Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Moje ulubione
  2. Ja niestety należę do tej samej grupy klientów co kolega flozbi. Zamówiłem sześć par, z czego dwie przyszły popękane. Rozmawiając ze sklepem usłyszałem, że mogę je wysłać do nich na własny koszt i może uwzględnią reklamację Dowcipnisie
  3. Konkretnie. Pięknie wyszedł ten kajman.
  4. A jaki kolor tych spodni rozważasz? Jakieś szarości mogą nawet się zgrać, ale faktycznie lepiej wybrać coś ciemnego. Będzie tak mniej... nudno
  5. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Acha Faktycznie. Mea culpa
  6. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Tylko, że moi przedmówcy podchodzą poważnie do tematu i udzielają konkretnych rad. Przykład z koncertem Claptona jest fajny, bo w gruncie rzeczy prawdziwy. Jeśli trzeba by wydać opinię na temat tych butów z Venezi lub Gino Rossi... to trochę jak wybór pomiędzy syfilisem i rzeżączką. Wybieram to pierwsze, najzabawniejsza z chorób wenerycznych. A z butów? Może z dodatkowych opcji do sprawdzenia: w Bytomiu/Vistuli mają jakieś klejonki? Ja też nie mogę sobie pozwolić na szaleństwa i wydatki, a buty zawsze były konkretnym dla mnie kosztem. Ale zbieram do słoiczka i gdy uzbieram ile trzeba, dopiero idę na zakupy
  7. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Ale skoro kolega tak ten temat roztrząsa to pewnie dla niego ważne? Jeśli to nie będzie tragedia to niech kupi cokolwiek
  8. Mój kolega ma 42 do swoich na 915 i twierdzi, że jest dobrze.
  9. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    A nie możesz zwrócić tego garnituru? W Bytomiu kupisz przyjemny granatowy z 130s od Cerutti za 700 - 800 zł To naprawdę nie jest niczyja tutaj złośliwość odradzanie tych butów, które rozważasz. One nie są nic warte. Ja na swojej drodze też miałem takie pomyłki i ubolewam, że nikt mądrzejszy mnie nie sprowadził na ziemię. Po prostu czasem poniżej pewnej kwoty się nie da. Nie zepsuj sobie uroczystości jakimś koszmarem
  10. Eee. Ale co to za życie? Do takiego zestawu można dopasować tysiące poszetek, bo mało co Cie ogranicza.
  11. Sesja pożegnalna i ostatnie dni na ręce
  12. I to pierwszym postem taki strzał
  13. Dzięki wielkie. Konkretnie i rzeczowo
  14. Długo za mną chodził. Generalnie jakieś dwa lata temu marzył mi się Tangente, ale po pierwszych przymiarkach nie spasowały mi jego uszy. Później mój wzrok spoczął na modelu Ludwig i tak od półtora roku miałem go w planach. Długo się do tego zabierałem, miałem już nawet ustalone szczegóły zakupu w Jansenie w Warszawie... A tu tak spontanicznie został zakupiony w jednym autoryzowanym salonie po drugiej stronie globu, w Sydney
  15. Z opisu wynika, że to prosty fason. Czy jest tak w rzeczywistości czy może jednak jest bardziej slim? Skoro pasuje idealnie, a chyba nie należysz do facetów z brzuchem? Swoją drogą sporo książek o kuchni
  16. Wyglądają przyjemnie. Czy miał ktoś może styczność z tańszą opcją Bytomia?
  17. Piękny. Po prostu piękny.
  18. Kolego waski... ach, piękny. You made my day.
  19. To nie tylko o dobrą prasę chodzi. Jeśli chodzi o stylistykę, która jest kwestią gustu, ta Adriatica nie wygląda źle. Orient w porównywalnych cenowo modelach ma równie, jak nie lepszą, stylistykę. Jednak przewaga jest w jakości wykonania i jakości mechanizmu. Jeśli zaś chodzi o nato, wiem. Ale raczej większość tak to odbierze. Nie pisałem nic o tym, że to ich innowacyjny pomysł. Tylko tyle, że to kiepski pomysł.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.