Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Kolega Pepo napisał, że to zestaw lniany. A do czego jak nie do takiego zestawu możemy zakładać driving mocks? Nawet zamszowe nie byłyby błędem
  2. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Cóż Paweł, szczęścia nie masz, to na pewno. Ale kiedyś się uda
  3. Ładnie. Czekamy na efekty i zdjęcia
  4. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    To chyba nie jest odpowiedni wątek do tej dyskusji. Miałem okazję widzieć na żywo buty Bexley, sam mam G&B i droższe i szczerze powiem, że tych Bexleyów bym nie kupił. Lepiej dołożyć do G&B moim zdaniem. Pozdrawiam
  5. Spokojnie skórzane driving mocs mogą być
  6. @ szewc24 Czy mógłbyś podać też wymiary ściśniętego i rozprężonego rozmiaru 42? Dodatkowo, ile kosztują i czy są dostępne prawidła bukowe?
  7. Dokładnie
  8. Też nie zrozumiałem
  9. Wracając do wyboru pomiędzy Loake, a Berwick. Tych drugich na żywo jeszcze nie widziałem, więc nie mogę się wypowiedzieć o jakości ich wykonania. Jeśli chodzi o Loake, to widziałem tą linię kilka razy na żywo i nie byłem pod wrażeniem. Nie za te pieniądze
  10. Dokładnie. Może się okazać, że perturbacje z Shoepassion nie będą konieczne
  11. Jeśli pierwszy zakup, to Berwick są bardziej uniwersalne. I ładniejsze.
  12. Dziękuję bardzo. Z dnia na dzień cieszą coraz bardziej.
  13. Słabo. Choć Lewandowski cośtam próbuje. Może następnym razem się lepiej uda
  14. Zdziwiłem się po prostu, że w trzech parach moich Meerminów nie mam tego problemu, a w droższych butach jest. A jeśli chodzi o popielniczkę, to też nie wada. Taki urok rzeczy ręcznie składanych. Czyli tak jak przy dziurkach. Urok pracy rzemieślnika kontra komputera
  15. Czytam właśnie, że to nie jest wada i dziwi mnie to troszkę. Bynajmniej nie polemizuję, ale jakoś to mi nie pasuje. Nie mam wielkiego doświadczenia "organoleptycznego" z butami lepszej klasy, ale to co na razie widziałem nie miało tego typu niedopracowań. Jeśli to normalne, nawet w butach za 5000 zł, szkoda. Ale to widać tak samo jak z samochodami. Siadasz w Bentley'u, trzaśniesz zamknięciem schowka i otwiera się popielniczka. A w Octavii nie (uprzedzając komentarze, wolę siedzieć koło właściciela Astona Martina i słuchać opowieści o jego problemach z przegrzewaniem hamulców, niż koło właściciela Passata i męczyć się słuchając o niskim spalaniu jego dwulitrowego diesla) Pozdrawiam
  16. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Ja mam podobnej długości stopy i wybrałem 43. Jednak wydaje mi się, że 42 byłby lepszym rozwiązaniem. Nie wymieniłem i teraz poszukuję wkładek Więc wzięcie 42 chyba będzie dobrym rozwiązaniem.
  17. To ja się tylko pochwalę nowym nabytkiem Już dwa razy udało się w nich przemierzyć dzikie kilometry
  18. Faktycznie nieciekawie Paweł. Wada to raczej nie jest, ale za 1000 zł można by oczekiwać czegoś więcej. Jak w takim razie wygląda kwestia tego koloru i faktury skóry na noskach i reszcie buta? Czy to tak powinno być? Też nie wygląda to ładnie
  19. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Ciekawy opis. "Oksfordki"
  20. Piękne. Pokaż coś więcej jak dotrą
  21. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Mi też jakoś śtednio się podobają. Ten przód jakiś taki dziwny ma kształt i ogólnie nie przemawiają. Chyba lepiej dalej szukać
  22. Pojawiają się dość regularnie, choć oxford nie jest najpopularniejszym typem wśród G&B ogólnie. Ale, tak jak napiszał mosze, jeśli możesz wydać 700 zł, Meermin, Crownhill itp. są pewnie lepszym wyborem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.