Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. @pawlik Wszystko w granicach rozsądku. Jednak grubość dziurek to już chyba trochę zbyt wiele. Twoje się mieszczą czy są na styk?
  2. Fantastyczny. Zazdroszczę każdą komórką ciała
  3. Piękny. Czy to jego finalny pasek czy masz jakiś projekt w głowie?
  4. Pastelowej barwy spodnie generalnie fajnie się komponują z lnianymi marynarkami, więc powinno być dobrze
  5. To możemy liczyć na okazyjne zakupy u syndyka?
  6. Jeśli jasnobeżowa i lniana, to ma to sens w lecie. W innym przypadku będzie ciężko ciągle walczyć z wizerunkiem kelnera
  7. Również podpisuję się pod powyższym.
  8. Hmm. To jednak teochę na Tobie pożeruję i poczekam aż dotrą większe i napiszesz jak leżą Jeśli można, oczywiście?
  9. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    @marut Te Clarks mają jakieś brzydkie dodatkowe przeszycie i wytłoczoną agresywnie nazwę. Chociażby to powinno skutkować odrzuceniem tej opcji.
  10. Dzięki wielkie. W takim razie ja chyba również 44
  11. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Od biedy w TK można dostać raz na jakiś czas lepiej wykonane modele w cenie na poziomie 170 - 200 zł. Sam mam jedna taką parę do katowania i nie ma tam problemu z takimi niedoróbkami.
  12. Hmm. Tylko z tą klasyką chyba coś nie tak. Sam wygląd to nie wszystko
  13. Jeśli skórzana podeszwa (tak zakładam), to może coś do jej zabezpieczenia? Tłuszcz? Jeśli mają być użytkowane w sezonie wymagającym i targanym deszczami, to może pasta? Z tego zestawu pozbyłym się mydła na poczet tych powyżej. Pozdrawiam
  14. Raczej tylko jakieś szorty i klimaty plażowe. Do miasta lepiej tego nie zakładać. Niestety kołnierzyk też rozmiarem psuje klimat
  15. Dla mnie kolory czekoladowe, ciemny i głęboki brąz do wersji formalnych. A dla nieformalnych jasny brąz, wiśnia i koniakowe. Te ostatnie lubię najbardziej, ale im ciemniejszy granat tym mniejszy maja sens. Może wrzuć zdjęcie garbituru, żeby było wiadomo o czym mówimy.
  16. Generalnie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy sznurowane to jeszcze espadryle. I chyba raczej odpowiedź brzmi: nie.
  17. Ta gumowa podeszwa to jedno, ale tam po bokach są też paskudne wstawki z jakiejś taśmy gumowej. I o ile podeszwy nie widać, o tyle te wstawki wyglądają beznadziejnie
  18. Widząc tą DZetę aż się łezka w oku kręci. Na takiej, tylko pomalowanej na biało zdawałem egzamin jakieś 20 lat temu. Fantastyczna. Jacht w stylu Iron Man to raczej nie moja bajka, ale projekt wygląda imponująco
  19. A dziś wieczorem na rękę wskoczył Glycine. Jeszcze przed prawidłowym ustawieniem
  20. I generalnie skoro już trafiłeś na stronę multirenowacja, odpowiedź powinieneś znaleźć w tej sekcji: http://multirenowacja.pl/webpage/obuwie-odziez-i-galanteria.html Możesz też przeczytać dobrze zebrane informacje, wraz z podziałem na stopień zaawansowania i budżetu na blogu Mr. Vintage: http://mrvintage.pl/2011/02/pielegnacja-butow-dla-mniej-i-bardziej-zaawansowanych.html Lub na tym samym blogu opis doprowadzania do porządku butów ze skóry licowanej: http://mrvintage.pl/2014/04/pielegnacja-butow-po-zimie.html
  21. Na początku tego wątku pojawiały się zdjęcia wnętrz humidorów. Przyjemnie się na to patrzyło, wręcz można było poczuć zapach tytoniu. Dlatego tak oto obecnie wygląda mój
  22. Ale zegarek fajny. I ładna koronka, więc i kręcić powinno być przyjemniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.