Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. Jak się zamawia przez ten "polski" sklep to cena za wysyłkę wynosi 89,95 zł.
  2. A może spróbuj zareklamować usługę w pralni?
  3. Ewentualnie czarna jedwabna na disco nocą. Fajnie się mieni w stroboskopach
  4. White Haven

    Mała renowacja

    Osobiście tylko raz reklamowałem buty, ale to był nieco inny przypadek - renomat od Saphira nietypowo zaareagował z moim Loakami i zrobił mi trwałą plamę (zeszło wykończenie). Dostałem wówczas od Daniela gratisową patynację moich butów (przemalowanie z jasnego brązu na ciemny z przejściem tonalnym kolorów) żeby zamaskować uszkodzenie i właśnie ok 50% zniżki na nowe buty Yanko. Na takie ślady jak u ciebie w butach pewnie bym nawet nie zwrócił uwagi. Oczywiście mogę się mylić, ale moim zdaniem jak wytargujesz 10-15% upustu to będzie całkiem nieźle. EDYTKA Tak swoją drogą wiesz, że można to samemu usunąć?
  5. White Haven

    Mała renowacja

    Chcesz za to 50% upustu? Powodzenia. Imho to raczej klej.
  6. Jest tak popularny, że dzięki wam pierwszy raz usłyszałem o tym filmie
  7. Hmm - tak z własnego doświadczenia: dodatek jedwabiu - zmiękcza materiał, czasem nadaje lekki połysk, zmniejsza gniotliwość (przy lnie i bawełnie), większa domieszka daje zimny chwyt i poślizg dodatek kaszmiru - większa miękkość materiału,przyjemny ciepły chwyt, często niestety mniejsza odporność na zużycie (szybciej się mechaci i przeciera niż zwykła wełna) mieszanka lnu z jedwabiem i wełną - len generalnie traktowany jest jako nieformalny materiał, ale nie każdemu odpowiada jego duża podatność na zagniecenia. Dodanie do niego wełny i jedwabiu eliminuje (albo przynajmniej znacząco ogranicza) tą wadę, a przy tym na ogół materiał zachowuje swój nieformalny charakter.
  8. White Haven

    Dysputy ekonomiczne

    Z doborem literatury ci niestety nie pomogę, ale z przyjemnością samemu bym taki artykuł przeczytał - zostanie może docelowo opublikowany gdzieś w sieci?
  9. White Haven

    Humor

    A jakby ktoś chciał znać tło tego rabunku http://natemat.pl/200611,efekt-multipli-w-polsce-kradnie-sie-kazdego-dnia-setki-aut-ale-tym-razem-internet-zaplonal
  10. Ostatni snotgreen z Hausta w tym sezonie. Barman specjalnie odłożył dla mnie do piwniczki po tym jak wyszło z kija
  11. Lambert z dobrego materiału faktycznie nie będzie różnił się znacząco od Osovskiego (koszul od Tomka M nie mam) Problem w tym, że jakość użytego materiału w Lambertach to często loteria. Moje koszule to głównie Lamberty i CT. CT trzyma mniej więcej ten sam poziom (przyzwoity, ale bez szału), Lambert niestety nie. Jeżeli masz możliwość to polecam sprawdzać daną koszulę na żywo przed zakupem. A druga sprawa to faktycznie kwestia ekonomiczna, koszule te są tak często przeceniane że nie ma sensu przepłacać.
  12. Fajne, ale z własnego doświadczenia - krawędzie wykończone na połysk niestety się nie sprawdzają. To pierwsze miejsce z którego zazwyczaj złazi mi wykończenie,
  13. Moim zdaniem ok 100 zł za koszulę. Jakby coś mi się wybitnie spodobało i było z dobrego materiału dałbym może do 150 zł.
  14. Też nie wiem. Sam staram się kupować tylko takie.
  15. Oba istnieją równocześnie - z tym że jeden przepis dotyczy rękojmi a drugi odstąpienia od umowy.
  16. U mnie wygląda to podobnie, ale delikatny luz u góry mi jakoś specjalnie nie przeszkadza. Moje trzewiki Yanko z cordovanu faktycznie na początku były trochę sztywne, ale obecnie pięknie się dopasowały do stóp i zmiękły. Nie czuję różnicy w tym aspekcie w stosunku do trzewików Yanko ze skóry licowej.
  17. Na zdjęciach wygląda na oxford. Jak masz ją u siebie to porównaj np.: z tą https://osovski.pl/product-pol-576-Koszula-meska-OSOVSKI-MR-VINTAGE-MV0007.html W życiu bym nie dał 320 zł za koszulę Próchnika.
  18. Tak jak patrzę po znajomych radcach to w modzie wydaje się być pogląd że pod togą i tak guzik widać
  19. browar.biz forum ? http://www.browar.biz/forum/
  20. Bytom przez raptem rok aż tak zszedł na psy? Nie wchodź w to.
  21. Kurtka jak kurtka. Jak jest w p***u zimno i nie ma się auta to coś ciepłego na siebie narzucić trzeba. Ale krój faktycznie ci nie leży, trochę dziwnie to wygląda w dolnych partiach.
  22. White Haven

    Humor

    Samemu nigdy nie malowałem butów, ani jakoś specjalnie tematem się nie interesowałem - rozumiem że to bzdura z gatunku tych dużych?
  23. 1. Jeżeli używasz ich tak rzadko (co kilka miesiący) to powiedzmy raz na rok bym je kremem potraktował 2. Tak jak pisałem przed nałożeniem pasty/kremu używam co jakiś czas (nie za każdym razem) creme universalle. http://multirenowacja.pl/creme-universelle-150-ml-krem-balsam-do-skor-czysci-i-odzywia-saphir.html
  24. Z drugiej strony dzięki temu blogowi znalazłem nowe źródło zaopatrzenia w skarpetki - zawsze jakiś plus dla autora
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.