Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Może lepiej zacząć od renowatora? http://multirenowacja.pl/renowator-50ml-saphir-renovator-krem-do-skor-licowych.html W moim przypadku każda z bardziej zapomnianych par odżyła.
  2. Coś absolutnie niesamowitego
  3. Jaki jacht? Gdzie na tym zdjęciu jest jacht?
  4. ... której wnętrze jest wręcz obłędne Czy w waszych głowach są podobne pozycje, spędzające sen z powiek?
  5. Być może na forum jest kilku miłośników żeglarstwa lub sportów motorowodnych. A nawet jeśli ktoś nie jest jakoś szczególnie zafascynowany tą tematyką, to obok piękna niektórych konstrukcji nie da się przejść obojętnie. Jedną z najpiękniejszych maszyn stworzonych przez człowieka bez wątpienia jest Riva Aquarama.
  6. Ok. Ale chyba szerokość obręczy przy reflektorach oraz chromowane obręcze tylnych reflektorów to mniejsze różnice pomiędzy tym ze zdjęć, a tym co wprowadzono w generacji 930? Bo o to mi dokładnie chodziło gdy to pisałem. Tak jak np. przy generacji 997 wprowadzenie tego paska na tylnej klapie to mniejsza różnica w wyglądzie od tego co zaszło w 991. Nie wiem czy udało mi się w miarę jasno napisać o co mi chodzi Cała dyskusja sprowadza się ostatecznie do tego, czy jako drugą generację liczymy 930 produkowane od 1975, czy może wcześniejsze modyfikacje, które raczej nazwałbym faceliftingiem. I pewnie moglibyśmy tak w nieskończoność
  7. Czemu? Przód przecież jest prawie taki sam jak zdjęcie, które wkleił xkoziol. Różni się tylko nieznacznie zderzakiem. A tył już zupełnie normalnie wygląda. Choć prawdą jest to co z tymi literkami napisał xkoziol. Robi to trochę dodatkowego zamieszania. Niemniej ten ze zdjęć jest zupełnie normalnym modelem
  8. Ech, ślicznie. Choć nadal bardziej podoba mi się tył wcześniejszego. Ma taką lekkość i klasę. Bez napinania mięśni
  9. W tym zestawieniu zabrakło generacji 930 produkowanej w latach 1975 - 1989. Oznaczenia generacji to przede wszystkim 911, 930, 964, 993 (ostatni chłodzony powietrzem), 996, 997 i najnowszy 991.
  10. Pierwszej generacji, czyli produkowane do 1974. To na zdjęciach pochodzi z 1969, a nie początku lat 70.
  11. Środek już niestety nie należy do najpiękniejszych, ale duszę ma
  12. Chcąc odgrzebać trochę wątek, pozycja która zawsze zajmowała zaszczytne miejsce w garażu marzeń. Porsche 911 pierwszej generacji. Ten tył jest po prostu obłędny
  13. U mnie dziś na sportowo
  14. Jak najbardziej
  15. Wiemy, wiemy. Tak się droczymy i kibicujemy. Czekamy w takim razie na tą stałą ofertę z darmowymi prawidłami dla członków forum
  16. Raczej nie o espadryle Pawłowi chodziło, a o obsługę w sklepach. Tylko wyszło masło maślane
  17. Więc... espadryle w H&M stacjonarnym to obecnie 39,99 zł
  18. Przydałby się. Tak staram się podejść przedstawicieli Shoepassion. W jedności siła. Damy radę itp.
  19. To może faktycznie nieodpowiednie. Obniży rangę produktu. Zgadzam się, że stały rabat dla członków forum jest najlepszym pomysłem
  20. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Ciekawy ten kolor. One się tak błyszczą czy to kwestia lampy?
  21. Prawidłowo. Lubię go, ale dobrze jest czasem przeczytać, że są miejsca gdzie jeszcze zasady się liczą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.