Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Dokładnie Panowie, ze sklepu stacjonarnego trzeba się cieszyć. Nie dyskutujemy tu o cenach. Mimo, że wydaje się to zaskakujące, Pan Ireneusz może sprzedawać towar w takiej cenie w jakiej chce. Naprawdę. Jak komuś jej wysokość nie pasuje, może przecież kupić w sieci i poczekać. Aż dziwne, że komuś się jeszcze chce coś robić
  2. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    W takim razie gdzieś w okolicach 10 - 20%. Mniej więcej.
  3. Nie wiem czy odrobinę nie za wysoko. Mankiet koszuli do nasady nadgarstka, rękaw do przegubu, ale jednak utrzymując te 1,5 cm. Za dużo będzie moim zdaniem zbyt natarczywie wyglądać.
  4. Jak barwnie. Tylko może ta nowa pomarańczowa skóra dodałaby kropkę nad i? Chyba, że już jej nie ma?
  5. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    @Michal83 Może podam trochę odmienne podejście do tematu. Mój kumpel ma słoik do którego codziennie wrzuca 10 zł. Przeznaczenia słoika to tylko buty i paski. Ja mam taki sam na zegarki. Jak się uzbiera odpowiednia kwota na coś starannie przemyślanego, słoik traci zawartość, a my zyskujemy uśmiech na twarzy Jeśli zaś chodzi o odpowiedź na konkretnie Twoje pytanie, to zakładam, że chodzi o maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie wydać na jedną parę? Pytanie kolegi Hargin jest słuszne, bo buty to nie to co np. zegarek. Teoretycznie jeden wystarczy. Teoretycznie
  6. @wally Dzięki, fajna relacja. Model z cordovanu zaczął również drążyć dziurę w głowie
  7. Przyjemny ten Chronoswiss
  8. Kurcze, no nie wiem. Na pewno ciekawie to wygląda. Ale ja jakoś lubię tą czystość monków i gładką podeszwę. Niemniej, przy jeansach to pewnie się komponuje
  9. Rewelacja. Kto pierwszy?
  10. Zrobienie pętelek pod wyłogami pewnie nie będzie problemem. Kwestia dziurek to już indywidualna sprawa wielkości kołnierzyka. Pytanie też jak bardzo sztywny i duży on jest i czy po zapięciu na guziki nie będzie ciągnął i uwierał?
  11. Faktycznie dziwnie to wygląda Mógłbyś zrobić im zdjęcie z boku, gdy stoją normalnie np. na podłodze?
  12. Jest jeden wątek dotyczący samych trenczy. Piszę z tapatalk i nie mam pojęcia jak skopiować ścieżkę, ale wyszukiwarka powinna pomóc
  13. Chodziło mi o to, że albo zdecydujesz się na klasyczny model robiony w Anglii i wiążący się z mniejszymi rabatami, albo trochę plastiku i 300 - 400 Euro w outletach pod Berlinem, Londynem itp.
  14. Trencz to grubszy temat. Burberry w cenie wyjściowej to oczywiście przesada i w zależności od tego jaki model Cię interesuje, możesz dostać go dużo taniej lub tylko trochę taniej Ale wracając do tematu, jeśli faktycznie brzuch nie sterczy jak piłka wsadzona pod koszulę to może określ do czego go potrzebujesz/chcesz nosić i wtedy będzie łatwiej naprowadzić.
  15. W sumie to wszystko jest smutne. Mogą pisać, że efekty przerosły ich najśmielsze oczekiwania, ale ktokolwiek zajmujący się produkcją i tak zrobi wielkie oczy na widok takiego tekstu. Wszystko może się zdażyć, ale podawanie terminów, których się nie dotrzymuje to już amatorszczyzna, a nie przytłoczenie nawałem zamówień. To tylko świadczy o nieznajomości tematu lub bardzo zachowawczym podejściu. A to drugie to przede wszystkim gwarancja niezadowolenia ze strony potencjalnycj klientów takich jak my. Ja chciałem kupić do człapania po nierównych chodnikach Krakowa ich zamszowe monki. Oprócz tego parę czarnych oxfordów dla kumpla. To aż tak wiele? Oczywiście ani jedno, ani drugie nie zostało zrealizowane. O żadnej liście oczekujących też nikt nie dał znać. Po prostu nie ma i tyle. Lipa.
  16. Fajny. Chciałbym na swojej życia ścieżce spotykać więcej osób mających coś tak nietypowego na ręce
  17. Ja bym sugerował coś prostego z jednym rzędem guzików. Bardziej w stylu dyplomatki, niż budrysówki, żeby odciągnąć wzrok od talii, a prostą linią wyciągnąć i wyprostować przód. Choć z drugiej strony odpowiednio założony trencz też się sprawdzi
  18. @AiP Jest cały dział dotyczący tego typu kwestii. A najlepiej użyć wyszukiwarki
  19. Kurcze, ale ten zegarek ma to coś. Niesamowite, jak tak proste i czyste kształty działają
  20. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Też wybrałbym G&B, jeśli miałby to być zakup w Polsce. Ale zastanów się nad tym Herringshoes, to na pewno lepsza opcja.
  21. Już szkoda gadać i to nawet śledzić
  22. To nie tak, że coś jest nadrzędne, ponieważ przede wszystkim musi się to trzymać kupy i być dobrane rozsądnie. Bo czarne moksyny driving mocs nie są bardziej formalne od brązowych oxfordów I tak dalej i tak dalej. Według Flussera, najpier kolor, potem fason. Podawał nawet przykład wyboru czarnych brogues oxfordów przed czarnymi derby i czarnych monków przed brązowymi oxfordami. Choć zdobienia nie równe zdobieniom. Składowych jest dużo i trzeba analizować poszczególne przypadki każdorazowo. I pewnie nie ma jednoznacznej i bezbłędnej zasady. To w tym wszystkim jest najfajniejsze
  23. Z tych dwóch koszul ciemniejsza będzie przyjemniej wyglądać. Doda trochę życia. Lekki błękit utonie w tym zestawie. I faktycznie rozważyłbym kwestię spodni. Żeby nie było zbyt "kelnersko"
  24. r00si Pisałeś, że chcesz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeśli tak, to problemem nie jest kolor skarpet, ale pozostałe elementy. Weź sobie do serca wszystko co napisał Hargin w pierwszym poście. Jeśli chcesz podkreślić, że znasz się ta temacie, ale trochę zaszaleć, to właśnie skarpetki możesz jakieś fikuśne dobrać. Ale popełniając podstawowe błędy raczej nie osiągniesz dobrego efektu. Ja osobiście od wydziwionych, pseudo eleganckich przebrań (nie strojów) na ślubach, bardziej nie lubię tylko krótkich rękawków i koszul wyciągniętych ze spodni. Pomyśl, że ktoś tam może jednak posiadać podstawową wiedzę i odebrać to jako nieświadomy błąd
  25. Wiem Chodziło mi o grubość sznurowadeł w stosunku do grubości dziurek. Generalnie jeśli dziurki nie są jakoś bardzo małe, a sznurowadła są prawie na styk to pewnie wygląda to dość masywnie i przez to mniej elegancko. To wszystko teoretyzowanie, bo głównie chodzi o to aby wszystko było wyważone i delikatne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.