-
Postów
762 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Pan Zembala pod kątem ubioru jest zdecydowanie pozytywnym punktem na polskiej scenie politycznej -
Ładnie wyszły te zdjęcia. Co to za telefon?
-
Zegarki i motoryzacja
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na kielas temat w Subforum miłośników zegarków
Całkiem fajnie to wygląda. -
Te buty zdecydowanie nie są zbyt eleganckie, a wręcz idealne do zestawu, który zobrazowałeś. Ja bym się nie obawiał Choć z marynarką będzie im lepiej
-
Nie wiem dokładnie co rozumiesz przez wykorzystanie jako kurtka? Jeśli chodzi Ci o to, że miałaby być trochę cieplejsza i pełnić funkcję warstwy wierzchniej w nadchodzące jesienne dni? Jeśli tak, to nie jestem pewien czy taka bawełniana tkanina spełni tę rolę. To moja pierwsza wątpliwość. Może jakaś wełniana marynarka lub gdzieś wyszperany tweed? Oprócz tego... jest paskudna i nie warta tych pieniędzy. Nawet za połowę tej kwoty nie warto jej kupować.
-
Ja mam Meerminy, kolega Crownhille. Jakość wykonania i skóry wydaje mi się podobna. Meerminy węższe. A wygląd, kwestia subiektywna, ale zarówno jemu, jak i mi, bardziej podobają się Meerminy.
-
Prawda. Wtedy zamówienie kilku par i zostawienie najlepszej jest możliwe, co jest szalenie wygodną opcją.
-
Na Zalando raz na jakiś czas możesz kupić Gordon & Bros za około 450 zł. Zapisując się na newsletter do staniesz rabat na 40 - 50 zł. Jednak musisz uważać, bo u nich kontrola jakości chyba nie istnieje i mają czasem egzemplarze dyskusyjnej jakości. To jedna z opcji.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Jak Robinson Crusoe. Słodki ten Merino -
Eee... tak myślałem, że pewnie się nie skończy temat Przez jakość wykonania miałem na myśli takie niuanse, jak spasowanie elementów wnętrza, brak trzasków i pisków itp. Przez materiały mam na myśli takie, które są przyjemne w dotyku i nie sprawiają wrażenia przetopionych pudełek po Tic-Tac'ach. A przez zapach to, by samochód nie śmierdział jak chińskie trampki. Wydawałoby się, że elementy na które zwracają uwagę puryści elegancji. Nie bardzo rozumiem po co te zdjęcia silnika i coś o stereotypach? Gdzie ja takie cuda wypisuję, że chcę oglądać przewody? I coś o ciszy? Też uważam, że super, choć słychać wtedy pracę np. zawieszenia. Nie wiem do kogo to było pisane. Chyba nie do mnie? Nie chciałbym być źle zrozumiany, co zaznaczyłem na końcu. Kocham ideę tego typu samochodów, a z racji ukończonych studiów jest to wręcz mój obowiązek Jednak pisałem tylko o jakości wykonania tego samochodu. Miałem przyjemność pojeździć egzemplarzem znajomego, na Islandii, gdzie jest to dość popularny model (mowa o Reykjaviku oczywiście). I wyraziłem swoje zdanie na temat tego samochodu. Tyle. Do czego porównuję? Np. 911. Też w cholerę plastiku tam gdzie oczy nie patrzą za pierwszym razem, ale spasowanie lepsze i nie trzeszczy na każdym zakręcie. Oczywiście jest druga strona tej bajki. Gdy zdażyło mi się podróżować Quattroporte, trzeszczało w nim wszystko, a skóra, choć pachniała pięknie, wyglądała jak naciągnięta przez pijanego chłopa. Ale mogę chyba mieć inne zdanie? Czy nie? Skończmy może ten temat i nie zaśmiecajmy wątku o klasycznym samochodzie marzeń, bo mimo popierania całym sercem samochodów elektrycznych, daleko im do Jaguara XK 150 i jemu podobnych arcydzieł motoryzacji
-
To może coś całkiem z innej beczki. Gdy klasyczną motoryzacją chcesz cieszyć się z więcej niż jedną osobą, możliwości nie ma wiele. Ale np. taka
-
Napisz do Saphir, a dopasują Ci idealnie.
-
Jest możliwość dołożenia tego systemu, nawet do starszych samochodów. Nie zawsze się da, ale przeważnie tak. Więc może nawet klasyka w to uzbroić? I na zimę jak znalazł
-
Poprawione. Dla zainteresowanych, recenzja z Monochrome Watches: https://monochrome-watches.com/ophion-oph-960-review-affordable-new-brand-interesting-horological-content-live-photos-price/
-
Ok. Wbiję kij w mrowisko. Nie przeszkadza Wam jakość wykonania wnętrza, zapach i materiały? Na forum, gdzie niby zwraca się uwagę na szczegóły? Kocham ideę tych aut, ale kilka godzin za kółkiem sprawiło, że sam takiego nie chcę
-
Ciekawa alternatywa Nomosa: http://www.ophion-watches.com/index_en.html Trochę duży, ale filozofia słuszna.
-
Zależy jak bardzo Ci to przeszkadza i co chcesz osiągnąć Jeśli to niewielki problem, walcz o rabat lub zwrot części wydanych pieniędzy. Jeśli jesteś taki jak ja, będzie Ci to chodzić po głowie i wkurzać, a jedyną opcją jest wymiana/zwrot
-
Cóż... piękne to marzenie. Obudzić się, wziąć kluczyki i zamiast przyziemnego Subaru ujrzeć taką linię Achy i ochy
-
Niekoniecznie gładką, może jakiś inny wzór. Lub gładka, ale z fakturą. A jeansy na chinosy w jakimś fajnym kolorze i już nie jest formalnie
-
No fakt Panie Skalpel E46 cabrio też pewnie kiedyś klasykiem się stanie
-
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
Z włoskim może być problem. A też uważam, że ten jest całkiem fajny. Może jednak zostawisz? -
Przez całą serię "Odwróconych" chodziła mi po głowie. Ślicznotka.
-
Wracając do tego lustra... piękna robota. Gratulacje.
-
Tą koszulę bym jeszcze przemyślał. Można lepiej. No i czy koniecznie jeansy?
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Powodów zajmowania się polityką jest wiele. U nas, z niepozytywnych, mamy oczywiście chęć wzbogacenia, ale również dążenie do władzy samej w sobie. I to drugie często jest groźniejsze. Szczególnie w rękach oszołomów. W USA jest podobnie. Kto choć chwilę pomieszkał, ten wie. Ciekawie oglądało się choćby serial House of Cards. Z jednej strony, to tylko serial. Ale z drugiej, bazujący na książce Michael'a Dobbs'a, który od podszewki (gdyby ktoś zarzucał offtopic na forum traktującym o modzie, jest akcent krawiecki) widział to co działo się w Wielkiej Brytanii. Widział i w tym uczestniczył. A wcześniej poznał to środowisko podczas studiów w USA. Serial, choć wypełniony elementami fikcyjnymi, oddaje też bagienny charakter całego sektora polityki U innych wcale nie jest lepiej. Trochę dość już mam biadolenia, jak to w Polsce jest źle, a gdzie indziej wspaniale. Bynajmniej nie sądzę, że obecnie jest dobrze. Tylko chciałem podkreślić, że u innych też jest bagno
