Skocz do zawartości

White Haven

Sympatycy
  • Postów

    3 532
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez White Haven

  1. 1. To zależy czy są brudne A poważnie jaką masz rotacje butów? 2. U mnie rysy i obicia pojawiają się zazwyczaj na nosku i pięcie. Jeżeli polerka szczotką ich nie usunie używam pasty. Krem raczej co kilka miesięcy (ale ja daną parę butów używam góra raz w tygodniu). Przy tej okazji buty traktuję creme universalle Saphira.
  2. White Haven

    Lustrzany połysk

    Nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym
  3. White Haven

    Klasyczne sneakersy

    Film jest również dostępny na YouTube EDIT Albo i nie Kocham te "puste" filmy wrzucane dla picu.
  4. White Haven

    Klasyczne sneakersy

    Też mam Campusy, tylko w granatowym zamszu. Zastanawiałem się nad Gazelle ale trochę razi mnie ten żółty napis.
  5. Taka ciekawostka chyba pierwszy raz na coś tego typu trafiłem - Van Canto. Wiki określa ten gatunek jako a cappella power metal A tu jeszcze lepiej dają
  6. A to faktycznie dziwne. Może coś z ustawieniami pralki pokręciłeś?
  7. Może inaczej żeby nie wprowadzić cię w błąd, koszula jeżeli nie jest z ciulowego materiału kurczy się nieznacznie - finalnie ok. 0,5 -1 cm maks. W moim przypadku ma to głównie znaczenie przy kołnierzyku, czasem przy rękawach jeżeli są na styk. I nie każda na 100% się skurczy. Zwyczajnie lepiej brać na wszelki wypadek lekką poprawkę. EDIT Ale są wyjątki - mam kilka koszul Ralpha Laurena (na oko popelina) z TK Maxxa - kurczyły się długo i sukcesywnie po każdym praniu. Teraz mogę je nosić tylko z podwiniętymi rękawami. Dobrze że to typowy casual i brałem ze sporym zapasem
  8. Dlatego nie kupuje się koszul dopasowanych na styk. Przecież i tak będziesz ją prał po użyciu Koszula kurczy się zazwyczaj symbolicznie, z mojej praktyki po 2-3 praniach, dalej masz spokój. A względy higieniczne oczywiście są ważne.
  9. Kiedyś nie prałem, ale ostatnio zacząłem żeby przyspieszyć proces kurczenia koszuli przed ewentualnymi poprawkami krawieckimi.
  10. Dzięki
  11. Dobrze rozumiem, że go kupiłeś? Można wiedzieć jaki rozmiar? Interesuje mnie ile on faktycznie ma długości razem z kołnierzem, bo Zalando podaje wymiary chyba tylko dla roz. 48.
  12. @Pionier A jak z grubością materiału? Nadaje się na aktualne mrozy (nie mam auta) ?
  13. Dzięki za link. Ja akurat szukałem czegoś nietaliowanego
  14. Coś w tym jest - znajomy radca opowiadał mi kiedyś, że wyceniając daną usługę bierze również pod uwagę wygląd klientów - im bardziej elegancki i "drogi" wygląd tym wyższa cena za usługę
  15. White Haven

    Klubowe pogawędki

    https://bezprawnik.pl/krolestwo-kabuto/
  16. A jak to w praktyce wygląda? Mógłbyś wrzucić zdjęcie tej torby?
  17. Ja mam samsunga S6 i ni hu hu w zwykłych skórzanych rękawiczkach. Dedykowanych nie próbowałem - aż tak surowych zim nie mamy żeby nie można było na chwilę ściągnąć rękawiczki.
  18. Ciekawostka dla fanów "Fortuny" - Smoki po latach wróciły Niestety edycja limitowana więc pewnie nie na stałe. Właśnie testuję czarnego i wydaje mi się, że coś majstrowali przy recepturze. Tak jakby słodszy niż kiedyś, ale ostatnio piłem je z 7 lat temu i może już pamięć nie ta. W każdym razie smakowo przypomina mi raczej "czarną fortunę", ale na szczęście tą starą, zanim przerobili ją na ten obecny niestrawny ulepek. W każdym razie w obecnym wydaniu bardzo polecam, zrobię jutro większy zapas A w kolejce jeszcze czerwony "smoczek"...
  19. White Haven

    Humor

    Mhm fajna krata - w zestawie trochę za mocna, ale po rozbiciu do zestawów koordynowanych chętnie bym nosił. Ciekawe z czego to wykonane.
  20. White Haven

    Klubowe pogawędki

    Jak zobaczę oficjalne dokumenty to może uwierzę A poważnie wyobrażacie sobie żeby rząd Polski zaakceptował oddzielenie części terytorium kraju i utworzenie na nim raju podatkowego, gdzie nie obowiązuje polskie prawo? Facet jakiś happening uprawia.
  21. Ok dzięki. Zamiast wody dałem kilka kropli tarrago cleanera. Całość wsiąkła więc wychodzi na to że mamy prawdziwą skórę Biorę się za czyszczenie.
  22. Koleżanka kupiła gdzieś na wyprzedaży garażowej dwa czarne wyglądające na skórzane fotele biurowe. Generalnie niezły stan ale przydałoby się je nieco wyczyścić. I tu niestety mały zgryz, zazwyczaj nie mam problemu z rozróżnieniem syntetyku od skóry, ale w tym wypadku nie jestem pewien. Znacie jakiś prosty sposób na określenie czy mam do czynienia ze skórą naturalną ?
  23. Porównaj. Sam jestem ciekaw. Warto też zauważyć, że nawet przy tym samym producencie na cenę mogą wpływać detale wykonania - właśnie inna podszewka, szwy, dodatki itp. A z innej beczki - zastanawiałem się nad zakupem tych rękawiczek od "Kuca" z łosia. Mógłbyś wrzucić fotkę jak już dojdą? Może być na PW. Jeżeli masz już jakieś inne ich wyroby to może pokusisz się o porównanie? Samemu mam ich rękawiczki - modele z jeleniej skóry oraz ze skóry jagnięcej i mogę z czystym sumieniem polecić.
  24. Tak to się chyba nie da. Jak chcesz na bawełnie ukryć ślady po wydłużeniu?
  25. White Haven

    Podkoszulki

    Ad. 2 Nosiłbym. Wiskoza nie ogranicza oddychalności, a tego typu tkanina jest z reguły bardziej miękka w dotyku. Zresztą własnie mam na sobie podobną mieszankę (pidżama).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.