Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Nie. Ale zobaczę jak się zużyje podeszwa.
  2. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Dasz radę Paweł. Konferencja będzie bardziej na luzie
  3. Wiemy, znamy. Choć widziałem u kogoś raz te pęknięcia i wyglądało to strasznie. Fakt, nie przeszkadza w użytkowaniu, ale prezentacja średnia
  4. Gratuluje. Mam aktualnie monki Meermina na stopach i cieszą. Witaj w klubie
  5. Generalnie Crownhille są szersze
  6. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Ja mam zarówno rozmiar 8,5, jak i 9. Mniejszy w jednej parze monków, które wymagały jednak kilku wyjść aby stały się wygodne. Rozmiar 9 mam w oxfordach i mniejszy byłby dla mnie problematyczny
  7. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Gratulacje i niech się dobrze noszą Może jakieś zdjęcia wrzucisz?
  8. Rewelacyjne. Piękna barwa. Gratulacje
  9. 1. Tak, na tej stronie. Przynajmniej ja. 2. Tak jak napisał kolega powyżej. 3. Hiro nie powinno stanowić problemu, ja mam takie podbicie i trzy pary na tym kopycie. New Ray niestety nie mogę ocenić.
  10. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Dokładnie. Ja noszę 8,5 - 9 w Meerminach, a 42 w G&B. Więc 10,5 - 11 powinno być dobre.
  11. Zależy jak szeroką masz stopę. Jeśli normalną, to polecam Meermin. Miałem okazję porównać jedne i drugie i jakość wykonania jest moim zdaniem lepsza. Choć to bardzo podobny poziom. Niemniej 140 - 150 Euro chyba Ci nie wystarczy.
  12. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Wiesz Paweł, pasować będą. Rozmiar 7 też się zmieści. 6 równierz. Ale to chyba nie o to chodzi
  13. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Być może są smukłe w ofercie Crwonhill, ale ogólnie to chyba dość szerokie kopyto. Przynajmniej to można wywnioskować z tego wątku
  14. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Hmm. No nie wiem z tymi wymiarami. Crawford jest dość szeroki chyba?
  15. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Sam zauważyłeś i wypunktowałeś te wady, więc chyba też zdecydowałeś Oddaj, bo pewnie będzie Cię to drażnić
  16. O G&B możesz poczytać w tym wątku: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1348-marka-gordon-bros/page-19 Z tych dwóch wybrałbym właśnie G&B. Choć jakieś smuklejsze oxfordy były by na pewno przyjemniejszym wyborem
  17. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Crownhill ma kopyta, które nie są smukłe i wąskie, więc to, że okazały się zbyt obszerne, nie powinno dziwić. Kopyta G&B w sumie też budzą we mnie takie odczucia
  18. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Ok. Więc na ślub się nie nadadzą, ale do pracy już prędzej. Zależy jeszcze czy pracujesz w bankowości czy po prostu chcesz lepiej wyglądać i nie obowiązuje Cię jakiś ścisły dress code. Powodzenia w poszukiwaniach.
  19. Być może ułatwi to komuś wybór odpowiedniego rozmiaru. Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm. W przypadku rozmiarów Meermina, idealny dla mnie rozmiar to 9, choć i w 8,5 jestem w stanie chodzić po delikatnym rozbiciu. W przypadku G&B noszę 42. Dziś mierzyłem rozmiar 8,5 od Shoepassion i raczej dla siebie powinienem wybrać 8 lub nawet 7,5. Pozdrawiam
  20. Ogólnie są brzydkie. Jeśli chodzi o jakość, to w czasach gdy bezmyślnie wydawałem pieniądze, kupiłem parę butów Levi's i były całkiem wytrzymałe. Jak 501
  21. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Rozmiarówka raczej normalna, choć polecam prześledzić ten wątek dokładniej. Jeśli chodzi o smukłość, to raczej nie. To te z mniej smukłych
  22. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    W jakim sensie "się nadadzą"? Generalnie to fajny but, choć dość masywny.
  23. Wracając do tematu rozmiaru i chcąc rzetelnie odnieść się do uwag, potrzebowałem kilku dłuższych wyjść i kilku miesięcy. Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm, wybrałem rozmiar 8,5. Po rozbiciu stały się wygodniejsze. Jednak kolejne dwie pary Meerminów kupiłem w rozmiarze 9. Jedne z nich to również monki i muszę je zapinać na ostatnie dziurki, żeby nie szalały po stopie podczas chodzenia. Więc ostatecznie wybór 8,5 nie był zły, choć dla kogoś kto nie chce czekać aż buty się rozbiją i pocierpieć kilka wyjść, prawdopodobnie 9 będzie lepszym wyborem. Pozdrawiam
  24. Jan M. Krawczyk

    Marka Crownhill Shoes

    Po dzisiejszych przymiarkach mogę dorzucić swoje trzy grosze. Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm. W przypadku Meermina, idealny dla mnie rozmiar to 9, choć i w 8,5 jestem w stanie chodzić po delikatnym rozbiciu. Buty, które dotarły do Pawła są oznaczone jako 8,5. Niemniej wydawały mi się bardzo ciasne i miałem wrażenie, że potrzebowałbym co najmniej 9,5. Porównując je z moimi Meerminami 8,5 (przykładając podeszwę do podeszwy), wydawało się, że mniej więcej pół rozmiaru mniej jest po stronie Crownhill. Inna sprawa, że zastanawiamy się czy przypadkiem nie jest to błąd produkcyjny Wtedy już nic nie wiadomo Pozdrawiam
  25. @Pepo Rozwiń może trochę opis tego ubioru, bo debatujemy, a w sumie nie wiemy do końca co miałeś na myśli pisząc "lniany koordynowany"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.