Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Ostatecznie zamówione zostały espadryle z Asos. Dla uściślenia, żeby zamówienie było darmowe, konieczne jest przekroczenie 30 Euro lub dopłacenie 3 Euro za przesyłkę. Cena dwupaku to obecnie 22 Euro. Więc ostatecznie wychodzi drożej niż było pisane. Jeśli ktoś chciałby ocenić zakup tych espadryli, dołączam zdjęcia zrobione na szybko.
  2. Jan M. Krawczyk

    Mokasyny

    Tragedii nie ma
  3. Moim zdaniem fajnie nadaje się do rezkompletowania. To połączenie z jeansami może być trochę słabe, ale pozostałe opcje chyba będą dobrze wyglądały.
  4. Coś w tym jest. Ma zaszczytne miejsce w moim garażu marzeń
  5. Żeby wątek kompletnie nie zboczył z toru, co myślicie o tym. Będzie kiedyś klasykiem, czy nigdy nie zaprzestaną produkcji i oko cieszyć będzie jeszcze latami?
  6. Fajnie i lekko napisane. Dzięki
  7. Nie i tu masz rację. Mogę tylko polegać na opinii wyrażonej w tym wątku przez bardziej doświadczonych w temacie. A ta była jaka była
  8. Nie wiem czy zostałem prawidłowo zrozumiany. Bynajmniej nie jest dla mnie pomyloną ceną kwota 700 zł za warty tego produkt. Również 1000 i więcej złotych jest całkowicie normalne, jeśli jest to suma odzwierciedlająca wartość. Jednak dyskusje na temat jakości linii Królewskiej oraz jej poziomu cenowego w stosunku do bezpośredniej konkurencji (np. Berwick) już się tu wiele razy toczyła. Nie chcę też odgrzebywać tego tematu, bo wydaje się, że wszystko zostało już powiedziane. Po prostu wprowadzając linię Książęcą zrobili pozytywny szum niską ceną i perspektywą uzyskania w miarę akceptowalnych butów przy odrobinę mniejszym portfelu. Zapowiedzi o linii Królewskiej wprawiły nas w marzenia o butach na np. poziome Meermin czy Crownhill, ale z ceną 500 - 550 zł, lub o poziomie Yanko za 800 zł. I niestety obeszliśmy się smakiem. Wiem, że marże przy produktach z wyższej półki są mniejsze niż w sieciówkach. To nie jakaś tajemna wiedza. Tylko jakoś nie rozumiem tej firmy.
  9. Ciekawe. Podłączam się do pytania o pojawienie się oferty na stronie.
  10. Skoro są takie rabaty to jak to się ma do tego przytłoczenia sukcesem i wysprzątaniem magazynów? Dobrze, że coś robią z tą pomyloną ceną i może coś z tego będzie.
  11. Krótki rękaw jest dobry tam gdzie dobre są japonki. Czyli w niewielu miejscach
  12. No, ładnie. Faktycznie na szybko i na początek niezła kompilacja
  13. Hmm. To dość duża różnica. Ja lubię też jeden z zegarków nosić na czarnym waranie i mam z nim problem przy doborze reszty Kupiłem sobie specjalnie pasek do spodni do niego i nie schodzę poniżej ciemnego brązu A jak ma wylądać reszta zestawu? Co oznacza u Ciebie dokładnie casual?
  14. Zależy jak duże będą to różnice, czy rodzaj skóry jest ten sam i czy będzie to bardzo rzucające się w oczy i jedyne odstępstwo. Wszystko to kwestia wyczucia Co dokładnie masz na myśli?
  15. A jakieś miękkie boat shoes się nie sprawdzą? Ja gonię za córką głównie w takich
  16. Lepiej nie. Ja już zdążyłem pozbyć się tego obrazu z głowy
  17. Strasznie szybko im te ceny szybują w górę
  18. Dużo słabiej niż u innych, porównywalnych, marek.
  19. Ja Benevento nie miałem okazji testować, ale Dockersów mam dwie pary i jestem zadowolony. Porównywalne jakościowo do Cottonfield (trzymanie fasonu i koloru oraz ogólne wrażenie jakości), lepsze od H&M, Zara itp.
  20. Może lepiej odpuścić i kupić zwykłe buty, które niczego nie udają?
  21. Nie jestem pewien i z pewnością są mądrzejsi ode mnie, ale ja nie szalałbym z tymi rękawami, bo wydają mi się dość krutkie
  22. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Marcin, u mnie to samo. Podeszwa jest bardzo delikatna
  23. Trochę przesada
  24. Ja też bym zostawił. Pamiętaj, że skracając od góry efekt końcowy może bardziej drażnić. To nie jest banalna przeróbka i robiłbym to tylko mając sprawdzonego wcześniej krawca.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.