Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Hmm. To faktycznie brzmi ciekawie. Może podskoczę dziś do H&M, to dam znać jak to z tą ceną w sklepach stacjonarnych. Ale opcja z ASOS wygląda nieźle. Powtarzając pytanie poprzednika, jak ma się rozmiarówka do np. G&B, Meermin etc.? Wiem, że to nie to samo, ale chodzi o jakiś punkt odniesienia
  2. Coż. Uzbrajam się w cierpliwość. Jako, że rozumiem co to proces projektowania i produkcji, rozumiem podejście. Popieram, podziwiam chęci i z całej siły kibicuję. Pozdrawiam
  3. Czy kwestia smuklejszych kopyt jest już może jakoś rozwiązana? Czy coś więcej wiadomo na temat możliwości pojawienia się czegoś delikatniejszego? Pozdrawiam
  4. Dzięki. Jeśli więc założeniem jest wykorzystanie ich w drodze na plaże, to za 35 zł nie ma co szukać w innych miejscach? Akceptując wszystkie konsekwencje takiej ceny.
  5. Gdybym miał wybrać jeden zegarek, który miałby mi towarzyszyć do końca życia, byłby to ten IWC Portuguese Chronograph
  6. Jest całkiem fajny wątekw tej tematyce na forum zegarkowym: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/35415-zegarki-nawiazujace-do-motoryzacji/
  7. Przydałby się jeszcze jakiś pilot do tego. Może jakieś IWC?
  8. A czy ktoś jeszcze miał do czynienia z produktem od H&M?
  9. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Paweł, jeśli po raz pierwszy planujesz je założyć wtedy kiedy mi się wydaje, że je założysz to... będziesz wtedy tak znieczulony, że nawet gdyby Ci ktoś odrąbał piętę siekierą, nie zorientujesz się A wracając do tematu, też wydaje mi się, że powinieneś je założyć kilka razy na krótsze trasy i zobaczyć jak się będą zachowywały. Na razie nie ma co przesadzać
  10. No, niestety to nie takie łatwe. Wspólnie ze znajomym staramy się pomóc kumplowi w kupnie butów na jego ślub. Budżet ograniczony i obecnie nie bardzo mamy co mu zaproponować. Zero pomysłów
  11. Ja niestety wrażeń osobistych po zakupach w Warszawie nie mam. Większość wyborów czegoś nowego do spróbowania to efekt recenzji na forach, blogach oraz w książkach.
  12. W książce Mazgaja był rozdział o sklepach w Polsce. Gdyby nikt nic nie poradził, mogę napisać jak to było jakiś czas temu. Choć może coś nowego i dobrego powstało?
  13. Ja ze swojej strony mogę polecić takie codzienne pozycje: 1. Don Pepin Garcia Black Edition 1950 lub 1979 2. Macanudo Maduro Hayde Park 3. Marca Fina Robusto Extra Edicion Limitada 2010 4. El Credito Robusto Natural Oraz malizny, gdy czasu trochę mniej: 5. Bolivar Tubos No. 3 6. Partagas Coronas Junior de Luxe 7. Romeo y Julieta Romeo No. 2 Pozdrawiam i cieszę się z odświeżenia wątku
  14. Jeśli tylko kwestia przewalutowania (cena w zł) będzie sensownie zorganizowana, zawsze to miła opcja
  15. Nad morzem i w stolicy już tego sporo. W Krakowie jest plaża. Proponuję ten rynek zaatakować najpierw
  16. Fantastycznie. Czekamy na oficjalną datę i więcej informacji
  17. Mój znajomy też napalił się na monki i niestety po prziarkach musiał obejść się smakiem
  18. Wyprzedaże w Bytomiu już są, a od kilku ładnych dni również z dodatkowym rabatem. Tylko teraz już może być mocno przebrane.
  19. A jaki rozmiar tego Olfe rozważasz?
  20. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Spróbuj zwykłą. Dobrze, że to przynajmniej już zakończone
  21. Rękawy granatowej są chyba za krótkie. Choć sama wydaje się dość szeroka.
  22. Zapisanie się na newsletter to bon na chyba 40 zł. Żeby zejść jeszcze niżej musisz już niestety wyczekiwać na promocje.
  23. Np. G&B w promocji na Zalando. Czasem udaje się zejść poniżej tych 400 zł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.