-
Postów
762 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk
-
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Jeśli chodzi Ci po głowie Hamilton, to obecnie są duże wyprzedaże w USA. Niektóre modele są w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet uwzględniając dodatkowe opłaty. Warto przemyśleć. -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Dziś wprowadziłem trochę sportu do FC. Nie wiem czy trzyma się to kupy, ale z jednej strony miałem ochotę na coś sportowego, a z drugiej nie chciałem się z nim rozstać -
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
W takich razie, rękawy idą do skrócenia, a łatki do odprucia Dzięki Panowie za pomoc -
Dzięki. Patrzyłem wcześniej na ich ofertę i jeszcze tego nie było. Lub coś przeoczyłem. Niemniej, bardzo fajnie, że się pokazało również coś dla naszych drugich połówek
-
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
Dzięki, tak zrobię. Też mi te łatki nie do końca pasują, ale obawiam się, że może zostać jakiś ślad. Chyba, że niepotrzebnie? Czy miałeś na myśli skrócenie o 1,5 cm? Jeśli chodzi o ramiona, to w rzeczywistości nie jest tak źle. Stanąłem jakoś jak sierota do tego zdjęcia -
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
Panowie, potrzebuję porady mądrzejszych ode mnie. Kupiłem marynarkę i zastanawiam się nad jej lepszym dopasowaniem. Myślałem o skróceniu rękawów o jakiś 1 cm. Nie wiem czy słusznie, ponieważ nie chcę znów przesadzić w drugą stronę? Podejrzewam, że rozmiar mniejszy byłby bardziej dopasowany, ale tu również nie chcę przesadzić, ponieważ obecne tendencje do totalnego dopasowania czasem prezentują się groteskowo. Czy w takim razie na moim miejscu wprowadzilibyście więcej modyfikacji i jeśli tak, to jakich? Z góry dziękuję za rady. -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Dziś taki przyjemny garniturowiec -
Fajny opis tego modelu na ablogtowatch: http://www.ablogtowatch.com/czapek-cie-quai-des-bergues-watch/
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Może wybierają się na jakąś amerykańską wersję kicz party? Dajmy mu szansę -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Śliczny. Chyba jeden z najładniejszych modeli linii. -
Poszetka (chusteczka w kieszonce) - dyskusje i porady
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Zdecydowanie będzie to błąd. Z opisu wnioskuję, że chodzi o wygląd raczej formalny. A jeśli takowy, sugestia swordfishtrombone jak najbardziej słuszna. Inne odpowiedzi raczej tu nie padną -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Acha Ja mam taki widok: -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Coś się nie wyświetla -
Jaki dziś masz zegarek na ręku
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na igor temat w Subforum miłośników zegarków
Fantastyczny pasek. Zegarek również. Pięknie się uzupełniają. -
Gdy skończysz, skrobniesz czy pozycja warta uwagi? Szukam kolejnej książki do wchłonięcia
-
Potwierdzam słowa poprzedników. W TK Maxx normalna cena to 200 zł i chyba tyle są warte. Nie jestem pewien czy ponad 300 zł to dobra cena.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Ach, hipnotyzujący urok błękitnych i rozmarzonych oczu -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Przepraszam. Faktycznie. W Tesco można znaleźć ładniejsze rzeczy -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Marzy mi się MG MGB, ale w tym momencie świnka skarbonka nie pozwala. Na razie bez szału. Do zabawy po mieście Mini Cooper Works, a na wyjazdy z córką Subaru Outback. Pierwszy to fajny gokart, drugi to brzydki i toporny wół, ale z pięknym sercem -
Przeróbki: spodnie, marynarki, itd.
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na łukasz temat w Męska elegancja
Ta koszula ogólnie wydaje się za duża. Ramiona, rękawy itp. Może nie być tak lekko z idealnym jej przerobieniem. -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Nie do końca zrozumiałem. Nie wiem czy to przytyk do odbiegania od tematu forum czy coś innego? Generalnie trudniej się coś pisze, niż rozmawia, bo nie widać od razu reakcji drugiej strony i całość może zostać źle odebrana. Staram się dość spokojnie komentować, więc nie robi się miło gdy ktoś od razu zakłada, że piszący to bufon W żadnym miejscu nie napisałem, że coś złego jest w Skodzie. Nawet podałem przykład ich modelu, który uważam za świetny. Nie udaję też kogoś, kim nie jestem i nie piszę, że jestem znawcą motoryzacji. Tak naprawdę, niewiele jest samochodów kosztujących jako nowe mniej niż 200 000 zł, które by mi się podobały. Ale też nie stać mnie na żaden z nich i ostatecznie jeżdżę tym na co mogę sobie pozwolić. Bez szału. Ale z drugiej strony nie wymyślam, że jest to coś wybitnego. Powyżej napisałem dwie rzeczy i nadal tak uważam. Po pierwsze, ciężko się czyta tekst o modelu marki budżetowej w kategoriach szczytów luksusu. Bez żartów. Mr. Vintage akurat ma swoje teksty wyważone i nie wmawia nikomu, że to poziom wykonania limuzyn Bentleya. To nie przytyk w jego kierunku. Choć przyjemniej oglądałoby się współpracę z np. Alfą Romeo. I jeszcze dodatkowo moglibyśmy poczytać o materiałach z serwisu oraz smaczki o wątpliwej jakości wykonania. Ładnej, ale wątpliwej Druga rzecz, o której napisałem dotyczyła współpracy firm motoryzacyjnych z sławami i tworzenie wspólnych projektów. O ile BMW art czy projektanci biorący się za Astona Martina lub choćby jakiegoś fikuśnego Citroena, są ciekawymi pomysłami... o tyle dywaniki Zienia w marce budżetowej i współpraca wypacykowanych i pseudoeleganckich piłkarzy przy projektowaniu kolorystyki wnętrza to już słabe pomysły. Motoryzacja to nie tylko wozidełka. Jest cała masa fantastycznych maszyn z historią, piękną linią i męskim charakterem. Czemu miałoby się to tracić i rozwadniać? Wiadomo. To lepsze pod kątem inwestycyjnym. Ale czy fajne? Moim zdaniem nie. To wszystko, tak jak napisałem też wcześniej, moim zdaniem. Sam na codzień wolę chodzić, jeździć na rowerze, a pod domem mieć takie coś na co mnie stać. Tanie, starsze, ale ładne i dające frajdę. Bez udawania. -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Nic złego nie ma w Skodzie. Ale nie ma też nic fajnego. Dobry samochód dla przedstawiciela handlowego i menedżera. Niestety (albo stety) bez wyrazu. Ale jak się ogląda i czyta te sponsorowane artykuły, można by pomysleć, ze to opisy Rolls Royce'a Chłopcy udający facetów, faceci zakładający bluzy z kapturem pod marynarkę, mężczyźni w krawatach "śledziach", korzystający na siłowni tylko ze sprzętów aerobowych itp. Facet, który chce uchodzić za dandysa, a w rzeczywistości jest po prostu łajzą Szkodzi motoryzacji, bo to dziedzina gdzie powinno być konkretnie, bez udawania i męsko. Przykładem takiej Skody jest Octavia Scout, genialny samochód. A tworzenie wspólnych projektów z wątpliwymi pod kątem męskości tworami jest słabym pomysłem. To oczywiście tylko moje zdanie i zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy się z tym będzie zgadzał. Ale gdyby wszyscy myśleli tak samo, nie byłoby o czym dyskutować i Świat byłby nudny -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Nie jestem do końca przekonany czy chciałbym codziennie widzieć napis Ossoliński gdzieś w samochodzie. Może jestem konserwatystą, ale jakoś motoryzacja chyba niewiele powinna mieć wspólnego z rozwodnioną męskością. Źle się to ogląda i czyta. Panowie... naprawdę? Skoda? Taniej się nie dało? -
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Coś zniknęło lub jest problem z linkiem -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Jan M. Krawczyk odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Masakra. No po prostu masakra. Odpowiednik nowoczesnej klasyki obuwniczej z Tesco. Blee
