Też właśnie obawiam się wrzucenia do pralki. W sumie cała konstrukcja trzyma się na zszytym sznurku, prawda?
Natomiast w kwestii bardzo budżetowego rozwiązania pojawiała się nowa opcja. W sklepie Nanu Nana widziałem espadryle w różnych kolorach (kremowy, czerwony, granatowy, czarny) za cenę 24,90 zł. Zapomniałem zrobić zdjęcie, niemniej mając teraz te z Asos mam punkt odniesienia. Wygląd jest dość podobny, podeszwa to sznurek z takim samym dodatkiem gumy, nie posiadają żadnych niepotrzebnych ściągaczy i udziwnień. Wydaje mi się, że nosek miał chyba taki wygląd jak w klasycznych espadrylach. Tyle w kwestii pozytywów. Cena jednak odbiła się na jakości szycia. Nie używałem ich, ale sprawiają wrażenie takich, które rozpadną się w połowie sezonu. Choć może się mylę i ktoś będzie zadowolony dużej? Kraków, Galeria Bonarka, blisko Empiku - cała sterta w przeróżnych rozmiarach. Może się komuś przyda.
Pozdrawiam