Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. To pewnie jest czysto rynkowa decyzja. Nawet jeśli się sprzedają, to gorzej niż inne. Też chciałbym, żeby wnieśli trochę świerzości, jednak pamiętajmy z jakiej dziury te dwie marki zostały wygrzebane. Teraz jest dobrze i pewnie po chwili oddechu zrobią też coś ciekawszego dla nas Taką mam nadzieję
  2. Nie według Flussera i Permanent Style. Jak się nad tym zastanowić to nawet ma sens, bo dzięki temu przy formalnych strojach mamy zachowaną proporcję faktur i ściągnięcie uwagi błyszczącą tkaniną do części centralnej
  3. Są. Ale lepiej by było gdyby nie była jedwabna, a bawełniana lub lniana. Nie mój, a purystów wymysł. Więc może nie tyle do wymiany, co uzupełnienia
  4. Nie tylko wzorze, ale i fakturze. Wtedy jest idealnie
  5. Wręcz lepiej będzie to pasowało niż gdyby miała być lniana/bawełniana/itp. Poszetka do zestawów formalnych jest właśnie lniana lub bawełniana, a do nieformalnych jedwabna. Generalnie chodzi o to aby była z innego materiału niż krawat.
  6. Całkiem przyjemnie się to ogląda Taki serial do pizzy
  7. Ja też takowych szukam już od roku. Konkretnie w kolorze szarym. I na razie nie znalazłem tak aby móc przymierzyć, a nie tylko zamówić w sieci
  8. Dzięki. Już nie zaśmiecam wątku i się poprawiam
  9. Piszę przez Tapatalk, które co prawda jest wygodne, ale wiele opcji nie daje
  10. Fajne
  11. https://forum.butwbutonierce.pl/index.php?/topic/203-Lustrzany-po%C5%82ysk
  12. Dokładnie te. Cmon, dzięki za uzupełnienie
  13. Dzięki. Świetny jest, ale niestety chyba z uwagi na to nie sprawdzi się. Znajomy na pewno jest jednozegarkowcem, więc porysowałby go w sekundę
  14. Czy ta powłoka się mocno ściera? Zastanawiałem się nad tym modelem dla znajomego i właśnie ten tylko element nas wstrzymał. Na drugim zdjęciu widać, że chyba jednak może być to problem? Jak ogólnie go oceniasz? Niemniej, zegarek fantastycznie się prezentuje i cudnie się prezentuje
  15. Też właśnie obawiam się wrzucenia do pralki. W sumie cała konstrukcja trzyma się na zszytym sznurku, prawda? Natomiast w kwestii bardzo budżetowego rozwiązania pojawiała się nowa opcja. W sklepie Nanu Nana widziałem espadryle w różnych kolorach (kremowy, czerwony, granatowy, czarny) za cenę 24,90 zł. Zapomniałem zrobić zdjęcie, niemniej mając teraz te z Asos mam punkt odniesienia. Wygląd jest dość podobny, podeszwa to sznurek z takim samym dodatkiem gumy, nie posiadają żadnych niepotrzebnych ściągaczy i udziwnień. Wydaje mi się, że nosek miał chyba taki wygląd jak w klasycznych espadrylach. Tyle w kwestii pozytywów. Cena jednak odbiła się na jakości szycia. Nie używałem ich, ale sprawiają wrażenie takich, które rozpadną się w połowie sezonu. Choć może się mylę i ktoś będzie zadowolony dużej? Kraków, Galeria Bonarka, blisko Empiku - cała sterta w przeróżnych rozmiarach. Może się komuś przyda. Pozdrawiam
  16. Paweł, zależy z czego miałbym doczyszczać Zapraszam na przymiarkę
  17. Zapytaj o to w tym wątku: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/2814-piel%C4%99gnacja-obuwia-zasady-og%C3%B3lne/page-66
  18. Faktycznie, trochę brązów brakuje. Dla mnie np. interesujące byłyby sztyblety (takie jak No. 620) w kolorze ciemniejszego brązu (jak kozaki No. 694).
  19. Może jakąś myjką w stylu tych do firanek? Nie wiem jak się to robi, chyba jakąś parą? Niemniej, pewnie finansowo wychodzi tak samo jak kupienie nowych
  20. Dziękuję bardzo. Jestem w nim zakochany. Ile razy nie zakładałbym czegoś nowszego lub droższego, jest taki dzień, że w końcu zaczynam za nią tęsknić i wraca na rękę
  21. Też tak pomyślałem, gdy otworzyłem paczkę Ale na szczęście akurat są dwie pary, a i nosić zamierzam je góra na plażę itp. więc może i na dwa wystarczą
  22. Chyba zdobyłem pomysł na upominek dla żony Naprawdę fajny ten sklep na Kopernika 25
  23. Ale pomęczyć mailami zawsze można. U mnie dwa razy się obudzili po mailach i faktycznie przyszło do pół tygodnia. Choć to może czysty zbieg okoliczności
  24. Grunt to zdecydowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.