Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@xkoziol

Bardzo dziękuję. To jedna z moich większych bolączek i zrobiło mi się miło po tym komentarzu. Może jednak nie będę myślał o zmianach :)

 

@kamilp

Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm. Wcześniejsze Meerminy (monki) zamówiłem w rozmiarze 8,5 i są bardzo dopasowane, a wręcz wymagają delikatnego rozchodzenia w przypadku dłuższej stopy. Tym razem z uwagi na możliwości jakie dają sznurówki, wybrałem 9,0 i na pewno nie są za małe. Niemniej jednak nie wiem jak będą dopasowane po większej ilości wyjść, ponieważ obecnie noszę je jedynie w domu. A, że moja córka ma dopiero rok, to i tańczenie w salonie nie jest jakoś specjalnie intensywne. Pewnie za pół roku będę mógł dać bardziej pożyteczną wskazówkę.

 

Pozdrawiam

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam Pers - oprócz cordovanu, zamówiłem monki z granatowgo zamszu, jednak dostawę zakładałem na kwiecięń, aby 2 pary przyszły przy w tej samej paczce. Jak możesz czekać tak długo to możesz dorzucić swój pasek bez kosztów do mojej paczki. 

 

Jeżeli Ci się spieszy i nie znajdziesz nikogo do końca stycznia to daj znać, możemy podzielić się kosztami przesylłki i zamknąć zamówienie w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, jako że jest to mój pierwszy post, witam serdecznie wszystkich. Również i ja otrzymałem swoje Meerminy. Prezentują się ślicznie. Radość mąci fakt pewnych skaz.

1.

20150105114451.jpg

2.

20150105114646.jpg

3.

20150105115915.jpg

4.

20150105121224.jpg

5.

20150105121604.jpg

 

Zdjęcie 2 to lewy but, reszta to prawy. Zastanawiam się, czy po zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, buty uda się przywrócić do stanu idealnego, czy może lepiej od razu pisać do producenta.

 

A przy okazji ponieważ dużo mi pomogły komentarze odnośnie doboru rozmiaru obuwia, to podam i swoje. Stopę mam długości 26,1 cm i szerokość 10,2, to zamówiłem rozmiar 7,5 i pasuje. Po pierwszej przymiarce w bucie jest niewielki luz, ale stopa ciężko wchodzi do buta. I na zakończenie mojego wywodu jeszcze zdjęcie, jak prezentują się buty. 

post-5866-0-64263500-1420458169_thumb.jp

 

Edit: Zastanawiam się nad tym, czy odsyłać buty, czy może negocjować zniżkę przy kolejnym zakupie. Skazy nie są bardzo widoczne, a część z nich w miejscach nieeksponowanych. Przy okazji zapomnieli dodać dodatkowych sznurowadeł.

Edytowane przez capitano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Zastanawiam się nad tym, czy odsyłać buty, czy może negocjować zniżkę przy kolejnym zakupie. Skazy nie są bardzo widoczne, a część z nich w miejscach nieeksponowanych. Przy okazji zapomnieli dodać dodatkowych sznurowadeł.

Ja bym wysłał im te zdjęcia, z naciskiem na brak satysfkacji z otrzymania towaru w takim stanie. W sumie nie wiem nad czym tu się zastanawiasz - płacisz za nowy produkty, a nie za wybrakowany/uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić wady, patrząc na zdjęcia. Zasadnicze pytanie to: jak bardzo przeszkadzają ci wady, biorąc pod uwagę, że buty po kilku noszeniach będą nosiły ślady użytkowania"? Jeżeli wady są do zaakceptowania to żądaj rabatu i zwrotu części pieniędzy lub reklamacja i wymiana butów, jak sugeruje spiryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdjęcia wysłałem, bo zostawić tego nie można było. Odpowiedzieli mi, że mogą wymienić mi lub zwrócić pieniądze. Zapytałem, czy zwrócą mi za przesyłkę, bo to nie moja wina. Ewentualnie mogę się zgodzić na częściowy zwrot funduszy plus zniżkę na następny zakup, którą może być np. darmowa przesyłka. W odpowiedzi napisali mi, że następną przesyłkę mam darmową. Nie do końca o to mi chodziło, ale też trochę boję się przedobrzyć. Co do samych butów, to zdjęcia trochę przejaskrawiają te skazy. Owszem one są, ale nie rzucają się w oczy i większość z nich jest w mało widocznych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.