Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi, ponieważ wybierając rozmiar korzystałem z forum i to był słuszny wybór. Jeśli chodzi o uniwersalność to generalnie brązowy będzie lepszym wyborem. Jednak, jeśli Twoja garderoba umożliwia wiele kombinacji z kolorem koniakowym, może jednak zaszaleć i wybrać właśnie ten? Generalnie, co dobrze komponuje się z butami w kolorze koniakowym, w większości przypadków będzie też nieźle wyglądać z brązowymi. W drugą stronę to już nie to samo. Ale np. połączenie granatowych spodni z pięknymi koniakowymi butami robi czasem dużo lepsze wrażenie niż tylko z brązowymi. Więc to trudny wybór
  2. Straszna paskuda. Już gdy pokazywali go w Top Gear kilka lat temu, przed oczami miałem opasłych Amerykanów w polówkach i na skuterkach miejskich
  3. Z trzewikami jest tak, że pewnie zdarzy Ci się założyć je na trochę grubszą skarpetę. Lub bardziej mięsistą. Plus kwestia lepszego trzymania niż zwykłe półbuty. Dlatego poważnie wziąłbym pod uwagę jednak rozmiar 9.
  4. Ja, na Twoim miejscu, posłuchałbym rady Caporegime i wybrał bardziej klasyczne i odpowiednie zestawienie. Jeśli jednak chcesz trochę poszaleć, sugestie kolegi Aron są również do rozważenia To jak będzie ostatecznie?
  5. Jan M. Krawczyk

    Lustrzany połysk

    Piękne te przygotowania
  6. Len, ewentualnie bawełna
  7. @karlrussell Mam ten model buta w rozmiarze 9 i na początku były idealne. Jednak mam monki, rozmiar 8,5, które z początku wydawały się trochę zbyt ciasne, a teraz wiem, że to był dobry wybór. Moje stopy mają długość 279 mm i 281 mm. Więc, na Twoim miejscu, też brałbym pod uwagę raczej 7,0 lub 7,5, a nie 8,0.
  8. Sklep Nanu Nana to sieć. Na tej stronie są podane miejsca gdzie jest na pewno: http://www.mapahandlu.pl/marki/nanu-nana/. Alechyba w Warszawie brak. Jeśli już, to w galeriach handlowych.
  9. Ładne. Gratulacje
  10. Dziś trochę bardziej klasycznie
  11. Fajne. Gratulacje
  12. Dziś, tak jak i wczoraj
  13. Dokladnie. Nic na sile. Ja jednak w przypadku wakacyjnych wojazy mam zwykle ze soba troche koszul. Bardzo casualowych, ale jednak koszul. Wiec, do podrozy z plecakiem, T-Shirt, a do siedzenia przy ognisku, koszula
  14. Z ciekawości sprawdziłem. Faktycznie wybitny poziom. Choć mogło być gorzej
  15. Raczej obstawiałbym Mr. Vintage, kiedyś Szarmanta oraz innych pasjonatów przy pierwszym zetknięciu, a przy głębszym drążeniu tematu forum
  16. Dokładnie o tym samym pomyślałem
  17. Jeśli będzie do czego. Już jednej parze na trasie od taksówki do mieszkania zdażyło się zaginąć w niejasnych okolicznościach
  18. Szczotaj, szczotaj Paweł. Świadek nie może mieć smug
  19. Cóż... zdażyło się kiedyś pomagać przy remoncie przyjaciółce, jednak gładź w moim wydaniu wyglądałaby jak tynk strukturalny
  20. Ładnie. I ja miałbym co tu robić
  21. Dziki. Choć jakoś odnoszę wrażenie, że pasowałby do teledysku z Cadillackiem Escelade i wkurzonymi, ciemnoskórymi artystami
  22. Z uwagi na kolor, najbardziej pasowałaby mi pierwsza. Ostatnia zbyt jasna i przy jasnej koszuli już nie na każdą okazję zimową się będzie nadawać. Tylko ta pierwsza drażni tą nakładaną kieszonką. Dlatego ostatecznie, chyba jednak druga
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.