aston_oxford/black-patent Albo coś z Bexleya - mają tego trochę vide: http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/durham/oxford_shoes-leather-black-leather_outsole?tarification=PROMO&coloris=noir
  22. Takie zagięcia powinny chyba zniknąć po praniu? A tak ogólnie to pomaga prasowanie lekko wilgotnej koszuli i żelazko z solidnym uderzeniem pary.
  23. Skoro to RTW to chciałbym dopytać czy dostępna będzie też wersja w fasonie nazwijmy to regular ? Aktualnie szukam przyzwoitego garnituru bez taliowania (albo z niewielkim) i u mnie w mieście nic nie ma (pomijając wytwory bazarowe). Kiedyś wchodziłem w te luźniejsze kroje Bytomia ale ostatnio zwęzili rozmiarówkę i się niestety w talii nie dopinam.
  24. Ej korkociąg to akurat podstawowa sprawa - jak niby otworzysz zakorkowane wino (no wiem że niby można walnąć szyjką flaszki o cokolwiek, ale to trochę nieeleganckie nie sądzicie ?) Osobiście zawsze mam przy sobie scyzoryk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.