Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Powiem, że nawet łatwiej będzie napisać z czym ich nie można zestawić. Pasować będzie większość kolorów ziemi, błękity, granaty, biel, różne pastele itp. To generalnie dość uniwersalny kolor do wiosenno - letnich zestawień. Trzeba tylko uważać, żeby nie zrobiło się smętnie w połączeniu z jakimś brązem lub zgniłą zielenią
  2. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Mi natomiast ten model w podobnym celu mógłby służyć. Choć nie jestem przekonany do tego dziurkowania
  3. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Tańsza linia pewnie faktycznie taka będzie. Zobaczymy. Niemniej jednak zapowiadana jest również linia wyższa i tu może coś fajnego zaproponują. Z tego co jest napisane, prawdopodobnie za 2 do 3 miesięcy, jeśli wszystko się ułoży. Tego właśnie jestem najbardziej ciekaw
  4. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    @Robert M Dzięki Wygląda to nawet ciekawie. Co prawda niewiele jest na razie informacji, ale można przeczytać trochę tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3354-kr%C3%B3lewski-herb-w%C5%82asne-do%C5%9Bwiadczenia/
  5. @czwo Ja mam podobną stopę i mam dokładnie ten sam model w rozmiarze 9
  6. Od przynajmniej roku naliczają dodatkową opłatę. Nie pamiętam czy aż 5%, ale niestety tak już było
  7. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    A są gdzieś może już przykładowe modele prezentowane na zdjęciach? Strona jest na razie w budowie
  8. Dandysi, jak się patrzy
  9. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    W tej cenie może coś z Gordon & Bros? Albo u producenta, albo na klasycznebuty.pl lub Zalando. Na licowane raczej bym nie liczył, ale zamszowe już prędzej
  10. Być może moje pytanie wyda się trywialne, ale nie znalazłem nigdzie takiego wpisu lub instrukcji. Gdy natłuszczamy podeszwę buta, na jakim etapie możemy uznać, że praca została wykonana? Zawsze gdy to robię i podeszwa cała się swieci i wydaje się, że nie przyjmuje już więcej tłuszczu, kończę. Jednak na drugi dzień wydaje się, że nadal jest sucha. Czy powinienem powtórzyć aplikacje tłuszczu aż do jakiegoś konkretnego poziomu? Jak rozpoznać, kiedy zamierzony efekt został osiągnięty? Prosiłbym o jakaś podpowiedź. Pozdrawiam
  11. Spora ta plamka. Nie wygląda to dobrze
  12. Lustrzany połysk będę ćwiczył, ale na razie nie odczuwam takiej potrzeby. Moja praca też niestety nie obliguje mnie do noszenia czegokolwiek więcej od jeansów i tenisówek, więc i tak jestem dostatecznie niedopasowany w swoich zestawach
  13. @xkoziol Bardzo dziękuję. To jedna z moich większych bolączek i zrobiło mi się miło po tym komentarzu. Może jednak nie będę myślał o zmianach @kamilp Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm. Wcześniejsze Meerminy (monki) zamówiłem w rozmiarze 8,5 i są bardzo dopasowane, a wręcz wymagają delikatnego rozchodzenia w przypadku dłuższej stopy. Tym razem z uwagi na możliwości jakie dają sznurówki, wybrałem 9,0 i na pewno nie są za małe. Niemniej jednak nie wiem jak będą dopasowane po większej ilości wyjść, ponieważ obecnie noszę je jedynie w domu. A, że moja córka ma dopiero rok, to i tańczenie w salonie nie jest jakoś specjalnie intensywne. Pewnie za pół roku będę mógł dać bardziej pożyteczną wskazówkę. Pozdrawiam
  14. Kurcze, coś czułem, że może paść to pytanie. Wiem, że lepiej wyglądałoby inne, ale tu objawiają się moje zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne. Prowadzę je tak od ponad 10 lat i wciąż nie mogę się przełamać, choć próby podejmowałem
  15. Właśnie dotarły i czekają na jakąś lepszą pogodę. Na razie tylko tańczę z córką w salonie i cieszą oko
  16. Trzeba ich męczyć mailami i w końcu odpiszą. Opcje są trzy: karta kredytowa, przelew i PayPal. Choć może być problem, jeśli chce się przy składaniu zamówienia ustawić inny adres dla dostawy i płatnika. Ich system zmienia zwykle oba na raz. A jeśli potem okaże się, ze adres płatnika nie zgadza się z danymi karty, płatność odrzuca. Możliwości zmiany pózniej nie ma i oni tez nie wiedza jak to zrobić. Takie małe doświadczenia przy drugim zamówieniu
  17. Mi również bardziej leży bordo
  18. Dzięki. To dla mnie nawet dużo bliżej. Czy tu również jest podobnie cenowo?
  19. Od 50 gr (np. pasta lub krem) do 1 zł (np. renowator) drożej niż bezpośrednio na http://www.multirenowacja.pl. Ekspedientka powiedziała, że współpracują i to taka próba wprowadzenia czegoś więcej niż pasta Kiwi do sklepów z butami. Dodatkowo, jeśli czegoś nie mają, mogą zamówić. Więc w sumie jest to całkiem fajna opcja, bo ma na miejscu próbniki i przy okazji jakiś zakupów, można zaglądnąć.
  20. Witam Zanim zakupy w sieci ułatwiły mi dostęp do środków pielęgnacyjnych musiałem się sporo naszukać. Dziś miło się zaskoczyłem w galerii M1. Mijając sklep Ecco, mignęła mi znajoma firma. Posiadają w swojej ofercie kremy, pasty i inne środki Saphir. Gdyby ktoś chciał dobierać kolory na żywo. Pozdrawiam
  21. Dzięki. Zamówiłem większe i dam znać jak wyszło
  22. Czy ktoś może ma model czarnych oxfordów Meermin (101198 - BLACK CALF) Jeśli tak, to czy w nich podobnie jak w monkach na hiro, tył wydaje się trochę zbyt nisko i lepiej wybrać dopasowane niż z delikatnym luzem? Czy może z racji tego, że są sznurowane, nie ma to w ogóle znaczenia? Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.