Skocz do zawartości

Jan M. Krawczyk

Sympatycy
  • Postów

    762
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jan M. Krawczyk

  1. Faktycznie może być wyzwaniem
  2. Jeśli chodzi o skórę to akurat w tych nie jest problemem. Na początku wydawała się dość twarda i toporna, ale potraktowałem delikatnie Renovateur i kremem. Odżyła, stała się mięsista i głęboka. Tu na zdjęciach jeszcze przed szybką kuracją. Więc to nie problem. Toporność to też problem, bo klasyczne penny trochę takie są, a delikatniejsze już mam. Zastanawiam się tylko czy ta masywność tego paska ich nie powinna wykluczyć. No i oczywiście te czarne wstawki
  3. Właśnie ze względu na te wstawki wciąż się zastanawiam Bez nich na pewno by zostawały.
  4. Jan M. Krawczyk

    Marka Gordon Bros

    Oba wydają się jakieś takie krzywe
  5. Wyściełane skórą z taką perforacją. Zakładam, że w celu zwiększenia oddychalności. Choć może się mylę
  6. Równia pochyła
  7. Dlaczego miałyby się gryźć. Będą się ładnie komponować, a jeansy to faktycznie element, który strasznie by dół obciążył. Gratuluję zakupu
  8. Rewelacyjne
  9. Długo już chodziło mi to po głowie, szukałem i chyba się zdecyduję. Choć może powinienem to jeszcze przemyśleć? G.H.Bass & Co. i klasyczne Weejuns
  10. Jan M. Krawczyk

    Buty, trochę taniej

    Bleee
  11. @marsz Świetnie napisane. Oby trafiło tam gdzie powinno
  12. Gorzej niestety z numeracją. Już miałem w rzucać do koszyka, a tu numer uciekł
  13. Może uda się kiedyś wkleić jakieś zdjęcie w świetle dziennym? Głęboki granat brzmi już bardzo interesująco. Zdecydowanie w moim klimacie. Gratulacje
  14. Kolor wydaje się strasznie jaskrawy. Ale może to wina światła. Może niezbyt pozytywny to miało wydźwięk. Bardziej chciałem napisać ciekawe
  15. Genialny. I opis zacny. Gratulacje
  16. Nie wiem. Mi jakiś nie podoba się ten szew z przodu. Strasznie rzuca się w oczy. Bo i ta klamerka
  17. Dziwne. Skąd one są?
  18. Fajne. Może jeszcze kilka zdjeć do popodziwiania?
  19. Świetne. I co tu robić. Kolejne buty i w związku z tym rozwód czy obejść się smakiem?
  20. Herring wydaje się smuklejszy i delikatniejszy. Oceniam tylko ze zdjęć, ale chyba prezentują się lepiej.
  21. Aaa. Może jeszcze te jedne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.